Díky svíčkám získáte tipy na výlety na nejkrásnější místa naší republiky

Díky svíčkám získáte tipy na výlety na nejkrásnější místa naší republiky

Tvoje svicka 200Za českou značkou Tvoje svíčka stojí manželé Ondra a Katka Becherovi, kteří si přáli vyrábět přírodní svíčky s ohledem na planetu i zdraví svých zákazníků. I když nejsou na českém trhu prvními ani jedinými výrobci přírodních svíček, věří, že jejich produkty mají co nabídnout. Zásady, jež si pro svoji značku vytyčili, dodržují ve všech směrech.

 

Svíčky jsou stoprocentně přírodní, díky čistým éterickým olejům krásně voní a jsou vyrobeny ručně ve středních Čechách. Každý produkt dostává maximální péči a nezatěžuje životní prostředí.

Tvoje svíčka ale vyniká především díky speciálnímu zeměpisnému konceptu. Svíčky nesou názvy různých zajímavých míst po České republice. Zapálíte si tak například Boubínský prales nebo Pravčickou bránu a přenesete se na místo, jehož vůně vám právě dělá společnost. Na obalu svíčky naleznete unikátní QR kód, který vás odkáže na webové stránky s informacemi a tipy vztahujícími se k jednotlivým lokalitám. Tvoje svíčka přináší skvělé nápady na výlety a krásné a jedinečné vůně. To vše v ekologickém balení, jež může sloužit i k dalšímu využití.

Tvojesvicka Macocha

Jen to nejčistší složení

Sójový vosk plus bavlněný knot plus stoprocentní éterické oleje rovná se Tvoje svíčka. "Přáli jsme si vyrábět zcela přírodní svíčky té nejvyšší kvality, které nezatíží životní prostředí a jejichž vůně bude vyprávět příběhy z našich rodinných výletů. Náš koncept neustále vylepšujeme a přicházíme s novými nápady. Moc si vážíme toho, že se to líbí našim zákazníkům a že se pro ty "své" svíčky vracejí," popisuje Katarína Becherová, která se stará o marketing značky Tvoje svíčka.

Rozličné kouty naší krásné země

Česká republika bezesporu skýtá nepřeberné množství krás. Do hledáčku značky Tvoje svíčka se zatím dostaly Sněžka, Macocha, Pančavský vodopád, Praděd, Prachovské skály, Pravčická brána a Boubínský prales. Vůně těchto míst tvoří stálou nabídku značky. "Při přípravě novinek se snažím, dle svého nejlepšího svědomí, vybírat ty nejzajímavější tipy na výlety. Zaměřuji se na celou Českou republiku. Volím ty nejkrásnější vůně a k nim ta nejkrásnější místa,” popisuje způsob tvorby Ondřej Becher, který ručně vyrábí každou ze svíček a zároveň i míchá z éterických olejů její identitu. Do budoucna se bude portfolio značky rozšiřovat i o další lokality.

Tvoje svicka

Více informací naleznete na https://www.tvojesvicka.cz/.


 

PřihlášeníSoutěže

Zvířata nejsou bez citu

Nakladatelství Portál vydalo velmi zajímavou knihu. Zve nás do obrovského světa zvířecích smyslů. A je mi až hanba, jak člověk s těmito smyslově bohatými zvířaty zachází a je dojemné, když je někdo miluje a plně respektuje jejich potřeby.
Portál

Nevyhazujte dřevo a vyrobte si z něj jednoduše nějaký nábytek

Jednoduše ze dřeva s podtitulem Nábytek a předměty z nasbíraného dřeva je název knihy, která vyšla v nakladatelství Grada už v roce 2016 a loni se dočkala dotisku. Nadšení Antje Rittermannové je rozhodně nakažlivé!
Grada

Videorecenze knih

Rozhovor

Karla Kubíková: „Během psaní Hájovny jsem byla Lindou, ženou pod zámkem.“

karla kubikova 200Karla Kubíková žije ve středních Čechách a svůj profesní život strávila ve školství. Vydala knihy Rafanda (2007) a Samoživitelka (2008). V roce 2009 získala první místo v soutěži RWE za nerealizovaný TV scénář Dvě Františky. Zúčastnil...

Hledat

Když se v písních stmívá

Album Martina Hejnáka Chmýří, které vlastním nákladem vydal v roce 2021, obsahuje 14 (relativně) nových či zrevitalizovaných skladeb. Jednotlivé songy nejsou příliš dlouhé, takže i přes jejich celkový počet výsledná stopáž jen o fous přesahuje 30 minut.

Z archivu...


Literatura

Kniha Vaření pro vegany má výstižný podtitul – Vegansky s chutí

vegan200Kuchařek je na českém trhu přehršle, a jelikož zdravá výživa a stravování bez masa je v dnešní zrychlené době moderní, objevují se i nejrůznější kulinářské příručky pro nemasožravce. Mezi ně patří i 100 receptů v seskupení Vaření pro vegany, které vydalo...

Divadlo

Slam poetry exhibice vol.8

slam poetry report200První letošní pražská exhibice se uskutečnila ve čtvrtek 7. února, již tradičně v Rock Café. Osm slamerů, finálový rozstřel a značně vypjaté emoce. Letošní start do soubojů básníků se rozhodně povedl, vydali ale...

Film

Film Zkrocená hora má deset let

zkrocena hora 200To mezi náma je na teď. Já teplej nejsem. - Já taky ne...  Kdo z filmových fajnšmekrů by si nevzpomněl na deset let starý americký film Zkrocená hora, který v sobotu 28. února reprízoval druhý program České televize.  I když snímek zí...