Zvukové knížky Na farmě a V lese

Zvukové knížky Na farmě a V lese

V lese (perex)Pokud hledáte knížky pro nejmenší, určitě zvolte knížky zvukové doplněné pěknými ilustracemi a ideálně v tvrdých deskách. Nejenže dítě vnímá barvy a obrázky, ale zároveň si pouští zvuky související s příběhem. Zapojuje tak u knížky více smyslů než jen u knížky bez zvuků. Dvě taková bych vám ráda představila.

 

Z každé zvukové knížky mám obrovskou radost nejen já, ale hlavně má dcera Rozálie. Ty jí převelice baví. Takže z dvou knížek z nakladatelství Edika, které spadá pod křídla Albatros Media a.s. máme radost dvojnásobnou.

V lese (2)

Zvuková knížka Na farmě vás seznámí s různými domácími zvířátky. Na farmě je opravdu rušno! Co se děje na farmě poté, co kohoutek svým kokrháním probudí všechny ostatní zvířátka? Jak dělá kráva, jak dělá ovečka či prasátko? To vše se dozvíte po prolistování jednotlivých stránek. Stačí zmáčknout kouzelné tlačítko a hlasy zvířátek se hned rozezní.

V lese (1)

Zvuková knížka V lese vás pro změnu zavede do hlubokého lesa, kde žije nespočet divokých zvířátek. Některé potkáte za bílého dne, jiné jsou za denního světla viditelné jen těžko, když máte opravdové štěstí. V téhle knížce si ale můžete prohlédnout všechna, i ta noční zvířátka, něco zajímavého se o nich dozvědět a poznat zvuky, které vydávají. Opět stačí zmáčknout kouzelné tlačítko a zvuky se rozezní.

V lese (5)

Obě knížky mají pevnou vazbu i tvrdé stránky uvnitř a na každé dvoustránce poznáte minimálně dvě zvířátka a jejich zvuky. Knížky jsou doporučovány od 3 let, ale Rozálii jsou zatím 2 roky a je z nich nadšená. Takže o zábavu se postarají už mnohem dříve – hlavně tedy ty zvukové prvky a poznávání zvířátek. Předčítat a vyprávět jim prozatím můžete vy.

 

Zvuková knížka Na farměZvuková knížka V lese

Nakladatelství: Edika
Autor: Julie Bezděková
Ilustrace: Magdalena Takáčová
Vazba: pevné leporelo knížkové
Formát: 200x200 mm
Doporučený věk: 3+


 

Banner

Hledat

Sylva Lauerová: V románu Hodina zmijí své pokušení hrát si se čtenáři posouvám až k hranici dokonalosti

Fanoušci spisovatelky Sylvy Lauerové se po třech letech konečně dočkali a jejich radost může být hned dvojnásobná. Je to jen pár týdnů, co vyšla její sbírka poezie s názvem Klóketen a nyní se na knižních pultech objevil i nový román Hodina zmijí.

Literatura

Barbara Moore: Snadný tarot

tarot 1Jedna z nejlepších autorek knih o tarotu, doslova mistryně ve vyprávění příběhů na motivy těchto karet, vydává knihu a karty, které jsou určeny dle jejích slov pro začátečníky, pro ty, kdož se s kartami teprve seznamují. Ale s gustem ji ocení i ti, kdož s...

Divadlo

...Až přestaneš Krakatit

krakatit200V prosinci letošního roku měl v divadle Inspirace premiéru poměrně netradiční projekt. V zahraničí velmi úspěšné Pantomimické duo MIMeGRAM (Tomsa Legierski a Radim Vizváry) přizvalo ke spolupráci studenta DAMU, režiséra Ja...

Film

Film S tebou mě baví svět slaví čtyřicáté narozeniny

s tebou me bavi svet 200Každý rok se těšíme, až jej budou o vánočních svátcích vysílat. Film o rodinné výpravě na chalupu v beskydských horách, kde děti zažívají zimní dobrodružství spolu s jejich tatínky. Řeč je o nepřekonatelném díle Marie Poled...