Hudební festival Jurkovič Open Air Jílové u Prahy proběhně 10. července
Banner

Hudební festival Jurkovič Open Air Jílové u Prahy proběhně 10. července

jurkovic open air 200Šestý ročník hudebního festivalu Jurkovič Open Air, který nese jméno výrobce kytar a bluesmana Petera Jurkoviče.

 

 

 

Na letošním ročníku vystoupí jedna z nejzásadnějších českých rockových kapel 90. let, ALICE. U příležitosti 30. výročí svého vzniku zahraje v nejznámější sestavě se zpěvákem Danem Bártou

jurkovic open air alice

Piel Canela Marseille přiveze latinsko-americký večírek s temperamentní kapelou a okouzlujícím hlasem Elisabeth Gomez. Dále vystoupí americko – česká bluesová formace David Murphy Band, syn zakladatele festivalu Marcus Jurkovič s kapelou Motion Food a Igor Orozovič & CO, herec a muzikant zpívající a mlátící do piana, člen činohry Národního divadla. 

jurkovic open air PIEL CANELA MARSEILLE

Vstup 300,-, děti do 10 let zdarma. Otevření areálu v 15:00. Předprodej vstupenek začíná 14. června v Městské knihovně Jílové u Prahy. Po ukončení festivalu bude posílen autobus č. 332 směr Praha metro Budějovická ve 23:05.

jurkovic open air plakat

Více informací: https://www.facebook.com/JurkovicOpenAir/


 

PřihlášeníSoutěže

Má cesta za štěstím - autobiografie Mistra

gottPrávě vychází unikátní autobiografie největší legendy české a československé hudební scény všech dob. Autentický obraz fascinující životní dráhy výjimečného umělce s mezinárodním renomé, který na hudebním nebi začal zářit ve svých dvaceti letech.
SUPRAPHON

V hlavní roli Tomáš Holý a jeho nesnadný život i tragický konec

Český spisovatel, básník a držitel Magnesie Litera – Kosmas Ceny čtenářů za rok 2018 Ota Kars přichází s již druhou knihou o jednom z nejslavnějších českých dětských herců. V hlavní roli Tomáš Holý, tentokrát prostřednictvím krásně zpracovaného grafického románu.
Nakladatelství Argo

Rozhovor

Jiří Holub: Lenošení jsem dovedl k dokonalosti!

proste200Přinášíme rozhovor se spisovatelem na žánrovém pomezí - Jiřím Holubem.

...

Live

Hledat

Videorecenze knih

Vymazlené dítě harfistky Jany Bouškové – sólové album Má vlast

Dokážete si představit harfu jako plnohodnotný sólový nástroj, který dokáže znít jako celý symfonický orchestr? Harfistka Jana Boušková pojala tuto otázku jako výzvu a v průběhu čtyř let upravila vybrané skladby českých velikánů, jakými jsou Smetana, Dvořák a Suk, do zcela unikátní podoby.
Supraphon

Literatura

Stylové čtení na léto trávené nejen ve městě

200 carrieNe každý se o prázdninách plně věnuje nicnedělání. Někteří využívají dva měsíce volna pro splnění svých snů. A přesně takovou strategii zvolila hrdinka knihy Léto ve městě.

...

Divadlo

Lekce angličtiny od Shakespeara pouze 29. a 30. července v Královské zahradě Pražského hradu

shakespeare200Ani letos nebude na Letních shakespearovských slavnostech chybět hra v angličtině. Prague Shakespeare Company připravila hravé a v mnohém až neskutečně současné představení A Midsummer Night’s Dream (Sen noci svatojánské).

...

Film

Městečko na dlani
ImageTragikomedie z válečných let vypráví o životě v městečku Rukapáně, kde pestrá sbírka postav řeší své každodenní starosti a hašteří se o to, kdo si koho vezme, zda bude víno na radnici zadarmo či zda bude ...