Ben Cristovao a Majk Spirit si ve společném songu užívají každý den jako narozeniny

Ben Cristovao a Majk Spirit si ve společném songu užívají každý den jako narozeniny

Tisk

benny 200Song Happy Birthday vyšel loni na albu Protenkontrast od Bena Cristovao. Videoklip, který je vytvořený pro formát IG Reels, staví na unikátním grafickém zpracování. O ten se postaral tým Heroes Production v čele s Tomášem Kasalem.

 

 

Videoklip je plný momentů s přáteli a zážitků z cest, které poskládané dohromady tvoří unikátní životní časosběr Bena Cristovao za rok 2022. Vyzdvihuje v něm i svůj druhý koncert v O2 areně, který se uskutečnil 1. října. Mezi pozvanými hosty byl, vedle Rytmuse, Ega, Calina nebo Miraie Navrátila, právě i Majk Spirit, který s Benem představil naživo jejich předchozí společnou skladbu Kurt. Ta vyšla na Spiritově albu Artist z roku 2020.

"Chtěl jsem vtipnou formou shrnout rok 2022 a poděkovat lidem, ze dorazili do O2 areny a dát vědět, že děláme ještě jednu," vysvětluje motiv klipu Ben Cristovao. O produkci videoklipu se postaral tým Heroes Production, unikátní postprodukci střihu vytvořil Vojtěch Ježek.

"Happy Birthday je velmi chytlavý song a video tomu dodalo ještě další rozměr. Good vibe music je přesně to, co teď lidi potřebují slyšet," popisuje svoje pocity ze songu Majk Spirit.

Zároveň dodává, že natáčení klipu pro něj bylo jedno z nejjednodušších vůbec, stačilo pořídit jen několik záběrů pár minut před koncertem. "Mezi námi s Benem to skvěle funguje i bez toho, že bysme se o to nějak extra snažili. Rozumíme si hudebně i lidsky, díky tomu to jde samo. Jak jsem řekl i v O2, Ben je pro mě jeden z top CZ/SK umělců za poslední dekádu. Právě pro něj vybírám skladbu z mého chystaného alba, které by mělo letos na jaře vyjít, takže naše spolupráce bude pokračovat,“ dodává Majk Spirit.

Pestrá audiovizuální jízda pomyslně otevírá další sezonu Bena. Pokud bude mít tolik energie, jako video, je na co se těšit. Svůj třetí koncert v pražské hale plánuje na 10. listopad 2023.

Zmiňované, v pořadí páté album, Majka Spirita, chystá společně s vydavatelstvím Championship Music, pod kterým je nově od roku 2023 podepsaný.

benny1

Více informací:

https://www.facebook.com/ben.cristovao/
https://www.instagram.com/bennycristo/


 

PřihlášeníVzpoura oceánů ohrožuje lidstvo

Tento fascinující ekothriller, v němž autor zobrazuje vzpouru přírody proti lidstvu jako hororový scénář, nad nímž se tají dech, se stal světovým bestsellerem. Jeho druhé vydání přináší na knižní trh nakladatelství Laser ze společnosti Euromedia Group. První díl už leží na pultech knihkupectví, díl druhý je aktuálně v předprodeji a můžeme se na něj těšit již v únoru 2023.


Laser

Zjistěte, jak přežít ve městě i v přírodě

Kurz přežití je název knihy od Amara Ibrahima, který se dlouhodobě věnuje přežití – pořádá kurzy i o něm přednáší. Tento titul by si měl přečíst každý.


BizBooks
Banner

Hledat

Je libo dystopii?

Kdo sleduje knižní svět, nemohl minout knihu Znamenitá mrtvola od argentinské spisovatelky Agustiny Bazterricy. Jaká je?


Fobos

Literatura

Legenda The Beatles

TheBeatles perexKdo by je neznal – čtyři sympaťáci z Liverpoolu dobyli v šedesátých letech svět: promlouvali svými písněmi, stali se hvězdami snad ze dne na den. Fanynky je zbožňovaly, sály praskaly ve švech. Jejich písničky měly co říct tenkrát, mají co ř...

Divadlo

Vězeňský kvintet

vezensky kvintet200Máj - lásky čas. Jaro je v plném květu a omamná vůně vítězství se line osvobozenými pražskými ulicemi, jež se stávají němými svědky příběhů se šťastnými konci i přívalů radosti vyvěrajících z návratů, setkávání a toliko kýžené t...

Film

Tmář a jeho rod aneb Slzavé údolí pyramid

altDne 3. května vstoupí do distribuce českých kin nekonvenční dokumentární počin režiséra Karla Vachka. S podtitulem filmového románu se vydává pomocí kamery hledat pravdy o mimozemských i zemských civilizacích, reklamokracii a demokracii počítačových...