Ben Cristovao a Majk Spirit si ve společném songu užívají každý den jako narozeniny

Ben Cristovao a Majk Spirit si ve společném songu užívají každý den jako narozeniny

Tisk

benny 200Song Happy Birthday vyšel loni na albu Protenkontrast od Bena Cristovao. Videoklip, který je vytvořený pro formát IG Reels, staví na unikátním grafickém zpracování. O ten se postaral tým Heroes Production v čele s Tomášem Kasalem.

 

 

Videoklip je plný momentů s přáteli a zážitků z cest, které poskládané dohromady tvoří unikátní životní časosběr Bena Cristovao za rok 2022. Vyzdvihuje v něm i svůj druhý koncert v O2 areně, který se uskutečnil 1. října. Mezi pozvanými hosty byl, vedle Rytmuse, Ega, Calina nebo Miraie Navrátila, právě i Majk Spirit, který s Benem představil naživo jejich předchozí společnou skladbu Kurt. Ta vyšla na Spiritově albu Artist z roku 2020.

"Chtěl jsem vtipnou formou shrnout rok 2022 a poděkovat lidem, ze dorazili do O2 areny a dát vědět, že děláme ještě jednu," vysvětluje motiv klipu Ben Cristovao. O produkci videoklipu se postaral tým Heroes Production, unikátní postprodukci střihu vytvořil Vojtěch Ježek.

"Happy Birthday je velmi chytlavý song a video tomu dodalo ještě další rozměr. Good vibe music je přesně to, co teď lidi potřebují slyšet," popisuje svoje pocity ze songu Majk Spirit.

Zároveň dodává, že natáčení klipu pro něj bylo jedno z nejjednodušších vůbec, stačilo pořídit jen několik záběrů pár minut před koncertem. "Mezi námi s Benem to skvěle funguje i bez toho, že bysme se o to nějak extra snažili. Rozumíme si hudebně i lidsky, díky tomu to jde samo. Jak jsem řekl i v O2, Ben je pro mě jeden z top CZ/SK umělců za poslední dekádu. Právě pro něj vybírám skladbu z mého chystaného alba, které by mělo letos na jaře vyjít, takže naše spolupráce bude pokračovat,“ dodává Majk Spirit.

Pestrá audiovizuální jízda pomyslně otevírá další sezonu Bena. Pokud bude mít tolik energie, jako video, je na co se těšit. Svůj třetí koncert v pražské hale plánuje na 10. listopad 2023.

Zmiňované, v pořadí páté album, Majka Spirita, chystá společně s vydavatelstvím Championship Music, pod kterým je nově od roku 2023 podepsaný.

benny1

Více informací:

https://www.facebook.com/ben.cristovao/
https://www.instagram.com/bennycristo/


 

PřihlášeníAneta Žabková: Největší radost mi uděláte kusem klacku z lesa

Vystudovala FAMU (katedra animované tvorby), vytvořila čtyři animované filmy, které získaly řadu ocenění, je úspěšnou ilustrátorkou mnoha dětských knih a přispívá do několika časopisů jako jsou Puntík či Tečka, spolupracovala i s Mateřídouškou a Sluníčkem. Řeč je o Anetě Žabkové.

Po Vodníkovi přichází neméně skvělá Dceřina kletba

Česká spisovatelka Tereza Bartošová zaujala tuzemskou čtenářskou obec předchozím titulem Vodník. Jednalo se o případ, který smrdí bahnem. Nyní přichází Dceřina kletba lákající na obálce na to, že si starý zločin žádá nové oběti.

Banner

Hledat

Výborné herecké kreace a silné téma nabízí nový český film Sucho

Sucho to je tísnivé vesnické drama. Na jedné straně velkostatkář a na straně druhé chudý "kolchozník", který nutí rodinu k soběstačnému životu, ale také klíčící láska revoltujících mladých lidí. Zatímco ona je dcerou chudého farmáře, on synem vlivného agrárníka, který sice dává práci půlce dědiny, nicméně půdu, vodu a krajinu devastuje chemií. To je obrazově vytříbený a emočně nabitý film režiséra Bohdana Slámy, který je i autorem scénáře.


Literatura

Zemřeš v další kapitole

zemres v dalsi kapitole 200Je to k neuvěření, ale Nora Robertsová pod pseudonymem J. D. Robb vydala již čtyřicátý šestý díl knižní série s Evou Dallasovou. V květnu nám nakladatelství Alpress přineslo detektivní román s lákavým názvem Zem...

Divadlo

Již rok se hraje v Divadle Na Maninách původní český muzikál, Robinson Crusoe

robinson 200Autorem hudby muzikálu Robinson Crusoe je Zdeněk Hrubý, scénáře Ivan Hubač a texty písní napsal Jan Krůta. Režisérem představení je herec a režisér Václav Knop, choreografem představení je Tomáš Kuťák.

...

Film

Příběh Lídy Baarové byl nepochybně mnohem barvitější než samotný Renčův film

lida baarova perexHned na začátku se musím přiznat, že jsem tvůrcům, když připravovali film Lída Baarová, nesmírně fandil. Dobře jsem si uvědomoval, že natočit dobový snímek není žádná legrace, ale současně se dnes nechci pouštět do nějaké sáhodlou...