Elly s The Carsleepers představují elektrizující videoklip k singlu Lady plný kreativity

Elly s The Carsleepers představují elektrizující videoklip k singlu Lady plný kreativity

Tisk

elly 200Zpěvačka Elly a producenti The Carsleepers společně přináší videoklip, který je i přes rozchodovou tematiku plný nadšení a pozitivní energie. Singl Lady vyšel na začátku května a dle úspěchu v éteru českých rádií má potenciál stát se hitem letošního léta.

 

Píseň pochází z dílny producentského dua The Carsleepers, o zpěv se pak postarala zpěvačka Elly a Jan Petržílka. „Základy písně Lady jsme položili před lety v pražských Strašnicích, když na náš při návštěvě večerky otočil kolega z Brazílie a spletl si nás s děvčaty. Bylo opravdu hodně, ale hodně, větrno. Odpověď zněla jasně: I´m not lady, baby! A tam to celé začalo,“ popisují s úsměvem vznik písně chlapci z The Carsleepers a dodávají: “Jsme moc rádi, že vokální projev zarámovaly sametové hlasy Elly a Honzy Petržílky, které se perfektně doplňují“. O mix se postaral Filip Vlček, který má na kontě spolupráci s umělci jako Lenny nebo Ben Cristovao, o master pak Kenny Rough.

Tvůrci B-TOLD Films, s nimiž Elly spolupracovala i na posledním videoklipu Harder, tentokrát spojili síly s talentovanou režisérkou Valerií Recmanovou a dali tak vzniknout jedinečnému vizuálu s retro nádechem. Videoklip je plný výrazných vizuálních efektů, které spolu s inovativním střihem podtrhují atmosféru písně.

“Natáčení videoklipu pro mě bylo náročné, ale musím říct, že jsme se u toho dost nasmáli a všichni pracovali opravdu na 150 %. Tomu odpovídá i celkový výsledek,” popisuje Elly. „Spolupráce s The Carsleepers a Honzou pro mě byla skvělá zkušenost a jsem za ni moc vděčná.“

Zpěvačka na sebe upozornila už v uplynulých letech singlem Are You There, spoluprací s Benem Cristovao v písni High Speed nebo vystoupením na festivalu Colours od Ostrava. Nejbližší koncerty zpěvačku čekají letos v červnu, a to na pražském festivalu Metronome, Praha Žije Hudbou nebo Vaňkovka festu.

elly1

Více informací:

https://www.instagram.com/elly_musicofficial/
https://open.spotify.com/artist/58SiiPGMtAPMaQyNkn9Fbs?si=QDpu8GreS3WUg_tv58JQjg&;nd=1


 

PřihlášeníSlavná herečka a její studentka. Která z nich si zahraje v nově otevřeném Národním divadle?

Eliška Pešková (Miroslava Pleštilová) je divadelní hvězda, úspěšná učitelka herectví a žena divadelního podnikatele Pavla Švandy ze Semčic. Otýlie Malá (Iveta Hlubučková) je zas mladá dívka, která ze všeho nejvíc touží stát se herečkou.

Začala jsem svým snům rozumět a vykládat je i druhým

Nejdříve psala básničky, které, jak sama přiznává, byly spíše jakési přetlaky emocí a jejího silného vnímání. Pak přišly novelky ze života, v nichž mohla uplatnit svoji fantazii, která pracovala na plné obrátky. Později si jen tak vydala básnickou sbírku Proudy, novelku Mimo prostor a čas a v roce 2021 již pod nakladatelstvím Albatros Media knihu Tajemství snů a jak ho rozluštit, na jejímž pokračování pracuje. Také má rozepsaných několik románů a jako šéfredaktorka vede internetový magazín Kultura21.cz.

Banner

Hledat

Tvrdý jak voda - varování před totalitou "kulturních revolucí"

Tvrdý jak voda je tvrdá politická satira, román, kde se mísí humor a emoce. Univerzální lidské drama o povaze moci, nebezpečí pýchy a síly touhy, jež se valí navzdory všemu a všem, jen směr nikdo z nás nezná. Román Tvrdý jak voda se odehrává v místech, kde se autor narodil, na Oradelské vrchovině uprostřed Číny. Je jaro roku 1968, zuří kulturní revoluce a hlavní hrdina, Kao Radboj odchází z armády, aby "přenesl plamen nového myšlení na rodnou hroudu".


Literatura

Vítězem 28. ročníku Literární ceny Knižního klubu je Martin Sichinger s románem ZÍTRA PŘIJDE OLAH

Zítra přijde OlahLaureátem 28. ročníku Literární ceny Knižního klubu se rozhodnutím odborné poroty stal Martin Sichinger s knihou Zítra přijde Olah. Jeho rukopis se prosadil v konkurenci 85 zaslaných prací. Odměnou vítězovi je vydání knihy pod renomovanou nakladatelsko...

Divadlo

Slovácké divadlo uvede premiéru komedie Třináctkrát za svědka napsanou přímo pro ně

trinactkrat za svedka 200

Už tuto sobotu 4. února bude mít premiéru romantická komedie Třináctkrát za svědka, kterou přímo na míru uherskohradišťskému souboru napsal Jan Šotkovský. Režie se ujal Lukáš Kopecký.

...

Film

JAK FUNGOVALA TOVÁRNA BARRANDOV

Tovarna Barrandov perexZáhy po nastolení komunistického režimu se vynořily představy, že ani filmové studio Barrandov se nijak neodlišuje od běžných továren, vždyť i v něm se přece vyrábí zboží. Vzápětí převážila víra, že je zbytečné natáčet...