Ostravská zoologická zahrada nabízí netradiční dárky

Ostravská zoologická zahrada nabízí netradiční dárky

Tisk

200cPatříte mezi typické „vánoční opozdilce“ a při představě shánění dárků se Vás zmocňuje panika? Nezoufejte, máme pro Vás tip. Podívejte se na www.zoo-ostrava.cz. Na dárek pro milovanou osobu, možná narazíte právě zde. Ostravská ZOO totiž v těchto dnech přichází s bohatou nabídkou vánočních dárků, o kterých se dá říct všechno možné, jen ne to, že jsou málo originální. Jednou z možností, jak udělat druhému radost a přitom podpořit dobrou věc, je adopce zvířat. V ostravské zoologické zahradě momentálně čeká na svého „pěstouna“ například Antilopa jelení nebo Tamarín pinčí.

 

Výše adopčního příspěvku je libovolná, minimálně to však musí být 500 korun na rok. Po zaplacení částky získáte děkovný list a obrázek „svého“ zvířete. Vaše jméno se také objeví na webových stránkách ZOO. Že se Vám do sponzoringu nechce? V tom případě Vás určitě osloví bohatá nabídka zážitkových programů. Osoba starší 18 let se může na jeden den stát ošetřovatelem zvířat. Pavilon, ve kterém bude pracovat, si sama vybere. Pokud máte ve svém okolí milovníka žiraf, antilop nebo zeber, zaplaťte mu „Návštěvu v zákulisí.“ Díky Vašemu dárku se ke svým miláčkům dostane tak blízko, jako nikdy předtím.

cest1

Máte ve svém okolí člověka, který sbírá slony? Co takhle mu pod stromeček dopřát slona živého? Díky ostravské ZOO je to možné. Jedním ze zážitkových programů je totiž „Den se sloní rodinkou.“ Obdarovaná osoba se seznámí se například se sloní babičkou Suseelou a její malou vnučkou Rashmi. Navíc se dozví spoustu zajímavostí z jejich života a vyzkouší si, co všechno péče o zvířata obnáší.

cest

Vyhněte se letos frontám v přeplněných supermarketech a nadělte milovanému člověku zážitek, na který bude vzpomínat do konce života!

Foto: www.zoo-ostrava.cz a www.vivarium.cz


 
Banner

PřihlášeníVzpoura oceánů ohrožuje lidstvo

Tento fascinující ekothriller, v němž autor zobrazuje vzpouru přírody proti lidstvu jako hororový scénář, nad nímž se tají dech, se stal světovým bestsellerem. Jeho druhé vydání přináší na knižní trh nakladatelství Laser ze společnosti Euromedia Group. První díl už leží na pultech knihkupectví, díl druhý je aktuálně v předprodeji a můžeme se na něj těšit již v únoru 2023.


Laser

Zjistěte, jak přežít ve městě i v přírodě

Kurz přežití je název knihy od Amara Ibrahima, který se dlouhodobě věnuje přežití – pořádá kurzy i o něm přednáší. Tento titul by si měl přečíst každý.


BizBooks
Banner

Rozhovor

Rozhovor s odvolaným ředitelem kroměřížského Domu kultury Jiřím Králíkem

Kralik perexNa webu Kultura21.cz se snažíme věnovat aktuálním tématům a rádi dáváme prostor lidem, aby se mohli vyjádřit. Proto jsme k rozhovoru vyzvali pana Jiřího Králíka, který byl Radou města Kroměříž odvolán z postu řed...

Hledat

Je libo dystopii?

Kdo sleduje knižní svět, nemohl minout knihu Znamenitá mrtvola od argentinské spisovatelky Agustiny Bazterricy. Jaká je?


Fobos

Z archivu...


Literatura

Oddanost – Didier Drogba, má autobiografie

oddanostDidier Drogba, velký fotbalista, sportovní superstar, sportovec s obrovskou vůlí, ale i člověk s obrovským srdcem. To všechno se můžete dočíst v knize „Oddanost – Didier Drogba, má autobiografie“.

 

Divadlo

Premiéru hry (Ne)korektní pravidla uvedl s úspěchem Divadelní spolek Kroměříž

nekorekt pravidla200První letošní premiéru hry (Ne)korektní pravidla uvedl v pondělí 27. února ve vyprodaném sále Klubu Starý pivovar Divadelní spolek Kroměříž. Komorní inscenace, kterou režíroval Ladislav „Láry“ Kolář na motivy hry Mika Bartletta,...

Film

Do dávných tajemství není radno vstupovat

ztracena branaS policejním komisařem (Jiří Dvořák) a jeho kolegyní (Anna Geislerová) jsme se setkali už v Ďáblově bibli, kde společně s odborníkem na náboženství (Ivan Trojan) řešili s...