Kapela HARD BALLS měla vždy jasný směr. Hrát pořádný rock´n´roll!

Kapela HARD BALLS měla vždy jasný směr. Hrát pořádný rock´n´roll!

Hard Balls200AC/DC, Airbourne, Metallica, Doga, The Rolling Stones, Motorhead jsou jejimi vzory.

 

 

Kapela HARD BALLS čerpá inspiraci z podsvětí rock ‚n‘ rollu. „Nezabýváme se globálními ani politickými problémy a ani nehledejte v našich skladbách nějaký hlubší význam. Hrajeme o tom o čem má být pořádný rock ´n‘ roll, což si dokážete jistě domyslet,“ říká zpěvák a kytarista Vít Dorazil a dodává, že 15. 9. 2022 vyšlo jejich album BLACKOUT.

Album nahráli už v roce 2020 a tento rok mělo jít ven. Avšak všichni víme, co následovalo - lockdown a tím se vše zbrzdilo o dva roky. „Když jsme pak vystupovali na Masters Of Rock 2022 tak jsme se tam potkali s chlápkem, který nám dokázal domluvit vydání alba ve spolupráci se Supraphonline," doplňuje dále Vít Dorazil. Všechno zlé je tedy k něčemu dobré, takže teď je album venku, a to nejen na fyzických nosičích ale také na všech streamovacích platformách.

Křest desky se uskuteční 15.10. v klubu Galerka na náměstí města Nový Jičín. Ke kapele se přidají i dřívější členové kapely a jako kmotra, předsedkyně oficiálního českého fanklubu.


Hard Balls
Více informací:

Facebook: https://www.facebook.com/HARDBALLScz
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC77OulXdQEkqwe-fhvdNpfQ
Web: https://hardballs.cz/
Spotify: https://open.spotify.com/artist/677qOYAhXgN404rZnPelvE
Apple Music: https://music.apple.com/at/artist/hard-balls/1641998255
YouTube Music: https://music.youtube.com/playlist?list=OLAK5uy_natasDzJucO8d7fmUyH0jlQU6ifuZ8k6w


 

PřihlášeníSoutěže

Za časů ušatých čepic…

Jo, jo, to bývaly časy. Venku nasněžilo, mráz lezl za nehty, děti sáňkovaly a koulovaly se, oblečení samý sníh a boty promáčené, dobře bylo. Prý tehdy světem chodil medvědář, který na poutích a jarmarcích předváděl svého medvěda.
Jonathan Livingston

Krása vsakující se do míst, kde žijeme...

Začala bych duchem místa. Odkazem mých předků. Nalezením svých silných míst. A začala kolem sebe tvořit krásu, která se podle autorky bude vsakovat do místa, na kterém žijeme. Zamyslela jsem se. Znáte ty lidi, kteří umí udělat domov kdekoliv? U kterých je vám krásně, protože z ničeho udělali mnoho? Tak tady bych si byla jistá, že tito lidé vědí, kam náleží.
GRADA
Banner

Videorecenze knih

Rozhovor

„Celosvětový úspěch Fifty Shades stvořil jednoznačně internet“

Tychtl Petr 200Nejúspěšnější knižní série posledních let, romanticko-erotická trilogie Fifty Shades od E L James, se dočkala pokračování. Po Padesáti odstínech šedi, Padesáti odstínech temnoty a Padesáti odstínech svobody získalo nakladatelství XYZ práva...

Hledat

Sylva Lauerová: V románu Hodina zmijí své pokušení hrát si se čtenáři posouvám až k hranici dokonalosti

Fanoušci spisovatelky Sylvy Lauerové se po třech letech konečně dočkali a jejich radost může být hned dvojnásobná. Je to jen pár týdnů, co vyšla její sbírka poezie s názvem Klóketen a nyní se na knižních pultech objevil i nový román Hodina zmijí.

Z archivu...


Literatura

Střepy z krás v terezínském předpeklí
ImageNa zemi jsou místa, která připomínají ráj. Ale jsou zde také místa ne nepodobná peklu.  A v jednom takovém pekle, nebo spíše předpeklí, se sešli Markétka Fischerová a Ludvíček Adler. Ona dvanáctiletá židovka, která přišla do terezínskéh...

Divadlo

Divadlo LETÍ uvede novou hru Davida Jařaba. Doprovodí ji originální hudba Katarzie

Autor200Nastávající divadelní sezónu Divadlo LETÍ odstartuje světovou premiérou hry Davida Jařaba Autor. Uznávaný režisér, scénárista a dramatik napsal svůj nejnovější text přímo pro Divadlo LETÍ. Hru, která si do poslední chvíle pohrává s očekáváním diváka, režír...

Film

Olga Sommerová natáčí film o rockerovi a politikovi Michaelu Kocábovi. Do kin zamíří v příštím roce

kocab 200Přední česká dokumentaristka Olga Sommerová už má na svém kontě mimo jiné filmy o osudech Marty Kubišové, Jiřího Suchého, Věry Čáslavské a Soni Červené. Nyní svou filmografii nově rozšíří také o dramatický životní příběh muzikanta a politika Michaela...