Freedom Call přijedou představit své nové album

Freedom Call přijedou představit své nové album

Tisk

freedom call 200„Silver Romance“, to je název nového alba německých melodic-power metalových sympaťáků FREEDOM CALL, které vyšlo 10. května.

 

 

 

Tento název perfektně sedí hned ve dvou ohledech. Znamená nejen 25. výročí kapely, o kterém zpěvák/kytarista a zakladatel kapely, Chris Bay, mluví jako „naše stříbrné výročí svatby“, ale vztahuje se také na obsah nahrávky.

„Kvalita, čistota a jas, svoboda a lehkost, to jsou vlastnosti připisované stříbru, jako drahému kovu“ vysvětluje Bay a dodává: „Stříbro prý také posiluje vaše sebevědomí a představivost. To všechno jsou funkce, které se také hodí pro FREEDOM CALL a které jsme začlenili do našeho nového materiálu, hudebně i textově."

Chris Bay a jeho kolegové z kapely Lars Rettkowitz (kytara), Francesco Ferraro (baskytara) a Ramy Ali (bicí), nahráli více než tucet nových skladeb pro ‚"Silver Romance‘. A aniž bychom chtěli prozrazovat více, vězte, že jde o dosud nejrozmanitější a nejbarevnější album v historii této u nás tolik oblíbené kapely!

Dokonalé „Silver Romantic Metal Nights“ u nás porožijete hned 2x! Ve čtvrtek, 5. prosince v PRAZE, klubu Storm a v pátek, 6.prosince ve ZLÍNĚ, Masters of Rock Café!

Speciálním hostem bude u nás také velmi populární rakouská power-symphonic metalová banda DRAGONY!

Prodej vstupenek, za super zaváděcí cenu, platnou do konce srpna, právě odstartoval!

freedom call plakat

FREEDOM CALL, Dragony – Silver Romantic Metal Nights
5.12.2024 – PRAHA, Storm
6.12.2024 – ZLÍN, Masters of Rock Café

Vstupenky a více informací: www.mastersofrock.cz


 

PřihlášeníRomán Všechny naše životy je skvělé čtení na léto. Je snazší žít životy druhých, než ten vlastní

Jako závan letního vánku, který nese chvíle pohody, přátelské atmosféry a příslibu blížících se prázdnin. Takový je román „Všechny naše životy“ od francouzské spisovatelky Sophie Astrabie. Pohladí vás po duši a zahřeje u srdce. Nemusíte nad ním hlouběji přemýšlet, stačí se jen nechat unášet jeho jemným kouzlem. Co si více přát, když si potřebujete prostě jen odpočinout a uvítáte společnost nenáročné a milé knihy.

Setkání s C. G. Jungem poskytlo nakladatelství Portál. Schůzka je to parádní!

Pokud patříte mezi příznivce C. G. Junga, nová knížka z nakladatelství Portál bude pro vás opravdovou lahůdkou, která vám rozzáří oči. Publikace přináší výběr z Jungovy tvorby i pozůstalosti, ale i vzpomínky jeho blízkých či dalších osob, které se s ním setkaly a spolupracovaly. Knížka je velmi pestrá a zajímavá, můžete se k ní opakovaně vracet. Já jsem neskutečně nadšená, protože patřím mezi velkou obdivovatelku Junga a takovou knihu jsem si nemohla nechat ujít.

Banner

Hledat

Videorecenze knih

Rozhovor

Klášterní hudební slavnosti: PŘÍPRAVA LETOŠNÍHO ROČNÍKU BYLA TÉMĚŘ SMRTÍCÍ

Klasterni slavnosti perexPřinášíme vám rozhovor s ředitelem festivalu Klášterní hudební slavnosti 2017 MgA. Romanem Janků.

...

Výchova štěněte – ideální příručka nejen pro nováčky!

Nakladatelství Kazda vydalo v únoru úžasnou praktickou příručku Výchovu štěněte od trenérky psů Kathariny Schlegl-Koflerové. Pokud si plánujete pořídit malé chlupaté štěstí nebo vás zajímají aktuální trendy ve výchově štěňátek, tato kniha je pro vás nutnost!


Literatura

Je tady první twitter kniha na světě ilustrovaná fanoušky

orbis 200Dovolte mi vás v této recenzi seznámit s knihou Orbis tweetus, první twitter knihou na světě ilustrovanou fanoušky. Mají ji na svědomí textař Otto Bohuš, výtvarnice Jana Reichel a 92 autorů obrázků.

 

...

Divadlo

Měli bychom se na svět dívat růžovými brýlemi

ruzove bryle 200V Divadle Ungelt se v březnu představily v české premiéře dvě výjimečné herečky – Hana Maciuchová a Zuzana Byndžovská. Milan Hein pro ně vybral hru Růžové brýle...

Film

Seriál Terapie je výzvou pro tvůrce, herce i diváky

terapie serial magicboxDiváci, kteří rádi sdílejí osudy seriálových hrdinů, ale zároveň dávají přednost zápletkám s hlubším podtextem, nabízejícím poučení a inspiraci, jistě uvítali projekt HBO Česká republika, seriál s názvem TERAPIE