Karty bohyně Isis. Nechte přicházet odpovědi na své otázky

Karty bohyně Isis. Nechte přicházet odpovědi na své otázky

karty Isis perexChcete odpovědi na své otázky? Pokud milujete tajemství, opravdové hloubky, velmi poetické povídání a hlubokou moudrost egyptských bohů a pyramid, pak jsou tyto karty pro vás to pravé. Doslova si je dovedu představit ozářené sluncem ve společnosti nádherných šperků a symbolů moudrosti. Ve chvíli, kdy potřebujete víc než kdy jindy odpojit se od běžného světa a chvíli hledat sami sebe.

 

 


IMG 20220718 151833 - kopie

Chvíli naslouchat něčemu, co nás dalece přesahuje

A pak můžete vzít do ruky tyto karty a přečíst si jen úvod. Ten sám o sobě nádherně naladí a umožní nám dostat se do klidného stavu, ve kterém často ty odpovědi mohou přijít samy, i bez karet. Ale když se odvážíte dál a vezmete do ruky karty, nebo jen budete pokračovat v čtení příručky, doslova se ponoříte do vln úžasné moudrosti.

A tam už to platí vždy stejně.
Co s vámi bude souznít, to je informace pro vás.

„Isis prožila mnohá dobrodružství, díky kterým sama vyrostla, stala se silnější, láskyplnější a soucitnější. Tyto duchovní zkoušky jí přinesly moudrost a moc, kterou si s tebou přeje sdílet, abys i ty rostla a projevila své nádherné já.“

Karty slibují návrat do každodennosti…

A víte co, i když vše zprvu svádí k výletům mimo všední den a skutečně se u karet nádherně odpočívá, nakonec v každém textu je pár vět, které jsou návratem do praxe, důslednou radou, jednoduše návratem do každodennosti.

Ať už vám poradí na chvíli skrývat své schopnosti, plány i nápady, aby vám je druzí nevymlouvali, dokud ve vás samotných nevyzrají, nebo doporučí zaměřit se na své pocity strachu a něco s nimi udělat, protože v tuhle chvíli opravdu nejsou na místě. Rady, že když se řídíme srdcem, snáze vznikají úspěšné stezky, které budeme nejen radostně vychutnávat, ale dovedou nás k dalšímu úspěchu. A přivedou možná i ty správné bytosti.

Karty nebo knížka?

A tady mohu říct jediné. Nemusíte mít v ruce ani karty. Stačí mít u postele knížku, nebo v kabelce. Vlastně kdekoliv. Stačí jen ji otevřít a začíst se. Vážně stačí. Tehdy jsem se dozvěděla právě ty nejjasnější informace a shodou náhod mi oči padaly přesně na ty věty - sice méně poetické a emotivní, ale více praktické, které shrnovaly celé poselství.

Paráda!

karty Isis

Karty bohyně isis

Vydalo nakladatelství Synergie Publishing

Rok vydání: 2021

Originál: Isis Oracle

Autor: Alana Fairchild

Přeložila: Eva Samith

Malby: Jimmy Manton

Hodnocení: 100 %

www.synergiepublishing.com/cs/shop/karty/vykladacky/000523_karty-bohyne-isis.php

( 1 hlas ) 


 

Přihlášení



Soutěže

Hana Zagorová dokázala oživovat písničky, byla v nich krása, oduševnělost a poetika

I kdyby nazpívala třeba jen třetinu toho, co ve své kariéře Hana Zagorová skutečně natočila, tak by byla pořád tou milovanou zpěvačkou. I když nevyzpívala tři oktávy, uměla chytit za srdce, zaujmout. Už od svých uměleckých začátků dokázala oživovat písničky. Textem, výrazem, atmosférou a pak ještě čímsi, co v sobě nemá každý zpěvák.

Bouřlivé ticho po pobřežní cestě

Po tisícikilometrové Jihozápadní pobřežní cestě se manželé Raynor a Moth snaží vrátit k normálnímu životu a zase žít mezi čtyřmi zdmi. Jenže to pro ně není vůbec jednoduché. Raynor bojuje se strachem z lidí i z budoucnosti a Moth vzdoruje postupující nemoci. Ale postačí neuvěřitelné gesto někoho, kdo si přečetl o jejich putování a ztrátě domova, a znovu se v nich probudí síla a odhodlání.
Kazda

Tapír

  • TAPÍR 5/2022
    Podzimní číslo Tapíra je venku! Těšit se můžete na rozhovor s Danem Černým, který to dotáhl až ke kreslení kačerů...
  • TAPÍR 4/2022
    Je léto, čas prázdnin a dovolených! A k létu patří samozřejmě zábava. A když zábava, tak proč ne s Tapírem?...
  • TAPÍR 3/2022
    Nové číslo Tapíra je na spadnutí a už brzy se budete mít možnost bavit u další várky kresleného i psaného...
Banner

Videorecenze knih

Rozhovor

Ale já žiji v radosti, mám kolem sebe skvělé lidi, říká pěvkyně Dagmar Pecková

dagmar 200Moře krásné práce má za sebou i před sebou mezinárodně proslulá mezzosopranistka Dagmar Pecková. Zatímco na hudebním trhu má stále ještě aktuální a zcela unikátní album Hříšnice, jehož dramaturgii si dělala sama, pomalu už připravuje další projekt Wa...

Hledat

Odvážná rebelka, která jako jediná může zachránit království

Malá Mia je sirotek žijící ve středověkém městě, v němž zná každý kout. Je samostatná a velmi vynalézavá, a tak se jí a jejím třem lasičkám daří přežít na ulici, a to zejména díky krádežím jídla. Jednoho dne Mia prchá před strážemi a narychlo se převlékne do princeznovských šatů.
Kazda

Čtěte také...

Alzheimercentrum Černošice má novou ředitelku

alzheimercentrum perex„Pandemie covidu nám dala všem zabrat. V důsledku zákazů návštěv a nařízených karantén jsme museli hledat nové cesty, jak naše klienty zcela neizolovat od okolního světa a udržet kontakt s rodinami“, říká nová ře...

Z archivu...


Literatura

Jaké by to bylo, kdyby Přišel Bůh do kavárny v Karlíně...

prisel buh do kavarny 200Novináři Miloš Čermák a Luděk Staněk spojili své síly, chopili se mikrofonů a vrhli se na žánr stand-up comedy. Díky nakladatelství XYZ si můžete vychutnat výběr toho nejlepšího v knižní podobě, tak hurá na to.

<...

Divadlo

a-á-a-á-a

kavarna 200Švandovo divadlo uvedlo v sobotu 28. dubna 2018 premiéru hry Kauza pražské kavárny. Na vzniku inscenace se podíleli sami herci divadla pod vedením Jacoba Erftemeijera, který hru také režíroval. Pražská kavárna – útočiště intelektuálních povalečů ...

Film

Nepohodlné masakry

foto k filmu perexVe čtvrtek 30. listopadu tohoto roku jsem se v Berlíně zúčastnila premiéry filmu ZER tureckého režiséra s kurdskými kořeny Kazima Öze. Během 110 minut filmu jsem střídavě zatajovala dech, plakala a smála s...