Literární soutěž na téma Nejlepší den mého života startuje 1. března 2021! Patronkou je spisovatelka Jana Poncarová

Literární soutěž na téma Nejlepší den mého života startuje 1. března 2021! Patronkou je spisovatelka Jana Poncarová

SenInternetový magazín Kultura21 vyhlašuje literární soutěž na téma NEJLEPŠÍ DEN MÉHO ŽIVOTA se třemi podtituly: Můj splněný sen, Jak jsem potkal štěstí a Rozhodnutí, kterého jsem nikdy nelitoval. Soutěž začíná 1. března 2021 a její patronkou se tentokrát stala spisovatelka Jana Poncarová. Čtěte dál!

Jako hlavní téma další literární soutěže po předchozí Božské extázi jsme vybrali Nejlepší den mého života s těmito podtituly:

- Můj splněný sen
- Jak jsem potkal(a) štěstí
- Rozhodnutí, kterého jsem nikdy nelitoval(a)

Sen

Zaujalo vás téma a chcete se podělit s námi a našimi čtenáři o své dojmy a životní zážitky? Napište nám, přihlaste se a popusťte uzdu své kreativitě!

Podělte se s námi a pusťte se do psaní. Hotové dílo nám zašlete na adresu: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , my jej pečlivě a se zájmem přečteme. Nakonec vaše povídka projde vyhodnocením, na kterém se bude podílet i patronka soutěže, spisovatelka Jana Poncarová, která má na kontě několik úspěšných románů. Patří mezi ně Podbrdské ženy, Eugenie či Alžběta a Nina

Vybrané příspěvky zveřejníme na webu Kultura 21, s autory vítězných počinů zpracujeme rozhovor a budou odměněni.

Příspěvky přijímáme prostřednictvím e-mailu a hlasování probíhá korespondenční formou mezi členy odborné poroty složené z členů redakce Kultura 21 a spisovatelky Jany Poncarové.

Soutěž startuje 1. března a příspěvky můžete zasílat do 31. května 2021!

Podmínky soutěže:

  • zaslané příspěvky musí být původním autorským dílem soutěžícího
  • musí se jednat o práce, které ještě nebyly nikde publikovány
  • mohou být psány pouze v češtině nebo slovenštině
  • povolený rozsah příspěvku je 1800 až 54000 znaků (včetně mezer)
  • forma příspěvku může být libovolná – fejeton, povídka, báseň, balada, dokonce i reportáž...
  • příspěvek má splňovat obsahové zadání NEJLEPŠÍ DEN MÉHO ŽIVOTA s libovolným výběrem jednoho či kombinací z těchto podtémat – Můj splněný sen, Jak jsem potkal(a) štěstí, Rozhodnutí, kterého jsem nikdy nelitoval(a)
  • přijímáme maximálně jeden příspěvek od jednoho autora

Způsob zaslání příspěvku do soutěže:

Soutěžní příspěvky zašlete do půlnoci 31. 5. 2021 na emailovou adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript (do předmětu vepište: „Nejlepší den“). Uveďte své jméno nebo pseudonym, kontaktní údaje (telefon).

Své dílo uložte ve formátu .doc, .docx nebo .rtf a soubor pojmenujte stejně jako příspěvek (ale bez diakritiky).

Pozn.: Osobní údaje slouží ku potřebě pořádání soutěže, pro lepší komunikaci se soutěžícími a statistickým účelům a nebudou poskytnuty třetí straně bez svolení autora. Autor zasláním svého díla do soutěže souhlasí s případnou publikací povídky na webových stránkách Kultura21.cz a s možným sdílením na facebooku. Autor se nesmí účastnit soutěže jako porotce.

Doporučení k zasílání příspěvků:

Názvy souborů s povídkami ponechte, prosím, bez diakritiky (háčků a čárek), aby nedošlo k destrukci a nečitelnosti znaků.
Nepoužívejte neobvyklé fonty a formátování textu (například barvy nebo obrázky), porotcům se to nemusí zobrazovat správně.

Vyhlášení vítězů:

Konečné výsledky budou zveřejněny na webu a facebooku Kultury21 (datum vyhlášení upřesníme v průběhu soutěže).

Organizátoři si vyhrazují možnost změnit podmínky soutěže, jméno soutěže nebo při nedostatku příspěvků zrušit celou soutěž. Administrátor soutěže si taktéž vyhrazuje právo kdykoli v průběhu soutěže z ní a jejího hodnocení vyřadit práce prokazatelně nepůvodní, přepisy a odvozeniny prací již zveřejněných.

Nejlepší den mého života – literární soutěž Kultury21

Zahájení: 1. 3. 2021
Uzávěrka: 31. 5. 2021
Vyhlášení výsledků: do 30. 6. 2021


 
Banner

Nejpopulárnější

Rozhovor

Pavel Tesař:"Všichni aktéři Henry Lee Festu od muzikantů po barmany musí rezonovat s duchem festivalu.“

hlf perexBrněnský unikátní festival Henry Lee Fest se letos bude konat 27. září ve Zbrojovce. Hlavní hvězdou je Australan Mick Harvey a berlínš...

Partneři

Hledat

Láká vás včelařství? Pak si nenechte ujít tuto audioknihu

V nakladatelství Kazda vyšla po knize i audioverze titulu Srdce včely má pět komor s podtitulem Jak jsem se stala včelařkou od autorky Helen Jukes. Nakladatelství Kazda

Literatura

Mysteriózní detektivka z Ruska: Sběratel hříchů

sberatel hrichu 200V únoru vyšla pod taktovkou nakladatelství XYZ kniha Sběratel hříchů od ruské autorky Darii Desombre. Pokud se vám zajídá severská krimi, jste unaveni anglickými detektivkami a přemýšlíte, kam upřít svůj zrak pro opravdu kvalitně...

Divadlo

Špagety a pizza na sto způsobů

improshow 200V rámci italského dne na festivalu Culturea se představila Improshow z Brna se svou osobitou dávkou vtipu a improvizace.

...

Film

Léčivá marihuana a její legalizace

pohled zevnitr lecive vlastnosti marihuany 200Zelená barva rostlin marihuany dala jméno jedné oblasti v severní Kalifornii. Smaragdový trojúhelník (Emerald Triangle) je místem, kde jsou dvě třetiny obyva...