Projekt 2021: Next Vision for Dreams
Banner

Projekt 2021: Next Vision for Dreams

next vision 200Firma Next Vision ví, že dobrý byznys netvoří jen profit. Protože se jim daří, chtějí pomoci nakopnout byznys jednomu projektu, který prodává to, co stojí za to koupit. A od veřejnosti potřebujeme pomoci jej najít.

 

 

Dobrý byznys netvoří jen profit!

Protože online marketing netvoří jen výkon. Stejně jako dobrý byznys netvoří jen profit. Sdílené hodnoty, důvěra a jasný postoj přinášejí trvale udržitelné kvality. S výhodou pro všechny. Každý z nás může přispět svou malou troškou do mlýna. A v Next Vision cítí, že teď je řada na nich. Nejen protože se jim už dlouho v podnikání daří. Ale protože je fajn, snažit se ze světa dělat lepší místo k životu, kdykoli je to možné. A kdy jindy, když ne teď.

Dejte TIP na firmu, o které by měl vědět celý svět

V této agentuře ví, jak nesmírně obtížné je prorazit na internetu, když jste na všechno sami. Velcí hráči si na internetu naši pozornost jednoduše koupí, ale ti menší zůstávají často neviditelní, i když mají skvělé produkty a srdce na dlani. „Jedné takové firmě jsme se letos rozhodli zdarma pomoci nakopnout marketing a vám ukázat, jak to můžete dokázat také. Uvědomujeme si přitom, že být jen vidět dnes nestačí. Chce to víc,“ popisuje Petr Myšák, jednatel Next Vision.

V týmu se dohodli, že do toho letos šlápnou a každý z profíků od vývojáře, přes projekťáky, ppc specialisty a branďáky pomůže jednomu vybranému projektu zdarma.

Od veřejnosti tak potřebují pomoci s výběrem a šířením tohoto dobrého projektu do světa.

 

next vision1

A co pro firmu Next Vision udělá?

Next Vision je digitální agentura. Jejich silnou stránkou je svět internetu, kde malým i větším firmám již 14 let pomáhají vytvořit silný prodejní kanál pro jejich zákazníky. Věří přitom, že má smysl prodávat jen to, co stojí za to koupit. A takovým firmám pomáhají vytvořit značku, najít vhodnou strategii, nastavit kampaně a poslat do světa příběh, který stojí za to vyprávět.

Nyní můžete být součástí jednoho takového příběhu i vy. „Pište nám prosím vaše tipy do 28.2.2021. Na začátku března vybereme firmu, které po celý rok 2021 budeme zdarma pomáhat dostat její byznys na novou úroveň. Tak vybírejte pečlivě. Třeba společně uděláme ze světa zas o kousek lepší místo k životu. Děkujeme,“ uzavírá Petr Myšák.

Více informací: www.nextvision.cz/blog/projekt-next-vision-for-dreams


 

PřihlášeníSoutěže

Má cesta za štěstím - autobiografie Mistra

gottPrávě vychází unikátní autobiografie největší legendy české a československé hudební scény všech dob. Autentický obraz fascinující životní dráhy výjimečného umělce s mezinárodním renomé, který na hudebním nebi začal zářit ve svých dvaceti letech.
SUPRAPHON

V hlavní roli Tomáš Holý a jeho nesnadný život i tragický konec

Český spisovatel, básník a držitel Magnesie Litera – Kosmas Ceny čtenářů za rok 2018 Ota Kars přichází s již druhou knihou o jednom z nejslavnějších českých dětských herců. V hlavní roli Tomáš Holý, tentokrát prostřednictvím krásně zpracovaného grafického románu.
Nakladatelství Argo

Rozhovor

Plavci jedou letní šňůru koncertů s Irenou Budweiserovou

Jan Vancura perexZpěvák Jan Vančura pokračuje v koncertování s Plavci s tradičním repertoárem, na který jsou diváci této slavné skupiny zvyklí. Letošní rok navíc představí na koncertec...

Hledat

Videorecenze knih

Vymazlené dítě harfistky Jany Bouškové – sólové album Má vlast

Dokážete si představit harfu jako plnohodnotný sólový nástroj, který dokáže znít jako celý symfonický orchestr? Harfistka Jana Boušková pojala tuto otázku jako výzvu a v průběhu čtyř let upravila vybrané skladby českých velikánů, jakými jsou Smetana, Dvořák a Suk, do zcela unikátní podoby.
Supraphon

Čtěte také...

Hřejivá atmosféra jarního Dyzajn Marketu přaválcovala mrazivé počasí

dyzajn market200V sobotu 23. března se uskutečnila již sedmá venkovní prodejní výstava autorské tvorby s názvem Dyzajn Márket. Fanoušci umění, šperků, módy i bytových doplňků vyrobených ručními technikami a s originálním designem si roz...


Literatura

Neil Cross: Pohřeb – britský krimi skvost


pohreb 200Nakladatelství Moba sází na kvalitní moderní britskou literaturu. Přede dvěma lety vydala Moba knihu Posedlost od Neila Crosse, která si u nás našla příznivce hlavně díky poutavému seriálu Luther. A Crossovi zůstali věrní, neboť v únoru vyšlo j...

Divadlo

Nový počin souboru Kašpar: Baterka Miki

baterka miki 200Divadlo v Celetné má na kontě další premiéru. V úterý 19. února divadelní soubor Kašpar odehrál poprvé v České republice monodrama Baterka Miki. Hra z pera současné francouzské spisovatelky je neotřele pojaté vyprávění. Není ovšem na...

Film

Avatar nemůže své příznivce omrzet

altFilm Avatar (2009) se těšil obrovské popularitě a díky šmoulímu zbarvení mimozemšťanů si na něj dodnes každý vzpomene. Kvůli pěkným vizuálním efektům a nápadité anatomii různých mimozemských příšer se dá sledovat s úžasem. Napodruhé však může působ...