Projekt 2021: Next Vision for Dreams

Projekt 2021: Next Vision for Dreams

Tisk

next vision 200Firma Next Vision ví, že dobrý byznys netvoří jen profit. Protože se jim daří, chtějí pomoci nakopnout byznys jednomu projektu, který prodává to, co stojí za to koupit. A od veřejnosti potřebujeme pomoci jej najít.

 

 

Dobrý byznys netvoří jen profit!

Protože online marketing netvoří jen výkon. Stejně jako dobrý byznys netvoří jen profit. Sdílené hodnoty, důvěra a jasný postoj přinášejí trvale udržitelné kvality. S výhodou pro všechny. Každý z nás může přispět svou malou troškou do mlýna. A v Next Vision cítí, že teď je řada na nich. Nejen protože se jim už dlouho v podnikání daří. Ale protože je fajn, snažit se ze světa dělat lepší místo k životu, kdykoli je to možné. A kdy jindy, když ne teď.

Dejte TIP na firmu, o které by měl vědět celý svět

V této agentuře ví, jak nesmírně obtížné je prorazit na internetu, když jste na všechno sami. Velcí hráči si na internetu naši pozornost jednoduše koupí, ale ti menší zůstávají často neviditelní, i když mají skvělé produkty a srdce na dlani. „Jedné takové firmě jsme se letos rozhodli zdarma pomoci nakopnout marketing a vám ukázat, jak to můžete dokázat také. Uvědomujeme si přitom, že být jen vidět dnes nestačí. Chce to víc,“ popisuje Petr Myšák, jednatel Next Vision.

V týmu se dohodli, že do toho letos šlápnou a každý z profíků od vývojáře, přes projekťáky, ppc specialisty a branďáky pomůže jednomu vybranému projektu zdarma.

Od veřejnosti tak potřebují pomoci s výběrem a šířením tohoto dobrého projektu do světa.

 

next vision1

A co pro firmu Next Vision udělá?

Next Vision je digitální agentura. Jejich silnou stránkou je svět internetu, kde malým i větším firmám již 14 let pomáhají vytvořit silný prodejní kanál pro jejich zákazníky. Věří přitom, že má smysl prodávat jen to, co stojí za to koupit. A takovým firmám pomáhají vytvořit značku, najít vhodnou strategii, nastavit kampaně a poslat do světa příběh, který stojí za to vyprávět.

Nyní můžete být součástí jednoho takového příběhu i vy. „Pište nám prosím vaše tipy do 28.2.2021. Na začátku března vybereme firmu, které po celý rok 2021 budeme zdarma pomáhat dostat její byznys na novou úroveň. Tak vybírejte pečlivě. Třeba společně uděláme ze světa zas o kousek lepší místo k životu. Děkujeme,“ uzavírá Petr Myšák.

Více informací: www.nextvision.cz/blog/projekt-next-vision-for-dreams


 
Banner

PřihlášeníSlavná herečka a její studentka. Která z nich si zahraje v nově otevřeném Národním divadle?

Eliška Pešková (Miroslava Pleštilová) je divadelní hvězda, úspěšná učitelka herectví a žena divadelního podnikatele Pavla Švandy ze Semčic. Otýlie Malá (Iveta Hlubučková) je zas mladá dívka, která ze všeho nejvíc touží stát se herečkou.

Začala jsem svým snům rozumět a vykládat je i druhým

Nejdříve psala básničky, které, jak sama přiznává, byly spíše jakési přetlaky emocí a jejího silného vnímání. Pak přišly novelky ze života, v nichž mohla uplatnit svoji fantazii, která pracovala na plné obrátky. Později si jen tak vydala básnickou sbírku Proudy, novelku Mimo prostor a čas a v roce 2021 již pod nakladatelstvím Albatros Media knihu Tajemství snů a jak ho rozluštit, na jejímž pokračování pracuje. Také má rozepsaných několik románů a jako šéfredaktorka vede internetový magazín Kultura21.cz.

Banner

Hledat

Videorecenze knih

Rozhovor

Seriál k měsíci čtenářů: Knihovny pro K21, Národní knihovna ČR

brezen-mesic-ctenaru 200Regály plné knih, u počítače dáma či pán, který obřadně přebírá vracené knížky a zapisuje nově vypůjčené. Místnost specificky vonící – tak voní jenom tištěné publikace, stojící jako vojáci v řadách. V sále tichý šum, jak...

Tvrdý jak voda - varování před totalitou "kulturních revolucí"

Tvrdý jak voda je tvrdá politická satira, román, kde se mísí humor a emoce. Univerzální lidské drama o povaze moci, nebezpečí pýchy a síly touhy, jež se valí navzdory všemu a všem, jen směr nikdo z nás nezná. Román Tvrdý jak voda se odehrává v místech, kde se autor narodil, na Oradelské vrchovině uprostřed Číny. Je jaro roku 1968, zuří kulturní revoluce a hlavní hrdina, Kao Radboj odchází z armády, aby "přenesl plamen nového myšlení na rodnou hroudu".

Z archivu...

Čtěte také...

Vrcholem gastronomie může být i hamburger. Dokáže to festival

burger 200Již tento víkend, konktrétně 10. a 11. září, bude výstaviště v pražských Holešovicích patřit milovníkům (ale i odpůrcům) hamburgerů. Festival BURGER FEST 2016 představí i letos typické americké rychlé občerstvení netradičně a vyvrátí tak zažité mýty ...


Literatura

Kukuczka: Osm let mu stačilo, aby zdolal korunu Himálaje a Karákóramu

kukuczka-1024x683Co je vlastně horolezectví? Je to sport, ve kterém se soutěží o dobývání vrcholů? Nebo filozofie, která může být také určitou tvůrčí činností, jak si myslí Reinhold Messner a ne jen on? Kniha je plná otázek, co jsou i dnes velmi aktuální....

Divadlo

Geisslers v létě rozzáří hrady a zámky disco-muzikálem Pudl a pudr

Pudl a pudr200Muzikál roztančený v rytmu disco-opery zamíří v červenci do měst napříč Českem. V dechberoucích kulisách zámeckých nádvoří, zahrad či obrazáren přenesou herci pražského souboru Geisslers Hofcomoedianten diváky do doby fantastických počátk...

Film

Film - náš pomocník

film200V posledních letech byly několikrát zveřejněny soubory filmů, sjednocených autory (cestopisy Hanzelky a Zikmunda), případně výrobcem (zlínské reklamy). Nyní Národní filmový ústav ve spolupráci s Filmexportem vydal záslužný komplet krátkých filmů z 50. ...