Nové rodinné centrum Hafíkov: Ráj pro děti všech věkových kategorií

Nové rodinné centrum Hafíkov: Ráj pro děti všech věkových kategorií

Tisk

200spI když v Česku momentálně vládne překvapivě teplé jarní počasí, na dětské hřiště je přece jen trochu zima. Pokud máte doma raubíře, který se neustále nudí, určitě ho vezměte do pražské Galerie Butovice. Před nedávnem tam otevřeli nové rodinné centrum Hafíkov.

 

 

 

Zastřešená herna o rozměrech 1220 metrů čtverečních dětem nabízí spoustu neokoukaných hraček. Větší dobrodruzi ocení například trampolíny, motokáry a skluzavky, menším dětem bude bohatě „stačit“ bazének s kuličkami. Dvakrát týdně pořádá Hafíkov zábavní akce s animátory a kouzelníky. Rodičům se určitě bude zamlouvat také pravidelné „Noční dobrodružství s Hafíkem“ při kterém děti mohou v herně i přespat. A pokud chcete své ratolesti uspořádat oslavu narozenin, na kterou jen tak nezapomene, je Hafíkov naprosto ideální místo. Kromě slavnostně nazdobeného stolu, dortu a všudypřítomných balónků, animátoři připraví i program dle Vašeho přání. Na oslavu tak může dorazit třeba klaun nebo maskot z oblíbeného filmu či seriálu.

sp

Rodinné centrum Hafíkov je určeno dětem od 2 do 12 let. Je to především místo zábavy a odpočinku, ale dobře poslouží i jako rychle dostupná školka. Pracovníci Hafíkova nabízejí hlídání dětí už od 3 let věku. A ceny jsou více než příznivé. Za celodenní pobyt dítěte zaplatíte 139 korun. Ani s jídlem si starosti dělat nemusíte. Zdejší italská restaurace je zárukou, že se Vaše dítě dobře a přitom zdravě nají.

spo1

Více informací najdete na www.hafikov.cz

Foto: hafikov.cz


 

PřihlášeníAneta Žabková: Největší radost mi uděláte kusem klacku z lesa

Vystudovala FAMU (katedra animované tvorby), vytvořila čtyři animované filmy, které získaly řadu ocenění, je úspěšnou ilustrátorkou mnoha dětských knih a přispívá do několika časopisů jako jsou Puntík či Tečka, spolupracovala i s Mateřídouškou a Sluníčkem. Řeč je o Anetě Žabkové.

Po Vodníkovi přichází neméně skvělá Dceřina kletba

Česká spisovatelka Tereza Bartošová zaujala tuzemskou čtenářskou obec předchozím titulem Vodník. Jednalo se o případ, který smrdí bahnem. Nyní přichází Dceřina kletba lákající na obálce na to, že si starý zločin žádá nové oběti.

Banner

Hledat

Videorecenze knih

Rozhovor

Nechte se nalákat na Přehlídku netradičního filmu do Mladé Boleslavi

200fPřehlídka netradičního filmu se bude konat 26. až 28. září v Mladé Boleslavi a nabídne balkánskou kinematografii. Na naše zvídavé otázky nám u této příležitosti odpověděl Jan Černík, supervizor a vedoucí produkce festivalu a hlavní dramaturg Jan Gál.

...

Výborné herecké kreace a silné téma nabízí nový český film Sucho

Sucho to je tísnivé vesnické drama. Na jedné straně velkostatkář a na straně druhé chudý "kolchozník", který nutí rodinu k soběstačnému životu, ale také klíčící láska revoltujících mladých lidí. Zatímco ona je dcerou chudého farmáře, on synem vlivného agrárníka, který sice dává práci půlce dědiny, nicméně půdu, vodu a krajinu devastuje chemií. To je obrazově vytříbený a emočně nabitý film režiséra Bohdana Slámy, který je i autorem scénáře.

Z archivu...

Čtěte také...

Zpěvačka Marie Rottrová, Lady Soul z ostravské líhně talentů, slaví kulatiny

marie rottrovan perex Pozici zajímavé zpěvačky si vydobyla už v polovině šedesátých let, kdy natáčela v ostravském rozhlase soulové písničky. Avšak velká sláva přišla až začátkem sedmdesátých let poté, co natočil...


Literatura

Biologie víry - a genetické nebe se kácí!

BiologieViry perexTaké žijete v přesvědčení, že vaše genetická výbava je prostě pevně dána, dispozice k různým nemocem jsou již od narození zapsány ve vaší DNA a že to, co vás v životě potkává nemůžete ovlivnit? V tom případě vás myšlenky a fakta uvede...

Divadlo

Rozpustilé jeptišky z východočeské autodílny

jeptisky perexVětšina katolíků a především nekatolíků má ve svém povědomí pevně zafixováno, že jeptišky jsou vzorem serióznosti a kvůli dodržování přísné řehole ani nemají šanci zažít nějakou legraci. Dramatik Dan Goggin stejně jako staré...

Film

Minisérie Černobyl připomíná jednu z největších tragédií v dějinách lidstva

cernobyl 200Až se zanedlouho bude bilancovat filmový a seriálový rok 2019, ve výčtu toho nejlepšího se určitě u mnoha fanoušků a publicistů objeví minisérie Černobyl, která je koprodukcí televizí HBO a Sky. Přitom nejde o nijak strhujíc...