Nové rodinné centrum Hafíkov: Ráj pro děti všech věkových kategorií

Nové rodinné centrum Hafíkov: Ráj pro děti všech věkových kategorií

Tisk

200spI když v Česku momentálně vládne překvapivě teplé jarní počasí, na dětské hřiště je přece jen trochu zima. Pokud máte doma raubíře, který se neustále nudí, určitě ho vezměte do pražské Galerie Butovice. Před nedávnem tam otevřeli nové rodinné centrum Hafíkov.

 

 

 

Zastřešená herna o rozměrech 1220 metrů čtverečních dětem nabízí spoustu neokoukaných hraček. Větší dobrodruzi ocení například trampolíny, motokáry a skluzavky, menším dětem bude bohatě „stačit“ bazének s kuličkami. Dvakrát týdně pořádá Hafíkov zábavní akce s animátory a kouzelníky. Rodičům se určitě bude zamlouvat také pravidelné „Noční dobrodružství s Hafíkem“ při kterém děti mohou v herně i přespat. A pokud chcete své ratolesti uspořádat oslavu narozenin, na kterou jen tak nezapomene, je Hafíkov naprosto ideální místo. Kromě slavnostně nazdobeného stolu, dortu a všudypřítomných balónků, animátoři připraví i program dle Vašeho přání. Na oslavu tak může dorazit třeba klaun nebo maskot z oblíbeného filmu či seriálu.

sp

Rodinné centrum Hafíkov je určeno dětem od 2 do 12 let. Je to především místo zábavy a odpočinku, ale dobře poslouží i jako rychle dostupná školka. Pracovníci Hafíkova nabízejí hlídání dětí už od 3 let věku. A ceny jsou více než příznivé. Za celodenní pobyt dítěte zaplatíte 139 korun. Ani s jídlem si starosti dělat nemusíte. Zdejší italská restaurace je zárukou, že se Vaše dítě dobře a přitom zdravě nají.

spo1

Více informací najdete na www.hafikov.cz

Foto: hafikov.cz


 
Banner

PřihlášeníS toxickými vztahy je to jako s chřipkou – virus daleko snadněji napadne člověka s oslabenou imunitou

S velkou nadsázkou by se tenhle příběh dal nazvat „Jíst, meditovat a milovat po česku“. Jen to není taková selanka, i když se děj odehrává v romantickém přírodním prostředí Grand Canyonu. Hlavní hrdinka tam ani nemedituje, ani si neužívá místních kulinářských specialit, ale tvrdě maká a kručení v břiše už ani nevnímá. A milování? Počáteční elektrické výboje vzrušení brzy vystřídají bolest, paralýza ze strachu a živočišný odpor. Naštěstí zafunguje i pud sebezáchovy.

Pointa

Skřítci Houbáci opět zasahují

Děti, co mají pod kloboukem, už jistě znají skřítky Houbáky. Ti se nyní vracejí na scénu a s nimi spousta dalších lesních bytostí, bez nichž by to v lese nebylo tak úplně ono. Na světě je druhý díl Houbáčků, knížky, která by měla ležet na čestném místě všech knihkupectví. Čím je tak výjimečná? Je prostě jedinečná!

Pointa

Banner

Hledat

Rozhovor

Renata Štulcová je od dětství jazykový nadšenec a miluje češtinu

renata stulcovaS Renatou Štulcovou jsme se poprvé setkaly v roce 2003. Strávily jsme spolu pěkné dopoledne na besedě s dětmi. Zrovna jí vyšla první kniha Nemetonburk aneb Tajemství ve skále. Renata malovala dětem lab...

Videorecenze knih

Fotbal je magie, je to souboj umění, techniky a síly se soupeřem, který chce taky vyhrát

Na svém kontě má 130 fotbalových zápasů v nejvyšší československé soutěži, během nichž vystřelil 11 gólů. Kromě toho je dvakrát mistr Kostariky a jednou mistr střední Ameriky, z doby kdy působil v kostarickém klubu LD Alajuelense. Řadu let byl fotbalovým expertem a komentátorem fotbalových zápasů v České televizi. Spolu s manželkou, dcerou a synem pořádají každoročně pravidelně rodinný příměstský tábor pro děti Multi Art Camp, o který je obrovský zájem. Věnuje se také grafice a malování obrazů. Řeč je o Pavlu Karochovi.

Z archivu...

Čtěte také...

Literární časopis Tvar vybírá na nový web živé literatury a žádá veřejnost o podporu

tvar 200Literární obtýdeník Tvar, který funguje již jednatřicátým rokem, se rozhodl vybudovat nový web, kde sjednotí všechny své platformy (tištěná čísla, webový magazín Ravt, podcast Varta, literárně-kritickou cenu Tvárnice a další) pod jednou střechou s novou g...


Literatura

Doreen Virtue: Andělské tarotové karty

perex„Zachovali jsme plný rozsah lidských emocí a zkušeností z tradičního tarotu, ale přepracovali jsme obrazy a slova založené na strachu, aby raději rozzářily, než odstrašily ty, kteří karty používají. Naše interpretace přináší novou a živou symboliku, která ...

Divadlo

Mamma Mia! Další vítězství Heleny Vondráčkové na muzikálové scéně

helena perex1Prozatím poslední muzikálovou rolí Heleny Vondráčkové je Donna v muzikálu Mamma Mia!, který se v Kongresovém centru Praha hraje bezmála rok. Přitom popová diva do něj vstoupila až v sobotu 21. listopadu, co...

Film

Nebezpečně omamující jízda Rona Howarda

200rushNiki Lauda a James Hunt. Jména, která před pár dekádami vzbudily ve Formuli 1 takový rozruch, že si na své vzájemné rivalitě tito závodníci vystavili schody ke slávě, k níž se ale oba dostali úplně jinými cestami.

...