Yoga4Face – komplexní přístup pro stárnutí s nevadnoucí krásou

Yoga4Face – komplexní přístup pro stárnutí s nevadnoucí krásou

Tisk

oblicejova joga perexPatříte-li mezi lidi, kteří holdují zdravému životnímu stylu, rádi zkoušejí nové věci a snaží se žít co nejpřirozeněji a radostně, mohla by vás oslovit publikace obsahující rady a cvičení pro udržení svěží a krásné tváře – Obličejová jóga, kterou vydalo nakladatelství ALPRESS.

 


Dozvíte se v ní o jedinečné metodě obličejové jógy s názvem Yoga4Face, která vám umožní v pouhých několika krocích přirozeně redukovat stopy stárnutí s okamžitým i dlouhodobým účinkem.

Autorkou knihy je Renée Isermann, která se více než 20 let zabývá tématem propojení těla, duše a mysli. Jako někdejší profesionální sportovkyni ji vždy zajímaly vysoké výkony bez vedlejších účinků. Je učitelkou jógy a trenérkou pilates, životní poradkyní, průvodkyní meditacemi, mistryní a učitelkou reiki, ovládá rovněž léčení pránou. Je jednou z prvních certifikovaných trenérek metody obličejové jógy podle Fumiko Takatsu v Evropě.

Čtyři pilíře obličejové jógy podle Renée Isermann

Metodu Yoga4Face tvoří tyto čtyři hlavní oblasti:
1. Trénink obličejových svalů
2. Nové vnitřní nastavení
3. Využití esenciálních olejů
4. Cílené dýchání

V úvodu knihy nejprve autorka stručně představuje svou životní cestu a její milníky, pak metodu Yoga4Face, do níž vložila teoretické i praktické vědomosti nasbírané za posledních 30 let. Následně předkládá tipy, co dělat a naopak nedělat pro krásu, a teprve potom přistupuje k samotnému cvičení. Jednotlivé cviky jsou doplněny názornými fotografiemi a užitečnými radami, jak pracovat s dechem a psychikou.

Třešničkou na dortu je komplexní přístup

Velkým přínosem knihy je, že se nevěnuje obličejové józe jako pouhému cvičení, ale pracuje s metodou ve smyslu neoddělitelného sepětí či propojení těla, mysli a duše. Nechybí ani základní pravidla správně sestavené cvičební jednotky - zahřátí, protažení a uvolnění. Dalším bonusem jsou například recepty na výrobu vlastních směsí z esenciálních olejů, tipy na zkrášlení pleti a kapitoly věnované blahodárným účinkům vody a soli. Díky komplexnímu přístupu poskytuje tato publikace čtenáři reálnou šanci pro dlouhodobé zachování nevadnoucí krásy a svěžesti.

oblicejova joga

Obličejová jóga - Rady a cvičení, jak si udržet svěží a krásnou tvář
Autor: Renée Isermann
Překlad: Věra Kloudová
Nakladatelství: ALPRESS
Rok vydání: 2023
Počet stran:152

Hodnocení: 100 %

www.alpress.cz/oblicejova-joga-rady-a-cviceni-jak-si-udrzet-svezi-a-krasnou-tvar/


 
Banner

PřihlášeníObčanská válka, draci a dvě dívky. Jak nás ovlivňuje původ naší rodiny?

Aurora a Eva. Dvě odlišné dívky. Aurora je sirota, o kterou se stará její babička. Eva má milující rodiče. Jejich cesty se protnou během války, která obě poznamená.

Knihy s úsměvem

Dagmar Pecková nežije z podstaty, neusíná na vavřínech a je kreativní, což dokládají i její alba

Mezzosopranistky Dagmar Peckové si vážím nejen pro její umění, ale je mi sympatická i tím, že je taková, jaká je. Přímá, bezprostřední a neskutečně agilní co se týče nejrůznějších uměleckých projektů – ať už je to hudební festival Zlatá Pecka nebo činoherní inscenace Mistrovská lekce, kde má hlavní roli. Jako jako jediná z pěvkyň své generace neustrnula, nežije z podstaty a neusíná na vavřínech. Jde o umělkyni hodně širokého záběru, o čemž svědčí i její tři „různobarevná“ alba…

www.dagmarpeckova.com

Banner

Hledat

Rozhovor

Český Travolta brzdí emoce

HoreckaKrizPerexVíte, kde s největší pravděpodobností momentálně zastihnete herce, zpěváka a jednu z největších muzikálových hvězd Jana Kříže? Na jakékoli běžecké stezce na okraji Prahy! Mladý talent, kt...

Videorecenze knih

Kdo jsem a co tady dělám?

Novinkou nakladatelství Portál je knížka supervizora, lektora a poradce obětí trestných činů Rostislava Honuse s názvem Kdo jsem a co tady dělám? Tato publikace vycházející z existenciální filozofie nabízí praktickou sebezkušenost pro každého, kdo by jen na okamžik zapochyboval o tom, že je právě tam, kde má být a že jeho život má svůj smysl.

Portál

Čtěte také...

Nenechte zahálet vaši mentální kondici

posilovani mentalni kondice 200Opět po roce vychází v nakladatelství Portál kniha Posilování mentální kondice s podtitulem 365 úkolů na celý rok určená všem věkovým kategoriím.

 

...

Literatura

Píseň zbloudilých duší: O životě takovém, jaký je

PíseňMladý chlapec Jojo si rozhodně neužívá bezstarostné dětství. Žije se svou babičkou a dědečkem, kterým říká mamko a taťko a se svou skutečnou matkou, jejich dcerou, které ovšem říká jen jménem – Leonie. Za svoji matku ji nepovažuje...

Divadlo

Ztracený ráj (Zpráva o člověku v Městském divadle v Brně)

ztraceny raj perexRežisér Dodo Gombár (nar. 1973) je v Brně již dávno znám. V MDB režíroval… a výborně... Žitkovské bohyně (2017), nebo v Mahenově divadle také objevná režie činohry Želary (2017), v Huse na provázku Ticho na zemi (2019), a tak bycho...

Film

Dokáže Zkáza Dejvického divadla nahradit Most?

5c1252519f2ac63478beddc7Po velkém úspěchu fenomenálního Mostu přichází Česká televize s další seriálem, který má velice dobře našlápnuto. Zkáza Dejvického divadla údajně předčí i kolegu ze severu, kterého už velice brzy nahradí. Viděli jsme prvn...