Klip I am Rosie
Banner

Klip I am Rosie

iamrosie200Mladá a ambiciózně působící zpěvačka z Plzně, která si říká ,,I am Rosie”, se vám buďto zalíbí anebo ji označíte za vrchol nevkusu.

 

 

I am Rosie tvoří hudbu, kterou bychom mohli zařadit do kategorie electro-pop, jak sama zpěvačka uvedla v jednom z rozhovorů. Tenhle žánr se těší oblibě nejen u nás v Evropě, ale hlavně taky v USA, Japonsku nebo Jižní Koreji.

Zmínila bych anglickou zpěvačku Lily Allen a její album ,,It´s not me, It´s you”, která si na tomto albu pohrává s tímto žánrem a z Korejských kapel bych zmínila třeba chlapecký boyband ,,Super Junior”.

Vraťme se ale ke klipu ,,Young wild crazy ” od I am Rosie - její textově jednodušší skladba kontrastuje s jejím extravagantně-provokujícím klipem. Extravagancí mi trochu připomíná Lady Gaga, která mimochodem také měla ve svém klipu modela nalíčeného s tváří zombie.

Rosie v novém klipu dává přednost jemné melodii s elektro zvuky a co určitě nejde přehlédnout, jsou všudypřítomné třpytky, nejen na těle jedné ze slečen v klipu, ale i na samotné Rosie.

I am Rosie momentálně připravuje své první EP v pražském studiu Faust.

iamrosie

 

Odkaz na videa:

Lily Allen - It´s not me, It´s you:

https://www.youtube.com/watch?v=81x_Y9BGBCs

Korejský boyband Super Junior:

https://www.youtube.com/watch?v=gWIkiI_UmeE

Lady Gaga – Born this way:

https://www.youtube.com/watch?v=wV1FrqwZyKw


 

Zobrazit další články autora >>>

PřihlášeníSoutěže

Má cesta za štěstím - autobiografie Mistra

gottPrávě vychází unikátní autobiografie největší legendy české a československé hudební scény všech dob. Autentický obraz fascinující životní dráhy výjimečného umělce s mezinárodním renomé, který na hudebním nebi začal zářit ve svých dvaceti letech.
SUPRAPHON

V hlavní roli Tomáš Holý a jeho nesnadný život i tragický konec

Český spisovatel, básník a držitel Magnesie Litera – Kosmas Ceny čtenářů za rok 2018 Ota Kars přichází s již druhou knihou o jednom z nejslavnějších českých dětských herců. V hlavní roli Tomáš Holý, tentokrát prostřednictvím krásně zpracovaného grafického románu.
Nakladatelství Argo

Rozhovor

Richard Műller - rozhovor pro festival Benátská! s Impulsem

mullerSlovenská legenda, která je na špici československé hudební scény již třicet pět let, vystoupí na festivalu Benátská! s Impulsem v pátek 26. července v doprovodu 11 famózních hudebníků. Nádherné skladby Richarda Müllera zazní jak ještě nikdy předtím. Ci...

Live

Hledat

Videorecenze knih

Vymazlené dítě harfistky Jany Bouškové – sólové album Má vlast

Dokážete si představit harfu jako plnohodnotný sólový nástroj, který dokáže znít jako celý symfonický orchestr? Harfistka Jana Boušková pojala tuto otázku jako výzvu a v průběhu čtyř let upravila vybrané skladby českých velikánů, jakými jsou Smetana, Dvořák a Suk, do zcela unikátní podoby.
Supraphon

Z archivu...


Literatura

Bílá paní na hlídání – večerníček v knížce

200litVezměme to pěkně popořádku: nejdřív byla kniha Pavla Brycze s ilustracemi Evy Sýkorové-Pekárkové. Úspěšná kniha. Odborníky ceněná, čtenáři oblíbená. Z knihy pan autor osobně vytvořil scénář, pan výtvarník VHRSTI vytvořil obrázky a pan režisér Petr Friedl p...

Divadlo

Mirotické setkání loutek a hudby na ostrově u Dolejšího mlýna

miroticke setkani hudby a loutekChcete zpestřit prázdniny dětem i sobě? Přijeďte tedy v srpnu do Mirotic!  Od 9. do 11.srpna se zde totiž koná divadelní a hudební festival pro malé i velké: Mirotické setkání loutek a hudby

Film

Někteří lidé nemají roboty v lásce

200filmFilm Náhradníci (2009) byl ve své době důkazem, že Bruce Willis jako herec ještě nepatří do starého železa. Akční žánr má své mouchy, protože kdo z nás si může jen tak vzít bouchačku a tím i spravedlnost do vlastních rukou? Naštěstí nikdo.

...