Lávka Open Air Chocerady 2022 přivítá Anetu Langerovou, Jaroslava Duška i Léčivé divadlo Gabriely Filippi

Lávka Open Air Chocerady 2022 přivítá Anetu Langerovou, Jaroslava Duška i Léčivé divadlo Gabriely Filippi

lavka chocerady 200I letos se mohou příznivci Jaroslava Duška těšit na sérii jeho představení v rámci akce Lávka Open Air Chocerady 2022, která se koná ve dnech 17. – 26. června. Program tento rok rozšíří koncert Anety Langerové a Léčivé divadlo Gabriely Filippi. Vstupenky jsou k dostání v síti Ticketportal nebo na pokladně klubu Lávka.

 

Do příjemné prostředí rekreačního areálu Lávka Chocerady 222, který je sesterským podnikem pražského klubu Lávka, se Jaroslav Dušek vrací již potřetí. A opět přiveze oblíbená divadelní představení Čtyři dohody, Pátá dohoda a Vizita. Z předchozích dvou ročníků již návštěvníci vědí, že řeka Sázava dodává těmto večerům velmi příjemný, až magický nádech. Osm večerů s Jaroslavem Duškem, Pjér la Šé'zem, Alanem Vitoušem nebo Zdeňkem Konopáskem začíná od 19. června.

Lavka1

Pořadatelé se rozhodli program obohatit ještě o další dva večery. 17. června letošní ročník Lávka Open Air Chocerady zahájí se svou kapelou a smyčcovým triem zpěvačka Aneta Langerová. Vystoupení je jednou ze zastávek aktuálního Anetina turné Dvě slunce, aneb Jak krásné je být milován.

Lavka 2

Druhým večerem pak bude 18. června Léčivé divadlo Gabriely Filippi s představením Terapie rodinou. Běžné rodinné starosti se rozjedou do obrátek, když se vaše dcera zamiluje. Hudba, flamenco, láska a jedna omamná zápletka. Po zhlédnutí této komedie zjistíte, že vaše rodina je úplně v pořádku. Hrají: Gabriela Filippi, Mário Kubec, Sofia Filippi, Ettore Gallotti.

Lavka3

Hrát se bude pod širým nebem u řeky Sázavy v areálu klubu Lávka Chocerady nedaleko od Prahy. Spolu se vstupenkou je možné zakoupit ubytování v nově zrenovovaných pokojích nebo v kempu.

PROGRAM LÁVKA OPEN AIR CHOCERADY 2022

17. 6. - Aneta Langerová – Dvě slunce
18. 6. - Léčivé divadlo Gabriely Filippi – Terapie rodinou
19. 6. - Čtyři dohody (Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Alan Vitouš)
20. 6. - Čtyři dohody (Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Alan Vitouš)
21. 6. - Čtyři dohody (Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Alan Vitouš)
22. 6. - Čtyři dohody (Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Alan Vitouš)
23. 6. - Pátá dohoda (Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Alan Vitouš)
24. 6. - Čtyři dohody (Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z a Zdeněk Konopásek)
25. 6. - Pátá dohoda (Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z a Zdeněk Konopásek)
26. 6. - Vizita (Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z a Zdeněk Konopásek)

Lávka Open Air Chocerady 2022

Místo konání: Klub Lávka Chocerady, Chocerady 222, 257 24 (prostorná louka v areálu u řeky Sázavy)
Datum a čas: 17. – 26. 6. vždy od 20:30 hodin
Vstupenky: Ticketportal
Parkování v areálu. Možnost ubytování.

Zdroj foto: Herbert Slavík, archiv festivalu

Více informací: www.lavkachocerady.cz, www.lavka.cz


 

PřihlášeníSoutěže

Zvířata nejsou bez citu

Nakladatelství Portál vydalo velmi zajímavou knihu. Zve nás do obrovského světa zvířecích smyslů. A je mi až hanba, jak člověk s těmito smyslově bohatými zvířaty zachází a je dojemné, když je někdo miluje a plně respektuje jejich potřeby.
Portál

Nevyhazujte dřevo a vyrobte si z něj jednoduše nějaký nábytek

Jednoduše ze dřeva s podtitulem Nábytek a předměty z nasbíraného dřeva je název knihy, která vyšla v nakladatelství Grada už v roce 2016 a loni se dočkala dotisku. Nadšení Antje Rittermannové je rozhodně nakažlivé!
Grada

Videorecenze knih

Rozhovor

Rozhovor Absolut Deafers

ABSOLUTDEAFERS 200

Absolut Deafers, to jsou mladí rockeři z Ostravy, kteří přináší na českou rockovou scénu mix syrové tvrdosti, melodiky a skvěle znějících metal-rockových riffů. Nyní přicházejí s...

Hledat

Když se v písních stmívá

Album Martina Hejnáka Chmýří, které vlastním nákladem vydal v roce 2021, obsahuje 14 (relativně) nových či zrevitalizovaných skladeb. Jednotlivé songy nejsou příliš dlouhé, takže i přes jejich celkový počet výsledná stopáž jen o fous přesahuje 30 minut.

Literatura

Žárlivé ženy dělají zoufalé věci

znicim-te-a-vezmu-si-co-je-me 200Zničím tě a vezmu si co je mé je název knihy Jane Lythellová, která vyšla v loňském roce v nakladatelství Metafora. Co se skrývá pod tímto psychologickým thrillerem, jak napovídá obálka?

...

Divadlo

Homo eroticus - zajímavý projekt brněnského divadla Buran Teatr

Homo eroticus 2Koncem září uvedlo profesionální divadlo plné mladých lidí erotickou baladu Homo eroticus, aneb láska v době těla. Režisérka Gabriela Ženatá spolu s týmem realizátorů vytvořili férii, složenou z několika obrazů, ve kterých se bez obalu ...

Film

Poctivý životopisný film o legendách zločinu

zlocin 200Film Legendy zločinu (2015) je povedený snímek o klasickém gangsterském tématu, který ale patří mezi ty nejlepší, které kdy byly natočeny. Nechybí mu nic, zakládá se na skutečné události, je v něm zločin, krev i humor, ale celé to je navíc dost m...