Orákulum okouzlujícího světa elfů a víl - jemné karty pro jemné chvíle

Orákulum okouzlujícího světa elfů a víl - jemné karty pro jemné chvíle

Tisk

orakulum-elfu-a-vilHledat a zkoumat své vnitřní motivace. Dostat se do světa vlastní nejen fantazie, ale i intuice. Do míst, kde vám duše sama řekne, co by ráda, abyste udělali. Kde si prožijete jednotlivé scénáře, nad kterými uvažujete. I to může být zážitek s těmito jemnými kartami věnovanými elementálům, okouzlujícímu světu víl, elfů, pohádkových a mýtických bytostí.

A co jsem si z karet odnesla jako obecné poučení?

Třeba to, že:

-        Situace jsou vždy hlubší než v danou chvíli vidíme. Vyplatí se tedy hloubat, dát si čas, vnímat více rovin.

-        Co posíláte ven, to se také vrací. I kdyby jen v náladě…

V mnoha kartách je i sdělení, že nemáme plýtvat silami, přátelství, energií na věci, které si ji dlouhodobě nezaslouží. Nejmoudřejší sdělení vůbec.

Jemné karty pro jemné chvíle

Obecně bych karty doporučila lidem, kteří mají rádi to jemné nastavení, brouzdání bosýma nohama v rose, sledování západu slunce a pocit, že na světě nejsou sami, i když jsou zrovna naprosto sami. Nebo pro chvíle, kdy se právě takto potřebujete cítit.

…nebo se cítíte… i když si to třeba tak úplně nepřejete….

Orákulum Elfů a Víl nám dokáže na chvíli dát hřejivý pocit, že na světě nejsme sami, že nás podporuje celá Země, celý její svět, který je lidským očím skryt. V kombinaci s relaxační hudbou, zvuky přírody nebo jen tak… přímo v přírodě… poskytnou tyto karty hluboký a osvěžující duchovní zážitek.

Autorka Nancy Brown je duchovní poradkyní a miluje psaní. Její dcera Amy Brown zase miluje skřítky a malování vodovými barvami i pastely… zejména pak víl a nadpřirozených bytostí. V tomto jedinečném souznění vzniklo toto krásné dílo.

oráklum

Originální název: Fairy Wisdom Oracle
Překlad: Eva Samih
Ilustrace/foto: Amy Brown
Autor obálky: Amy Brown
Vydáno: 2024 , Synergie Publishing
Počet stran: 176

www.synergiepublishing.com/cs/shop/karty/vykladacky/000576_orakulum-elfu-a-vil.php 


 

PřihlášeníMartin Němec o svém otci, kterému věnoval knihu Josef Němec – Obrazy a kresby

Košatost a význam umělecké tvorby zobrazuje kniha s názvem Josef Němec – Obrazy a kresby, která současně přiblíží pracovní i soukromou tvář pražského výtvarníka. Jeho synem je Martin Němec, dnes renomovaný malíř a hudebník, duše rockových kapel Precedens a Lili Marlene, jenž potvrzuje, že jablko nepadlo daleko od stromu. Právě on je spolutvůrcem zmiňované výpravné knihy. A protože ji čeká 18. dubna pražský křest v Galerii Malostranské besedy, tak nevím, kdo by o knižní novince, o Josefu Němcovi a o jeho tvorbě povyprávěl víc než jeho syn Martin.

Sebepéče pro pečující

Spousta z nás se může ve svém životě dostat do situace, kdy bude potřebovat pomoc nebo se ocitne v roli pečujícího, ať už na osobní úrovni, nebo té profesionální. Ve společnosti je často zmiňována a probírána role potřebného, ale již se opomíjí myslet na roli pečovatele. I pečující osoba je pouze člověk, se svými silnými i slabými stránkami, který na sebe převzal neuvěřitelný závazek a zejména velkou zodpovědnost. Je potřeba si uvědomit, že i on má svůj soukromý život, své limity a omezené zásoby energie, zvláště v případě, kdy nemá z čeho čerpat.

Tapír

  • TAPÍR 2/2024
    Vždycky to uteče jak voda…  Nedávno jsme ještě listovali prvním číslem Tapíra tohoto roku a už je tady číslo druhé....
  • TAPÍR 1/2024
    S novým rokem přichází i nové číslo vašeho oblíbeného humoristického časopisu Tapír. Letos jsme se zakousli už do sedmého ročníku!...
  • Tapír 6/2023
    Poslední číslo Tapíra pro rok 2023 je venku! V tomto vydání se můžete těšit na vtipy zaměřené na téma Na...
Banner

Hledat

Videorecenze knih

Rozhovor

Seriál k měsíci čtenářů: Knihovny pro K21, Beroun

brezen-mesic-ctenaru 200Regály plné knih, u počítače dáma či pán, který obřadně přebírá vracené knížky a zapisuje nově vypůjčené. Místnost specificky vonící – tak voní jenom tištěné publikace, stojící jako vojáci v řadách. V sále tichý šum, jak...

Daliborovy dubnové tipy. Co pěkného si přečíst?

Možná jsme podlehli neoprávněnému dojmu, že léto tento rok dorazilo dříve. Jenže příroda změnila názor. Takže co s pošmournými, chladnými a deštivými večery? Máme pro vás opět Daliborovy knižní tipy, které se určitě budou hodit!

Čtěte také...

Veršovichry? Veršovánky

Versovanky perexViléma Kmuníčka možná znáte z jeho literárněvědné publikace Hledání Jana Weisse. Jako autor básní zaveden není, i když vlastním nákladem vydal několik titulů (Věnec, Dva věnce, Na slunce pamatuj, Hledání).

Z archivu...


Literatura

Jak jsme si užívali volného času

volny-cas-v-ceskych-zemich 200Pánové Martin Franc a Jiří Knapík před nedávnem upoutali knihou Průvodce kulturním děním a život...

Divadlo

Návod na přežití v Divadle MANA: o lásce, naději a síle přátelství

Navod na preziti 200Návod na přežití - to je dubnová novinka, kterou připravuje divadlo MANA v pražských Vršovicích. Návod na přežití, je dojemná tragikomedie o stáří a nemoci, ale hlavně o životním nadhledu a nezdolném optimismu se skvělými herečkami...

Film

Dvanáctý ročník festivalu Film a architektura představí nejlepší město na světě i hraný snímek z blízké budoucnosti

fa 200Mezinárodní festival Film a architektura se letos uskuteční opět na přelomu září a října. V termínu od 29. 9. do 4. 10. 2023 bude k vidění v Praze, Brně a v dalších městech po celé České republice i na Slovensku třicítka krátkých a celovečerních snímků zaměř...