Karty v praxi: Kyle Gray – Lily Moses: Andělé a předkové

Karty v praxi: Kyle Gray – Lily Moses: Andělé a předkové

Tisk

IMG 20220206 121310 - kopie 2Jak v praxi můžeme využít sadu karet věnovaých tématice předků, pomocníků a duchovních průvodců?

Podíváme se na to, jak takový výklad může vypadat a co si z něj vzít do všedního dne!

 

Zacházíme tu nejen do oblasti předků a andělů, ale také archetypů, které jsou obecně přijímány jako zdroje moudrosti a vedení: šamani, léčitelé, mudrci, bojovníci. Také jsou ve hře zvířecí archetypy nebo symbolika ročních období.

S kartami si pak můžeme pracovat různými způsoby, které jsou popsány v knížečce, stejně jako informace o původu karet, o jejich poslání, které čtenáře ještě více svátečně naladí… Ale můžeme klidně volit výklad podle svého vlastního uvážení a intuice, třeba si rozdělit karty podle témat či okruhů, anebo pracovat jen s ročními obdobími.
Nebo si vytáhnout nejprve roční období, ve kterém se nacházíme a hledat obecnou odpověď v něm. A pak přikládat další karty podle tématu, které řešíme.

Také lze brát celé karty, celé texty, nebo jen části… všechno můžeme nechat na náhodách, které k nám dovede naše vnitřní naladění.

Jaro… „Přijměte blížící se změnu. Dovolte, ať se vaše sny stanou skutečností.“
Vstupujeme s touto kartou do prostoru, kde je možné nechat ožít své plány. Kdy musíme tyto plány ukázat světu, aby… se stalo to, co potřebujeme.

Fajn.. Další karta:

Paní: „Užívejte si růst a sbírejte plody.“ Sklízejte, co jste zaseli… ale také se dívejte na to, co v tuto chvíli máte, protože právě TO (tady a teď, současná situace) je plodnou půdou…

V tuto chvíli mne napadá, nemají-li pro mne karty přesnější směr… vím, od čeho se odrazit, ale kam se dívat, kterým směrem se rozběhnout?

„Přivítejte s otevřenou náručí příležitost přijímat a dávat lásku.“ Je to karta anděla, který tvrdí, že máme nyní jít cestou laskavosti, zaměřit se na vylepšování vztahů kolem sebe, na jejich probírku i čištění tak, aby ta láska kolem nás mohla proudit.

A poslední karta je o Důvěře v neznámé….

Co si z toho v praxi vzít?

V této jarní situaci máme využít možnosti zasít nové nápady, které by měly mít základ v tom, co už máme. Nebo v tom, co se nám nyní vysype do náruče jako reálný výsledek. Vzít ho a začít ho znovu přetvářet. Vzít jako základ svého života to, co máme nyní… a pomůžeme si tím, že přestaneme řešit hlouposti a zášť, ale budeme kolem sebe pěstovat dobrou náladu a lásku, možná i lidsky rozhazovat sítě a přijímat i to, co neznáme, nebo co je zcela nové, protože právě tam může ten úspěch začít růst.

Jo! Parádní karty.

Tak vám zcela jistě ukáží jiný příběh, ale pro začátek to stačilo!

O kartách Andělé a předkové:

Tyto karty vám pomohou navázat spojení s průvodci, jimiž jste obklopeni a kteří s vámi chtějí sdílet své poznání, aby vám pomohli k uzdravení a změně. Představují klíč k nesmírné, léčivé moudrosti…

IMG 20220206 121310 - kopie 2

Hodnocení: 85 %

Originál: Angels and Ancestors Oracle Cards

Auroři: Kyle Gray - Lily Moses

Vydalo nakladatelství Synergie PublishingSE, 2021, www.synergiepublishing.com


 
Banner

PřihlášeníVzpoura oceánů ohrožuje lidstvo

Tento fascinující ekothriller, v němž autor zobrazuje vzpouru přírody proti lidstvu jako hororový scénář, nad nímž se tají dech, se stal světovým bestsellerem. Jeho druhé vydání přináší na knižní trh nakladatelství Laser ze společnosti Euromedia Group. První díl už leží na pultech knihkupectví, díl druhý je aktuálně v předprodeji a můžeme se na něj těšit již v únoru 2023.


Laser

Zjistěte, jak přežít ve městě i v přírodě

Kurz přežití je název knihy od Amara Ibrahima, který se dlouhodobě věnuje přežití – pořádá kurzy i o něm přednáší. Tento titul by si měl přečíst každý.


BizBooks
Banner

Rozhovor

Anita? Právě takový svěží vítr jsem si už dlouho přál, říká zpěvák Pavel Vítek

pavel vitek 200I když začínal jako popový zpěvák, postupně se Pavel Vítek zavedl i jako úspěšný muzikálový herec. Má za sebou tedy nejen řadu alb či velké hity, ale i pěkné muzikálové role. Dokonce si na divadle střihl i činoherní roli, což ho prý také m...

Hledat

Je libo dystopii?

Kdo sleduje knižní svět, nemohl minout knihu Znamenitá mrtvola od argentinské spisovatelky Agustiny Bazterricy. Jaká je?


Fobos

Čtěte také...

Jak na veganství v kostce

vegan1Nakladatelství Smart Press vydalo novou příručku pro začínající vegany, ale i chytrou knihu plnou užitečných rad a tipů pro vegany stávající, ať už více či méně zkušené. Autorem je dlouholetý vegan Pavel Houdek. Co všechno můžete v publikaci...


Literatura

Prý zavraždil svou první ženu. Co když to udělá znovu?


Jeji konec perexPatrick a Stephanie jsou dobře zajištěný a spokojený pár. Nedávno se stali rodiči dvojčat, a i když je péče o ně vyčerpávající, je Stephanie šťastná. Má všechno, co si přála. Pak ale do jejich života vstoupí Erica, žena z Pat...

Divadlo

Premiéra divadelní hry Kancl aneb když hranice mezi vtipem a trapností setřeme

kancl divadlo rokokoPrvní novinkou v sezoně Městských divadel pražských (MDP) se stala stejnojmenná jevištní verze britského sitcomu Kancl (The Office). Premiéra hry Kancl se tak uskutečnila ...

Film

Pravidla moštárny - srdcervoucí klasika

mostarna perexPravidla moštárny – už jste určitě slyšeli aspoň tento název, že? Nebo jste dokonce četli knižní předlohu filmu, o kterém je právě řeč. V každém případě – podívejte se, nebo se podívejte znovu, protože jde o j...