Vánoční čas s Louskáčkem a Hej Mistře i komedií Bolka Polívky online na Dramoxu

Vánoční čas s Louskáčkem a Hej Mistře i komedií Bolka Polívky online na Dramoxu

Tisk

Louskáček a Myšák PlyšákP

Na Vánoce dává Dramox Louskáčka z Národního divadla i vánoční představení Osel na něj funěl z Městských divadel pražských. Krásně zasněžené představení Rybovy České mše vánoční i Hurvínkovo přání pro děti. A vůbec nevadí, pokud se u toho budete ládovat cukrovím!

Vánoce bez pohádek nejsou Vánoce, užijte si je na divadle! Krásný příběh O bílé lani z Divadla Drak okouzlí stínohrou a nádhernou hudbou Jiřího Vyšohlída. Tancem a kouzelným provedením zase balet z Národního divadla Louskáček a Myšák Plyšák. O sváteční noci také vrcholí putování pro děti za Vánoční hvězdou zlínského Divadla Scéna. Co si přál Hurvínek děti zjistí v představení Hurvínkovo přání. Třeba Mánička si přeje nové šatičky. Jak to dopadne se dozvíte v loutkovém představení Jak s Máničkou šili všichni čerti.

Louskáček a Myšák PlyšákP

Každou neděli vánoční představení

Vánoce na Dramoxu začínají už před adventem. Příběh jihočeských Vánoc vypráví divadelní zpracování známé Rybovy České mše vánoční Hej Mistře z Jihočeského divadla. Martin Dejdar, Petr Nárožný nebo Jan Schmid vás pobaví ve skvělé divadelní besídce Vánoční večery živě z Ypsilonky. V adventu přibude na Dramox i novinka A osel na něj funěl z Městských divadel pražských, která vás přesune do rodinného příběhu o putování do Betléma, představení je vhodné už pro děti od 9 let. Sledováním představení se v prosinci můžete zapojit do vánoční soutěže o lístky do divadla i předplatné na Dramox. Výherce získá divadelní balíček, ve kterém nebudou chybět lístky do Dejvického divadla!

Hej Mistře Jihočeské divadlo

Dramox jako chytrý dárek

Vánoční poukaz do divadla online vás zachrání i na poslední chvíli! Za pár minut naklikáte krásný dárek a emailem ihned obdržíte voucher na Dramox.cz pro rodiče, babičky i kamarády. Díky němu budou moci zhlédnout takřka 400 představení z oblíbených českých divadel. Dárkové poukazy pořídíte zde. K dispozici jsou i klasické papírové vouchery. Dárek potěší hned dvakrát. 55 % z částky Dramox posílá divadlům, hercům a tvůrcům.

Divadelní legendy pro dobře strávený večer

Letos v nabídce Dramoxu přibylo i několik skvělých komedií, které nikdy nezklamou. Sledujte Bolka Polívku jako podivína Burkeho v představení Podivné odpoledne doktora Zvonka Burkeho, během nějž ho navštíví třeba Ivana Chýlková nebo Jaromír Dulava. Pavla Tomicová zase skvěle zahrála koulařku obviněnou z dopingu ve skandální grotesce Koule z Klicperova divadla, na stejné scéně vás pobaví i legendární Jedlíci čokolády.

Pusťte si trailer k představení Koule: Koule | Klicperovo divadlo | Trailer | Dramox.cz

V páru se zasmějete u situační komedie ze života Válka Roseových nebude nebo si zabroukáte známé melodie u Dobře placené procházky. A kdo nedá dopustit na Dejvické divadlo, užije si třeba mystickou komedii Černá díra s hvězdným Ivanem Trojanem, Simonou Babčákovou nebo Marthou Issovou. Pokud máte náladu spíš na dojemnější notu, pusťte si 4000 dnů s Hanou Maciuchovou, která se synem vzpomíná na minulost.

logo DRAMOX


 

PřihlášeníRomán Všechny naše životy je skvělé čtení na léto. Je snazší žít životy druhých, než ten vlastní

Jako závan letního vánku, který nese chvíle pohody, přátelské atmosféry a příslibu blížících se prázdnin. Takový je román „Všechny naše životy“ od francouzské spisovatelky Sophie Astrabie. Pohladí vás po duši a zahřeje u srdce. Nemusíte nad ním hlouběji přemýšlet, stačí se jen nechat unášet jeho jemným kouzlem. Co si více přát, když si potřebujete prostě jen odpočinout a uvítáte společnost nenáročné a milé knihy.

Setkání s C. G. Jungem poskytlo nakladatelství Portál. Schůzka je to parádní!

Pokud patříte mezi příznivce C. G. Junga, nová knížka z nakladatelství Portál bude pro vás opravdovou lahůdkou, která vám rozzáří oči. Publikace přináší výběr z Jungovy tvorby i pozůstalosti, ale i vzpomínky jeho blízkých či dalších osob, které se s ním setkaly a spolupracovaly. Knížka je velmi pestrá a zajímavá, můžete se k ní opakovaně vracet. Já jsem neskutečně nadšená, protože patřím mezi velkou obdivovatelku Junga a takovou knihu jsem si nemohla nechat ujít.

Banner

Hledat

Videorecenze knih

Rozhovor

Eliška Brumovská: Divadlo je pro mě koníčkem, který se k mému velkému štěstí stal i mou prací

Eliška Brumovská„Musím říct, že mně osobně nezáleží na roli, ale na titulu. Když mě zaujme příběh, je mi jedno, koho v něm hraji. Jsem jen ráda součástí týmu, který ten příběh tvoří,“ přiznává Eliška Brumovská, členka Jihočeského divadla v Českých Budějovicích, která byla letos no...

Výchova štěněte – ideální příručka nejen pro nováčky!

Nakladatelství Kazda vydalo v únoru úžasnou praktickou příručku Výchovu štěněte od trenérky psů Kathariny Schlegl-Koflerové. Pokud si plánujete pořídit malé chlupaté štěstí nebo vás zajímají aktuální trendy ve výchově štěňátek, tato kniha je pro vás nutnost!

Čtěte také...

Fringe festival mluví anglicky, ale oslovit dokáže každého

alt Fringe festival, který probíhá v těchto dnech na Malé Straně v Praze, je všechno, jen ne ”okrajová”, ”druhotná” záležitost, jak by se ostatně dal přeložit jeho název z angličtiny. Mladá a bohužel prozatím málo známá divadeln...


Literatura

Tisíc podzimů Jacoba de Zoeta ukazuje střet kultur

tisic podzimu200Na spisovatele Davida Mitchella upozornila experimentující filmová hříčka tří režisérů Atlas mraků, až mžikavě se komíhající rozličnými časovými rovinami i prostory, zalidněná rozličnými postavami ztěles...

Divadlo

Zničující a krutá láska na Větrné Hůrce

Vetrna hurka perexKdyž Kateřina a Heathcliff společně vyrůstali, slíbili si na svobodných úpětích Větrné Hůrky věčnou lásku. I když byl Heathcliff jen nalezenec, kterého do domu přivedl Kateřinin otec, aby se o něj postaral, Kateřina v tom nevid...

Film

S Pepikem Hnátkem je Okresní přebor konečně úplný

alt„Na žádnej ťukes nemáte, jste dřeváci, a proto taky hrajete vokres.“ Tahle věta stačí, aby si divák udělal dojem nejen o celém filmu (i seriálu), ale také o hlavním hrdinovi Pepikovi Hnátkovi a jeho fotbalovém m...