Patrik Stoupa vyráží s kapelou na vánoční tour!

Patrik Stoupa vyráží s kapelou na vánoční tour!

Tisk

patrik stoupa200Zpěvák, skladatel a klavírista Patrik Stoupa již 2. prosince vyráží na Vánoční minitour s názvem Pod křídly Vánoc. Během prosince proběhne celkem 7 koncerty s vánoční tématikou.

 

 

První koncert proběhne v sobotu 2. prosince 2023 v Praze na lodi Kamina Music boat. Patrik zde se svou kapelou již v minulosti několikrát vystupoval.

Druhý koncert proběhne v pondělí 4. prosince 2023 na Hlavním náměstí v Krnově. Na tomto koncertu Patrik vystoupí po boku krnovského dětského sboru The Voices, pod vedením sbormistryně Ilony Rédlové ze ZUŠ Krnov.

Třetí koncert proběhne ve čtvrtek 14. prosince 2024 v malém sále kolínského Městského společenského domu, opět s místním dětským pěveckým sborem - tentokrát z 4. základní školy v Kolíně, pod vedením Lenky Dvorníkové a Aleny Kratochvílové. Další koncert proběhne dva dny poté na náměstí v Pardubicích během Vánočních trhů.

Další zastávkou je Modlitebna Církve adventistů sedmého dne v Sedlčanech, a to 17. prosince 2023. Ve čtvrtek 21. prosince čeká Patrika největší koncert letošního tour. V říčanském Kulturním centru Labuť vystoupí s třicetičlenným dětským pěveckým sborem NaLaděno, při ZUŠ Říčany, pod vedením sbormistryně Lucie Novákové.

Celou Vánoční tour, která nese název “Pod křídly Vánoc 2023,” zakončí Patrik vystoupením na Vánočních trzích na staroměstském náměstí dne 28.12.2023.

Během koncertů zazní české i zahraniční vánoční melodie a slavnostní písně. K načerpání atmosféry napomůže i celý vizuál koncertů

Veškeré termíny naleznete na webu www.patrikstoupa.cz.

Sledujte web a nebo Facebook, a dozvíte se nejnovější aktuality ke zmíněným koncertům.

,,Na Vánoční koncerty se vždycky moc těším, protože mají neopakovatelnou atmosféru a i repertoár a prostory ve kterých hrajeme jsou netradiční. S celou kapelou se moc těšíme, a doufáme, že si spolu třeba i zazpíváme,” říká o připravovaných koncertech Patrik Stoupa.

patrik stoupa plakat

Více informací: www.patrikstoupa.cz


 

PřihlášeníŘeka pod hladinou – hra na samotné výspě teritoria život

Na knižním trhu se nedávno objevil titul, který by si zasloužil multižánrové zařazení. Řeka pod hladinou s podtitulem Vědomím proti času totiž není pouhým dobrodružstvím, ale románem s mnohem širším, filosoficko-psychologicko-vědeckofantastickým přesahem. Vypráví o muži, jehož v červnu roku 2018 objevili indiánští lovci na břehu řeky Tatshenshini v oblasti Yukon a přivezli jej s vážným poraněním do Nemocnice sv. Pavla ve Vancouveru. Neznámý v bezvědomí je později identifikován jako vodácký průvodce z Čech.

Bílá vlčice

Na první pohled mě Bílá vlčice zaujala svou nádherně ilustrovanou obálkou, která láká k samotnému prozkoumání obsahu knihy. Pojďme se tedy společně ponořit do dobrodružství maličké Pětky a jejího věrného druha havrana Raaka, který ji doprovází na její místy i strastiplné životní pouti. Budete zažívat nezměrná dobrodružství v hlubokých lesích, podél řek i na rozsáhlých pláních v samotném srdci hor, kdy se radostné chvíle, budou střídat s těmi smutnějšími, avšak rozhodně vás nenechají vydechnout.

Banner

Hledat

Videorecenze knih

Rozhovor

Jimi Hautamäki, bubenik z kapely Rockwalli

jimi 200Mladá kapela Rockwalli nám v krátkém rozhovoru prozradila, o čem ve skutečnosti je album Maa Kutsuu.

...

Fanouškovství i historie nejúspěšnějšího českého klubu

Úspěšný český autor Ota Kars přichází s dalším dílem, které se tentokrát věnuje jeho vášni pro fotbal. Fotbalová škvára je další knihou vydanou ke 130. výročí od založení letenského klubu. Popisuje jeho historii tak trochu jiným způsobem.


Literatura

Jak průkopníci umírání hledají smysl života

Hovory k sobe perexObavy ze smrti nebo z umírání pocítí na své pouti životem snad každý člověk. Někteří lidé pocítí úzkost tak velikou, že si s ní nevědí rady a vyhledají pomoc psychoterapeuta. Irvin D. Yalom ve své nové knize opět otevírá téma ps...

Divadlo

Užít si divadlo a zároveň se něco naučit? 93. ročník tradičního divadelního festivalu Jiráskův Hronov i letos láká na řadu seminářů s divadelními odborníky

jiraskuv hronov200V polovině léta se uskuteční 93. ročník tradičního divadelního festivalu Jiráskův Hronov. I letos festival nabídne kromě bohatého programu semináře s divadelními odborníky určené nejen hercům, ale i široké veřejnosti. Semináře se zamě...

Film

Seriál, který měl konkurovat Hře o trůny

200filmSeriál Camelot vyjel do boje v roce 2011. Ve stejném roce odstartovala na HBO Hra o trůny jako údajný konkurent. A i přes hvězdné obsazení a zkušené režiséry byla show zrušena. Nové podání legendy o králi Artušovi a jeho rytířích kulatého stolu před divák...