Motokravín v Dolním Benešově se koná už tento víkend!

Motokravín v Dolním Benešově se koná už tento víkend!

Tisk

Motokravin 200V pátek 7. června odstartuje v Dolním Benešově už šestý ročník akce s názvem Motokravín. Jedná se o motorkářský sraz, na který mohou lidé dorazit i bez motorky. Na návštěvníky čeká několik hudebních vystoupení, bohatý doprovodný program a spousta dobrého jídla a pití.

 

Na Motokravíně vystoupí mnoho skvělých kapel. V pátek to bude například ženská rock-metalová skupina Kapriola, power-metalová kapela z Valašska DONOR nebo ABSOLUT DEAFERS. Ti se letos vrací po pětileté pauze, mají obměněnou sestavu a připravenou jedinečnou show. „Na koncerty se moc těším, stejně jako na všechny fanoušky a na zážitky, které s kluky zažiju,“ dodává bubeník David Dušek. V sobotu bude pódium patřit slavné skupině Panoptiko, ostravské partě Joker's IV dříve známé jako Bad Joker's Cream nebo kapele Chráněná dílna, která v roce 2022 vyhrála známou soutěž Líheň.

motokravin ABSOLUT DEAFERS BAND

Akci bude moderovat oblíbený Jiří Basta. Ten kromě hudebních vystoupení láká na doprovodný program v podobě soutěží v páce, kde se představí i několikanásobný mistr světa a republiky Dušan Tesařík. Mezi další zábavné soutěže se řadí například ta o nejsympatičtější mašinu nebo motohrudník. V sobotu ve 12 hodin startuje tradiční motovyjížďka po okolí. Připraveno bude také spousta občerstvení a dobrého pití a je zde také možnost se ubytovat, a to klidně i několik dní předem. „Vše je připraveno a budou zde motorky, rock n´roll, zábava, jídlo, pohoda, tak dorazte,“ zve závěrem Jiří Basta.

Motokravín je motorkářský sraz, který se koná v Kravíně v Dolním Benešově. Letošní šestý ročník se uskuteční od 7. do 9. června a začne v pátek v 16 hodin. Návštěvníci se mohou těšit na motorkářský, hudební i doprovodný program. Zajištěno bude bohaté občerstvení a je zde také možnost ubytování.

Motokravin 2024

Více informací:

https://kravin.info/motokravin/


 

PřihlášeníRomán Všechny naše životy je skvělé čtení na léto. Je snazší žít životy druhých, než ten vlastní

Jako závan letního vánku, který nese chvíle pohody, přátelské atmosféry a příslibu blížících se prázdnin. Takový je román „Všechny naše životy“ od francouzské spisovatelky Sophie Astrabie. Pohladí vás po duši a zahřeje u srdce. Nemusíte nad ním hlouběji přemýšlet, stačí se jen nechat unášet jeho jemným kouzlem. Co si více přát, když si potřebujete prostě jen odpočinout a uvítáte společnost nenáročné a milé knihy.

Setkání s C. G. Jungem poskytlo nakladatelství Portál. Schůzka je to parádní!

Pokud patříte mezi příznivce C. G. Junga, nová knížka z nakladatelství Portál bude pro vás opravdovou lahůdkou, která vám rozzáří oči. Publikace přináší výběr z Jungovy tvorby i pozůstalosti, ale i vzpomínky jeho blízkých či dalších osob, které se s ním setkaly a spolupracovaly. Knížka je velmi pestrá a zajímavá, můžete se k ní opakovaně vracet. Já jsem neskutečně nadšená, protože patřím mezi velkou obdivovatelku Junga a takovou knihu jsem si nemohla nechat ujít.

Banner

Hledat

Videorecenze knih

Rozhovor

Nový bubeník Stratovarius: “Začal jsem mlátit hrnci a pánvemi, když mi bylo sedm.”


rolf pilve stratovariusNa konci června se ve finské kapele Stratovarius změnilo obsazení a baviče Jörga Michaela vystřídal mladičký Rolf Pilve. Tento šestadvacetiletý student konzervatoře není v hudbě ...

Výchova štěněte – ideální příručka nejen pro nováčky!

Nakladatelství Kazda vydalo v únoru úžasnou praktickou příručku Výchovu štěněte od trenérky psů Kathariny Schlegl-Koflerové. Pokud si plánujete pořídit malé chlupaté štěstí nebo vás zajímají aktuální trendy ve výchově štěňátek, tato kniha je pro vás nutnost!


Literatura

Oheň. Milostný román nebo sžíravě satirický pohled na současný svět?

Oheň Oheň zažehne jiskra, pak oheň hřeje, někdy spaluje, sálá, časem dohořívá, zhasíná... Románem Oheň

Divadlo

Ďáblice – po čertech povedená inscenace

dablice perexPoslední premiéra letošní divadelní sezóny přivedla na prkna Městského divadla ve Zlíně Ďáblici. One woman a two men show, kterou na jevišti rozehráli Hana Tomáš Briešťanská, Zdeněk Julina a Zdeněk Lambor.

Film

Na začátku února vstoupí do kin životopisný snímek Spravedlnost pro Emmeta Tilla

Spravedlnost 200V srdceryvném příběhu podle scénáře Michaela Reillyho, Keitha Beauchampa a Chinonye Chukwu, která zároveň film režírovala, je hlavním aktérem čtrnáctiletý chlapec jménem Emmett Till, který byl usmrcen brutálním lynčováním za to, že v 50. l...