Let It Roll 2024 rozšiřuje seznam shows a hlásí další novinky

Let It Roll 2024 rozšiřuje seznam shows a hlásí další novinky

Tisk

LIR 200Již za pouhý měsíc startuje na milovickém letišti ve Středočeském kraji největší drum & bassový festival Let It Roll 2024. V termínu od 1. do 3. srpna se na něm představí téměř 200 umělců, z toho zhruba 100 zahraničních jmen.

 

 

Kromě těch největších hvězd žánru festival každoročně láká také na pompézní design pódií a velkolepé audiovizuální shows, které jsou mezi festivaly v České republice unikátem. Změn se pro letošní ročník dočkají netradičně všechna pódia a návštěvníci se tak mohou těšit na zbrusu nové hlavní pódium „The Core“, představující mimozemskou základnu nepřátelské civilizace, se kterou se střetnou hlavní hrdinové festivalového příběhu. Právě toto střetnutí je ústředním motivem proslulé a již tradiční show „Opening Ceremony“, která se odehraje v pátek 2. srpna ve 22 hodin na již zmíněném hlavním pódiu. Na její přípravě se podílí rozsáhlý tým kreativců z různých koutů světa, čítající 6 hudebních producentů, kteří jsou zároveň ambasadory letošního ročníku festivalu, či 8 VJs a 3D umělců. Chybět nebude ani obří ohňostroj a světelná show, které „Opening Ceremony“ doprovodí.

Na stejném pódiu se v sobotu 3. srpna ve 22 hodin odehraje také nová „TOP10DNB Show“. Její podobu měli možnost ovlivnit fanoušci - zazní v ní totiž 10 nejpopulárnějších žánrových skladeb roku 2023 tak, jak si je v rámci ankety sami odhlasovali. Ani v jejím rámci nebudou chybět ohňostroje a světelná show.

LIT 1

Posledním přírůstkem v rámci shows na festivalu je „The Unleash“ - ta se odehraje už v předvečer festivalu, ve středu 31. července od 21:30 na Storm Stage a bude odměnou těm nejvěrnějším fanouškům, kteří na festival dorazí brzo. Ti se můžou těšit na neoficiální zahájení festivalu v čele s neohlášeným headlinerem a speciální fireshow.

Co se týče dalších pódií, druhé největší z nich, „Terra“, prošlo pro letošní ročník kompletním redesignem, horkou novinkou je změna velkého stanového pódia na „Circle“, které premiérově nabídne aktuálně velmi populární 360° rozložení, kdy je pódium s umělcem postaveno doprostřed tanečního parketu a obklopeno fanoušky ze všech stran. Novým menším pódiem pod širým nebem je pak „Reactor“, jehož vzhled vychází z vizuálu pódia letošní zimní edice festivalu, která se odehrála v únoru v O2 Universu.

LIR plakat

Součástí programu jsou i proslulé „bus parties“ a samozřejmostí je i nabitý doprovodný program festivalu, čítající různé volnočasové aktivity včetně populárního HIIT DNB Workoutu, tanečního turnaje v tzv. DNB Stepu a dalších.

Zdroj foto: Matuš Šafrán

Vstupenky a více informací:

https://www.letitroll.cz/
https://www.facebook.com/events/679433023543412
https://www.letitroll.cz/book-tickets-let-it-roll-2024


 

PřihlášeníRomán Všechny naše životy je skvělé čtení na léto. Je snazší žít životy druhých, než ten vlastní

Jako závan letního vánku, který nese chvíle pohody, přátelské atmosféry a příslibu blížících se prázdnin. Takový je román „Všechny naše životy“ od francouzské spisovatelky Sophie Astrabie. Pohladí vás po duši a zahřeje u srdce. Nemusíte nad ním hlouběji přemýšlet, stačí se jen nechat unášet jeho jemným kouzlem. Co si více přát, když si potřebujete prostě jen odpočinout a uvítáte společnost nenáročné a milé knihy.

Setkání s C. G. Jungem poskytlo nakladatelství Portál. Schůzka je to parádní!

Pokud patříte mezi příznivce C. G. Junga, nová knížka z nakladatelství Portál bude pro vás opravdovou lahůdkou, která vám rozzáří oči. Publikace přináší výběr z Jungovy tvorby i pozůstalosti, ale i vzpomínky jeho blízkých či dalších osob, které se s ním setkaly a spolupracovaly. Knížka je velmi pestrá a zajímavá, můžete se k ní opakovaně vracet. Já jsem neskutečně nadšená, protože patřím mezi velkou obdivovatelku Junga a takovou knihu jsem si nemohla nechat ujít.

Banner

Hledat

Videorecenze knih

Rozhovor

Pořád zpíváme a pořád zažíváme zaplněné koncerty, říká o současnosti sesterského dua Martha Elefteriadu

martha a tena perexI když se Martha a Tena Elefteriadu těší z retrospektivního trojalba Zlatá kolekce, které koncem října vydal Supraphon, zdaleka nežijí jen minulostí. Dokládá to spousta jiných aktivit obou zpívajících sester řeckého původu...

Výchova štěněte – ideální příručka nejen pro nováčky!

Nakladatelství Kazda vydalo v únoru úžasnou praktickou příručku Výchovu štěněte od trenérky psů Kathariny Schlegl-Koflerové. Pokud si plánujete pořídit malé chlupaté štěstí nebo vás zajímají aktuální trendy ve výchově štěňátek, tato kniha je pro vás nutnost!


Literatura

Válkotvůrci překvapí pestrou plejádou povídek

valkotvurci 200V červenci vyšla v tištěné podobě sbírka povídek Válkotvůrci dnes asi nejoblíbenějšího autora české řeznické fantastiky Františka Kotlety. Povídky žijí samy o sobě, některé jsou zábavné až naivní, jiné čistě akční, či vyzývavé, snad všech...

Divadlo

Kateřina Tučková připomíná osud Vítězslavy Kaprálové

vitka200Od románové tvorby si Kateřina Tučková „odskočila" k divadlu a brněnský Host nedávno vydal knižně její scénář ke hře Vitka, uvedenou brněnským Divadlem Husa na provázku. Které  jiné město u nás by také mělo inscenovat osud brněnské rodačky Vítězslavy Kaprálové, jejíž hudebn...

Film

Vývoj francouzské kinematografie a především komedie

francouzsky film200Naprostým prvopočátkem francouzské kinematografie byl vynález kinematografu Louise Lumiera (1864–1948) Jeho filmy měly původní rys – byly to systematicky vytvářené „ožívající fotografie“. Lumi...