Tři ženy pana Wrighta

Tři ženy pana Wrighta

Tisk

tri zeny pana wrighta 200V červnu vyšel u nakladatelství Metafora román od Lindy Keir o vztazích Tři ženy pana Wrighta. Podíváme se pod pokličku hned několika vztahů, které budou mít společného jmenovatele. Jak fungují vztahy, když nechybí v nich nechybí lži a intriky?

Kdo je Linda Keir?

Jedná se o pseudonym, pod nímž píší hned dva spisovatelé: Linda Joffe Hullová (autorka humoristických a detektivních románů) a Keir Graff (autor dobrodružných příběhů pro děti a drsných kriminálek pro dospělé). Kromě řady vlastních úspěšných knih už mají na kontě tři společné romány, jež spojují témata manželské krize, nevěry a bortící se dokonalé fasády. Tři ženy pana Wrighta jsou prvním z nich.

Tři ženy pana Wrighta..

...to jsou Lark, Jessica a Holly. Tři naprosto odlišné ženy, které se neznají, ale přesto je pojí vztah k jednomu muži. Může si říkat, jak chce, ať už Trip, Jon nebo Jack, ale tento šarmantní muž si dokáže podmanit snad kteroukoliv ženu. Má peníze, má vliv i moc, umí řečnit a ví, po čem ženy touží. S každou svou partnerkou se nachází v jiné části vztahu a pro každou z nich se snaží být tím, čím si ony přejí. Nebo snad ne? Jak dopadne vztah jednoho muže se třemi silnými ženami, které se sebou nenechají jen tak zametat? Dokonalý obrázek manželství, partnerství se začíná rozpadat, až z této iluze nezbude nic.

Jejich manžel má vše…kromě toho, co si opravdu zaslouží.

Neokoukaný příběh z anotace mě zaujal natolik, že jsem se do něj rozhodla ponořit. A rozhodně toho nelituji, jedná se o netradiční pohled na vztahy a to, co v nich lidi drží. Cítím to až hmatatelně, že duo spisovatelů do vyprávění dalo vhled do psychologie muže-svůdce a žen, jež byly podmaněny jeho šarmem a jako konzumenta tohoto příběhu považuji za výborný nápad, že nám nabízí hned tři různé polohy vztahu i to, jak je mnohdy snadné s lidmi manipulovat a klamat je.

Pro koho se kniha hodí?

Tři ženy pana Wrighta přinášejí pohled do vztahů, které přicházejí a následně se bortí, až se zdá, že se hroutí celý život. Tím, že odkrývámee příběh pomocí tří hlavních protagonistek, máme k dispozici různé úhly pohledu a příběh má spád, nenudíme se. Až ke konci se hlásí o slovo eponymní hrdina. Kniha se bude líbit hlavně ženám, jelikož jsou to právě ženy, které zde hrají prim a jelikož jsou to zejména ženy, které řeší vztahy a vše s nimi spojené.

tri zeny pana wrighta

Název: Tři ženy pana Wrighta
Autor: Linda Keir
Žánr: román pro ženy
Originální název: The Three Mrs. Wrights (2020)
Nakladatelství: Metafora
Rok vydání: 2021, pevná vazba
Počet stran: 432
Hodnocení: 75 %

https://www.grada.cz/tri-zeny-pana-wrighta-12050/


 

PřihlášeníRomán Všechny naše životy je skvělé čtení na léto. Je snazší žít životy druhých, než ten vlastní

Jako závan letního vánku, který nese chvíle pohody, přátelské atmosféry a příslibu blížících se prázdnin. Takový je román „Všechny naše životy“ od francouzské spisovatelky Sophie Astrabie. Pohladí vás po duši a zahřeje u srdce. Nemusíte nad ním hlouběji přemýšlet, stačí se jen nechat unášet jeho jemným kouzlem. Co si více přát, když si potřebujete prostě jen odpočinout a uvítáte společnost nenáročné a milé knihy.

Setkání s C. G. Jungem poskytlo nakladatelství Portál. Schůzka je to parádní!

Pokud patříte mezi příznivce C. G. Junga, nová knížka z nakladatelství Portál bude pro vás opravdovou lahůdkou, která vám rozzáří oči. Publikace přináší výběr z Jungovy tvorby i pozůstalosti, ale i vzpomínky jeho blízkých či dalších osob, které se s ním setkaly a spolupracovaly. Knížka je velmi pestrá a zajímavá, můžete se k ní opakovaně vracet. Já jsem neskutečně nadšená, protože patřím mezi velkou obdivovatelku Junga a takovou knihu jsem si nemohla nechat ujít.

Banner
CBDB.cz - Databáze knih a spisovatelů, knihy online, ebooky zdarma, eknihy ke stažení

Hledat

Videorecenze knih

Rozhovor

Adam Mišík: Návrat Flamenga s mým tátou byla ta nejúžasnější věc, co se mohla stát.

adam misik200Adam Mišík je zatím pro většinu lidí jméno méně známé. Patnáctiletý chlapec, který se na svoji životní cestu připravuje od píky a váží každého kroku. Žongluje s pěti míčky, škola, přátelé, rodina, hudba, herectví a všechno drž...

Výchova štěněte – ideální příručka nejen pro nováčky!

Nakladatelství Kazda vydalo v únoru úžasnou praktickou příručku Výchovu štěněte od trenérky psů Kathariny Schlegl-Koflerové. Pokud si plánujete pořídit malé chlupaté štěstí nebo vás zajímají aktuální trendy ve výchově štěňátek, tato kniha je pro vás nutnost!

Z archivu...

Čtěte také...

Nová kniha Blanky Faltové Nezvi si vraha do života

NezviSiVrahaDoZivotaKniha Blanky Faltové Nezvi si vraha do života je označená jako kniha plná napětí a erotiky. Pod tím bych si představila úplně něco jiného, než ve skutečnosti je. Napětí je celkem jasné – občas se ráda bojím....


Literatura

Punková bible pro všechny generace

punkovy prapor perexTak lze charakterizovat knihu malého rozměru, ale velkého obsahu s názvem Punkový prapor. Autorem této výpovědi je Petr B. Výškovický, který zúročil všechny nejen punkové zkušenosti a předložil tak...

Divadlo

Rebelky v divadle Bolka Polívky

REBELKY perexKaždá premiéra v divadle známého klauna, principála, komika a vážného dramatického herce, je vždy událostí a představení jsou beznadějně vyprodaná. Ať už v inscenaci Polívka hraje, nebo ne. Stejné to bylo i na premiéře a v další sérii př...

Film

KOYAANISQATSI: fascinující pastva pro oči

KOYAANISQATSI 200V roce 1983 vypustil režisér Godfrey Reggio do světa Koyaanisqatsi. Pozoruhodný počin, jehož název pochází z jazyka indiánského kmene Hopi a jeden z jeho významů je „život vyvedený z rovnováhy“.

...