Orákulum 7 energií vás posune o krok i o myšlenku napřed

Orákulum 7 energií vás posune o krok i o myšlenku napřed

Tisk

orakulumProč vznikly tyto karty? Sedmička je posvátné číslo, sedm je energetických čaker. Že je to přesně to, na co se cítíte naladěni? Pak prosím, tyto karty jsou pro vás jako dělané! Odhalují inspirující otázky a náhledy na to, v jaké se nacházíme situaci, co máme dělat, jak jednat… jaký může být další krok.

 

Obrázky a zpracování jednotlivých karet jsou velmi sympatické, vyvedné v pastelových barvách, se stručnými popisy a už na první pohled přinášející nějaký dojem. Vjem. Něco pocítíte… „Ach ano!“ „Tak se vlastně cítím.“

A ve svých výkladech přinášejí naději. Měla jsem z nich pocit, že jsou…

….VŽDY O KROK NAPŘED…

Jako by vnímaly, co si tak moc přejete udělat, nebo dokonce věděly, co je pro vás nejlepší. Protože podvědomí sahá právě na ty karty, z nichž cítí to důležité? Možná ano… ostatně principy fungování všech výkladových karet jsou stále obestřeny tajemstvím…

Ale vždy jsem měla pocit, že ty karty přesně ví, co si myslím. Faktem je, že jejich významy jsou podporující, vděčné, navádějící k přemýšlení a všech těch sedm čaker je tu citlivě pojmenováno. Autorka je jemně napojila ke všem důležitým částem našeho bytí. Od základů a jistot po potřebu cítit a žít nějaký vyšší smysl. Dá se říci, že vždy potřebujeme v nějaké oblasti života podporu.

Být jak se říká…

… O MYŠLENKU NAPŘED…

To tyhle karty určitě jsou a posunou i nás. Umí naladit mysl právě na tu myšlenku, která nám nejde do hlavy. Kterou, kvůli nějaké vnitřní či vnější překážce, neumíme nalézt.

Neslibuji, že ihned po výkladu poznáte řešení svého problému, ale můžete mít nalinkovanou cestu, kterou se ke svému řešení můžete použít. Nebo nemusíte, když se vám nebude líbit či se na ni ještě nebudete cítit zralí.

Někdy mi přišlo zajímavé poznamenat si informace z výkladu k nějakému problému, který řeším a zamítla jsem dané řešení. Po půl roce, po roce, je nadmíru čtivé si výklad znovu přečíst. Téměř vždy v něm bylo něco, co jsem nechtěla využít nebo nemohla. Naznačoval skutečně cestu, na kterou jsem se ale necítila. Nebo jsem se ke stejnému řešení dobrala později, jinak, ale v podstatě byl výsledek ten, který naznačovaly karty.

Tak takové je Orákulum 7 energií. Přívětivé, laskavé karty s kupou pořádných praktických informací.

O autorce: Colette Baron-Reid je mezinárodně uznávanou spisovatelkou, duchovní léčitelkou a médiem. Založil a vede vzdělávací platformy. Svůj čas tráví střídavě v USA a Kanadě s manželem a třemi roztomilými pomeraniany.

žžž orákulum

Vydalo nakladatelství Synergie, 2022

www.synergiepublishing.com/cs/shop/karty/vykladacky/000552_orakulum-7-energii.php


 
Banner

PřihlášeníVzpoura oceánů ohrožuje lidstvo

Tento fascinující ekothriller, v němž autor zobrazuje vzpouru přírody proti lidstvu jako hororový scénář, nad nímž se tají dech, se stal světovým bestsellerem. Jeho druhé vydání přináší na knižní trh nakladatelství Laser ze společnosti Euromedia Group. První díl už leží na pultech knihkupectví, díl druhý je aktuálně v předprodeji a můžeme se na něj těšit již v únoru 2023.


Laser

Zjistěte, jak přežít ve městě i v přírodě

Kurz přežití je název knihy od Amara Ibrahima, který se dlouhodobě věnuje přežití – pořádá kurzy i o něm přednáší. Tento titul by si měl přečíst každý.


BizBooks

Tapír

  • Tapír 2/2023
    Už se těšíte? My ano! Už 9. března (ano milé dámy, v den, kdy budete střízlivět z oslav MDŽ) vychází...
  • Slavíme 8 let
    Dne 22. 2. 2023 to bylo 8 let, co jsme vydali úplně první číslo Tapíra. Tehdy vycházel jen elektronicky.  ...
  • Tapír 1/2023
    Více na Časopis Tapír | E-tapír (e-tapir.cz)    
Banner

Rozhovor

Petr a Pavel Baťkovi aneb velký rozhovor nejen o umění

batkovi 200Herci a muzikanti Petr a Pavel Baťkovi. Můžeme je vidět jak na divadelních prknech, tak působí v kapele The End of Colours, která je lidmi velice dobře přijímána. Coverová kapela se soustřeďuje na skladby jedné z...

Hledat

Je libo dystopii?

Kdo sleduje knižní svět, nemohl minout knihu Znamenitá mrtvola od argentinské spisovatelky Agustiny Bazterricy. Jaká je?


Fobos

Čtěte také...

Diář červené propisky na rok 2023

diar (2)

Máte už svůj diář na příští rok? Pokud ne, máme pro vás jedinečný tip! Diář červené propisky 2023 od nakladatelství Euromedia Group a autorek Karly Tchawou Tchuisseu a Sabiny Strakové. A co tento diář nabízí?

...

Z archivu...


Literatura

Proměny slovenského filmu
ImageČas od času vypadne z univerzit sborník textů věnovaných dokonce i pohyblivým obrázkům. Bohužel se jedná o publikace obtížně sehnatelné, vydavatelé zřejmě nepočítají s tím, že by jejich práce mohly zaj...

Divadlo

Cirkus Cirkör, Cahin Caha a Cirk La Putyka připravují pro Letní Letnou společný projekt Lacrimae

Unikátní představení, které se jindy a jinde nebude již opakovat, připravují pouze pro letošní Letní Letnou tři přední evropské soubory z oblasti nového cirkusu – Cahin Caha z Francie, Cirkus Cirkör ze Švédska a <...

Film

Ekonomika Hollywoodu

epstein Ekonomika hollywoodu200Americkým filmovým průmyslem protékají neuvěřitelné sumy, mnohonásobně převyšující český rozpočet - a mezi přední badatele, kteří se mnohasměrnými toky peněz zabývají, patří také Edward Jay Epstein<...