Dr. Med. Anne Flecková: Energie!

Dr. Med. Anne Flecková: Energie!

Tisk

Energie

Kdo by jí nechtěl mít co nejvíc! Energie, radost ze života, elán! Existuje několik způsobů, jak si nalít krev do žil a nemusí jít jenom o dobrou stravu a pohyb. Autorka se do nejmenších podrobností pouští do tématu, které je nadmíru zajímavé a podle mého názoru by se mělo učit ve škole. Jako základní gramotnost k obsluze lidského těla.

 Počítejte, že dostanete:

Dokonalé vysvětlení toho, jak tělo funguje a jaké všechny procesy se v něm navzájem ovlivňují.

Návody na malá i větší sebezlepšení.

Odhalíme zloděje energie, ale také to, co nám ji až zázračně přidá.

Seznamy všeho, co si nechat překontrolovat u lékaře.

Všechno je v nádherné grafické podobě, tak přehledné, že stačí jen rychle nalistovat a máte k ruce přesně to téma, které potřebujete.

A když se podělím o pár zajímavostí? Tak prosím…

Víte, že:

- Na spaní je vhodné mít nohy v teple a hlavu naopak v chladu?

- Že syrová strava k večeři není moc vhodná, protože je relativně těžko stravitelná?

- Mléko a lepek skutečně mohou být tajní nositeli únavy?

Vezměte si tedy k ruce program Energy!, který autorka propracovala tak důkladně, že si vůbec nedovedu představit, že by nefungoval. A její kniha Energie!, která u nás vyšla v dokonalém vydání, přehledném a všeříkajícím, je dobrým průvodcem a ochutnávkou jejího ozdravovacího programu.

A já říkám, nemusíte ho dodržovat doslova a přesně, ale vezměte si z něj to, co v tuto chvíli zvládnete. Upevníte tím svůj vztah ke svému tělu, protože toto starání se o svou energii ponese okamžité výsledky a bude to tedy motivující. A nastolíte si nový, zdravější rytmus života.

A nechte si knihu k ruce! Protože pak stačí jen zalistovat a připomenout si. Nebo se pustit do dalšího tématu.

Energie opravdu dodá energii, nebo jen přehled o tom, jak tělo funguje.

Ačkoliv asi nemáme všechny možnosti k tomu být stoprocentní, kniha je dobrá i jako základní přehled toho, jak tělo funguje a na co jak reaguje. Od zubů po plosky nohou. Ostatně třeba body na nohou a rukou, kterými můžete zjemnit stres a rozpustit bolest, jsou hodny základních vědomostí!

ener

Rok vydání:2022

Originál: Energy! - Der gerunde Weg aus dem Mudigkeitslabyrinth

Autor: Anne Flecke

Překladatel: neuveden

Nakladatelství Kazda

www.knihykazda.cz/energie/


 
Banner

PřihlášeníVzpoura oceánů ohrožuje lidstvo

Tento fascinující ekothriller, v němž autor zobrazuje vzpouru přírody proti lidstvu jako hororový scénář, nad nímž se tají dech, se stal světovým bestsellerem. Jeho druhé vydání přináší na knižní trh nakladatelství Laser ze společnosti Euromedia Group. První díl už leží na pultech knihkupectví, díl druhý je aktuálně v předprodeji a můžeme se na něj těšit již v únoru 2023.


Laser

Zjistěte, jak přežít ve městě i v přírodě

Kurz přežití je název knihy od Amara Ibrahima, který se dlouhodobě věnuje přežití – pořádá kurzy i o něm přednáší. Tento titul by si měl přečíst každý.


BizBooks

Tapír

  • Tapír 2/2023
    Už se těšíte? My ano! Už 9. března (ano milé dámy, v den, kdy budete střízlivět z oslav MDŽ) vychází...
  • Slavíme 8 let
    Dne 22. 2. 2023 to bylo 8 let, co jsme vydali úplně první číslo Tapíra. Tehdy vycházel jen elektronicky.  ...
  • Tapír 1/2023
    Více na Časopis Tapír | E-tapír (e-tapir.cz)    
Banner

Rozhovor

Na vánoční kapry se mi vylilo červené víno, říká poslankyně Jitka Chalánková

chalan 200Poslankyně sněmovny Jitka Chalánková (TOP 09) má k jídlu, eufemisticky řečeno, kladný vztah. Ráda jí, ráda vaří, ráda stoluje s celou rodinou, přidává i jednu vánoční historku s kapry polité červeným vínem.

...

Hledat

Je libo dystopii?

Kdo sleduje knižní svět, nemohl minout knihu Znamenitá mrtvola od argentinské spisovatelky Agustiny Bazterricy. Jaká je?


Fobos

Čtěte také...

Na Comic-Conu Prague 2021 mohou návštěvníci zavítat do Prahy blízké budoucnosti

comic con 200Na druhém ročníku Comic-Conu Prague, který proběhne v termínu od 15. do 17. října 2021 v pražském O₂ universu, bude instalována speciální expozice s názvem FutureCity. Pomocí nejmodernějších virtuálních technologií přenese zájemce do Prahy blí...

Z archivu...


Literatura

Madona z hor promlouvá nejen k hlavní hrdince

Madona z hor, perexMadonna mia, to bylo ale čtení. Poetické a hutné zároveň. Něžné a přitom drsné. Odpočinkové, ale burcující emoce. Oduševnělé a také drsně reálné. No prostě úžasné. Na Madonu z hor jsem se velmi těšila. A má očekávání byla...

Divadlo

Divadlo LETÍ uvede novou hru Davida Jařaba. Doprovodí ji originální hudba Katarzie

Autor200Nastávající divadelní sezónu Divadlo LETÍ odstartuje světovou premiérou hry Davida Jařaba Autor. Uznávaný režisér, scénárista a dramatik napsal svůj nejnovější text přímo pro Divadlo LETÍ. Hru, která si do poslední chvíle pohrává s očekáváním diváka, režír...

Film

Nepohodlné masakry

foto k filmu perexVe čtvrtek 30. listopadu tohoto roku jsem se v Berlíně zúčastnila premiéry filmu ZER tureckého režiséra s kurdskými kořeny Kazima Öze. Během 110 minut filmu jsem střídavě zatajovala dech, plakala a smála s...