Vykládačky Poselství ducha jsou dotěrně přesné

Vykládačky Poselství ducha jsou dotěrně přesné

Tisk

poselstvi duchaMáte chuť na karty odlišné od ostatní. Jakože hodně odlišné?! Máte chuť na karty dotěrně přesné. Jakože hodně přesné? Poselství ducha tyto požadavky splňuje. Karty zářivé, jasné, plné světla a ostrých obrázků! Fraktálové výtvarné umění je tak jedinečné, že všechny karty autorky Cheryl Lee Harnish vynikají velmi výrazně v nabídce výkladových karet. Po Cestě duše tady máme Poselství ducha. Stejné umění, rozšířené významy a mnoho informací navíc.

TIP: Zkuste si obě sady použít pro výklady, je to jako symfonie dvou sourozenců!

Vysoké cíle: NEJPŘESNĚJŠÍ KARTY!

A vysoké cíle jsou splněny! Karty mají promyšlené významy, které skutečně ukazují na základní myšlenkové pochody, na nejčastější způsoby, jakými si stojíme v cestě při různých osobních i životních nebo pracovních výzvách. Jestli pak celý výklad vezmete jako psychologickou cestu naznačenou zcela logicky, nebo vzletně jako cestu ducha, která vám byla vyjevena – to je už na vás. Mě se líbí obě možnosti.

V praxi se osvědčily. Karty do vás vyloženě vidí!

Alespoň to tak vypadá!

A informace se stávají ještě zajímavějšími, když si uděláte výklad na více otázek, začnete souvisle řešit jeden problém a půjdete do hloubky i v závislosti na tom, co se ve výkladu průběžně dozvíte.

Důležité však je, nejen přijmout informace, ale pokud s vámi souzní, začít podle nich konat. Ostatně, ani cesta autorky k těmto kartám nebyla jednoduchá, ale vyžadovala právě to, co karty učí. Hluboké poselství je jedna věc – ale první kroky k vytyčeným cílům a pevné odhodlání jsou věcí druhou.

A to nám už karty nedají.

Ale dokáží nám to při dalším výkladu po nějakém čase znovu zopakovat. No vážně… ty karty si snad pamatují, co mi řekly před časem a znovu to bez okolků zdůrazní.

Tak takové magické karty to jsou.

poselství ducha

Poselství ducha
Originál: Return Of Spirit
Přeložila: Magdalena Šloncová
Autor: Cheryl Lee Harnish
Vydalo: Synergie Publishing
Rok vydání: 2022

Hodnocení: 100 %

www.synergiepublishing.com/cs/shop/karty/vykladacky/000538_poselstvi-ducha.php 


 
Banner

PřihlášeníVzpoura oceánů ohrožuje lidstvo

Tento fascinující ekothriller, v němž autor zobrazuje vzpouru přírody proti lidstvu jako hororový scénář, nad nímž se tají dech, se stal světovým bestsellerem. Jeho druhé vydání přináší na knižní trh nakladatelství Laser ze společnosti Euromedia Group. První díl už leží na pultech knihkupectví, díl druhý je aktuálně v předprodeji a můžeme se na něj těšit již v únoru 2023.


Laser

Zjistěte, jak přežít ve městě i v přírodě

Kurz přežití je název knihy od Amara Ibrahima, který se dlouhodobě věnuje přežití – pořádá kurzy i o něm přednáší. Tento titul by si měl přečíst každý.


BizBooks

Tapír

  • Tapír 2/2023
    Už se těšíte? My ano! Už 9. března (ano milé dámy, v den, kdy budete střízlivět z oslav MDŽ) vychází...
  • Slavíme 8 let
    Dne 22. 2. 2023 to bylo 8 let, co jsme vydali úplně první číslo Tapíra. Tehdy vycházel jen elektronicky.  ...
  • Tapír 1/2023
    Více na Časopis Tapír | E-tapír (e-tapir.cz)    
Banner

Rozhovor

Operní režisérka: „Odvážné kroky nás posouvají kupředu“

klasterky rozhovor 200S odvahou sobě vlastní se do přípravy novodobé premiéry opery J. A. Bendy Vesnický trh pustila zkušená operní režisérka Magdalena Švecová. Dílo spatří světlo světa poprvé na zahájení festivalu Klášterní hudební slavnosti 30. k...

Hledat

Je libo dystopii?

Kdo sleduje knižní svět, nemohl minout knihu Znamenitá mrtvola od argentinské spisovatelky Agustiny Bazterricy. Jaká je?


Fobos

Čtěte také...

Staňte se spoluvydavatelem knihy Můj africký příběh

muj africky pribeh 200Chcete si přečíst skutečný strhující příběh o cestě za snem, který napsala autorka románů z afrického prostředí Hana Hindráková? Tak neváhejte, vyberte si jednu z mnoha lákavých odměn a pomozte tak spatřit světlo světa knize ...

Z archivu...


Literatura

Věž úsvitu září na Skleněný trůn

Věž úsvitu, perexHurá! My, fanoušci Skleněného trůnu, jsme se dočkali dalšího dílu této fenomenální fantasy série. Ač je Věž úsvitu již sedmou knihou v řadě, je vlastně druhým dílem mimo hlavní dějovou linii. Tentokrát sledujeme osudy Chaola a Nesryn. A opět nás čeká fenome...

Divadlo

Komediomat začal novou sezónu zostra!

komediomat atomPrázdniny se přehouply a nejen ve Zlíně začala nová divadelní sezóna. Právě v rámci ní se v Baťově městě opět ukázala improvizační show Komediomat, která sice bojovala s hranicí morálnosti, ale o to byla vtipnější.

Film

Baby driver
babydriverDlouho očekávaný a ojedinělý film Baby driver přichází do kin. S chlapcem Babym ( Ansel Elgrot) můžeme vidět, jak těžké může být nést následky za své špatné rozhodnutí. Film je neotřelý a nápaditý. Mimo jiné je velmi kvalitní a propracovaný. Vš...