Literární soutěž: Sci-fi nebo fantasy povídka s Ondřejem Neffem

Literární soutěž: Sci-fi nebo fantasy povídka s Ondřejem Neffem

fantasy-2824500 1920 (2)Připravili jsme pro vás novou soutěž, ve které budete moci popustit uzdu své fantazii a nechat naplno projevit svou jiskřivou tvůrčí energii. Literární soutěž bude tentokrát na téma Sci-fi nebo fantasy povídka, podle toho, co je vám bližší. Každopádně odstartujeme dost mimo realitu a už teď se moc těšíme na to, co vaše chytré hlavy vymyslí. Šanci mají už začínající spisovatelé od 14ti let a patronem naší soutěže je uznávaný autor žánru sci-fi Ondřej Neff.

Podmínky soutěže

Od kdy do kdy soutěž trvá: od 1. března 2022 do 30. dubna 2022, vyhodnocení bude v květnu 2022

Kdo se může zúčastnit: každý zájemce od 14 let

Žánr: sci-fi nebo fantasy povídka

Téma: volné

Patron soutěže: autor žánru sci-fi Ondřej Neff

Odměna: osobní hodnocení Ondřeje Neffa, publikace povídky v našem magazínu Kultura21, rozhovor s vítězem povídky a knižní odměny pro nejlepší vybrané soutěžící

Kam povídku zaslat:

Povídky zasílejte v dokumentu nebo i přímo v mailu na adresu: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , do předmětu napište název své povídky, do přiloženého dokumentu vepište jméno a příjmení, mailovou adresu, poštovní adresu pro zaslání odměn, váš věk, případně i něco o sobě. Můžete nám nechat i telefonický kontakt.

Rozsah povídky: maximálně 12 000 znaků s mezerami

Dodatek redakce:

Samozřejmostí je, aby povídka byla autorským počinem soutěžícího, nebyla dosud nikde publikovaná, soutěžící může do naší soutěže poslat pouze jeden příspěvek.

Názvy souborů s povídkami ponechte, prosím, bez diakritiky (háčků a čárek), aby nedošlo k destrukci a nečitelnosti znaků. Nepoužívejte neobvyklé fonty a formátování textu (například barvy nebo obrázky), porotcům se to nemusí zobrazovat správně.

Organizátoři si vyhrazují možnost změnit podmínky soutěže, jméno soutěže nebo při nedostatku příspěvků zrušit celou soutěž. Administrátor soutěže si taktéž vyhrazuje právo kdykoli v průběhu soutěže z ní a jejího hodnocení vyřadit práce prokazatelně nepůvodní, přepisy a odvozeniny prací již zveřejněných, stejně jako příspěvky s nevhodným obsahem.

Osobní údaje slouží ku potřebě pořádání soutěže, pro lepší komunikaci se soutěžícími a statistickým účelům a nebudou poskytnuty třetí straně bez svolení autora. Autor zasláním svého díla do soutěže souhlasí s případnou publikací povídky na webu www.kultura21.cz a s možným sdílením na facebooku. Autor se nesmí účastnit soutěže jako porotce.

banner K21 sci fi do cl

Zdroj foto: pixabay

 

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR - Soutěže.cz a na Websoutěže.cz


 


Partneři

Hledat

Odvážná rebelka, která jako jediná může zachránit království

Malá Mia je sirotek žijící ve středověkém městě, v němž zná každý kout. Je samostatná a velmi vynalézavá, a tak se jí a jejím třem lasičkám daří přežít na ulici, a to zejména díky krádežím jídla. Jednoho dne Mia prchá před strážemi a narychlo se převlékne do princeznovských šatů.
Kazda

Literatura

Detektivku Bez duše jsem četla bez pauzy a bez dechu

bez duse 200V nakladatelství Motto vyšel debut mladému autorovi Martinu Stručovskému s názvem Bez duše. Anotace slibovala „skvělou detektivku z pera talentovaného českého autora“ a já už po zklamáních s podobnými označeními ani nevěřila, že říká pravdu....

Divadlo

Konec mafiánů Na zábradlí

chlapci200Moje první návštěva pražského Divadla Na zábradlí po rekonstrukci mě zavedla na hru Dobří chlapci. Pod názvem je možné si představit mnoho variací o tom, o jaké dobré chlapce jde. Realita je ovšem taková, že si divadlo vzalo na paškál samotné mafi...

Film

PAS DO HOLLYWOODU


pas do hollywoodu 200Není rozhovor jako rozhovor. Většinou vycházejí takové, které se jen koří věhlasu zpovídaného a šíří jej dál, vlastně můžeme uvažovat o oboustranně výhodné symbióze. Přesně takové texty nalezneme třeba v knížce nadutě naz...