Křtem nového videoklipu kroměřížská taneční skupina M Dance crew KM uzavřela sezónu

Křtem nového videoklipu kroměřížská taneční skupina M Dance crew KM uzavřela sezónu

Tisk

foto perexZavršením minulé sezóny se pro skupinu M dance crew KM stal křest nového video klipu Project Chillies in move, který proběhl ve středu 1. července v kroměřížské restauraci M club. Na křtu nechyběl ani režisér a kameraman Vladislav Františ stejně jako stávající či bývalé členky dnes už populární taneční skupiny, kterou už pět let vede choreograf a tanečník Marek Meluzín.  Skupina má za sebou vůbec úspěšné období. Po několika vítězstvích na přehlídkách a soutěžích se představila rovněž jako předskokan nedávného kroměřížského koncertu zpěváka Davida Deyla.

 


"Jak bych charakterizoval náš nejnovější klip? To je velká inspirace naším vzorem Yanisem Marshallem.  Tentokrát jsme snažili, aby to bylo spojeni tance, vášní a vůbec smyslnosti. A moc nám v tom pomohl právě Vladislav Františ, jehož kameru a vůbec jeho cit pro náš žánr milujeme. Neděláme s ním poprvé," říká Marek Meluzín.
"Choreografie tvoříme spolu s mou nejlepší tanečnicí Jitkou Kutrovou. Spolupracujeme spolu už čtyři  roky a myslím, že si hodně rozumíme, máme i společné cítění hudby," dodává Marek Meluzín, čehož je dokladem i nejnovější klip.

Filmový materiál do video klipu natočila skupina M dance crew KM  15. června v Podzámecké zahradě s kameramanem Vladislavem Františem, který s ní  spolupracoval už na předcházejícím klipu Project Dark Horse. Samozřejmě u toho nechyběl ani Jiří Staněk, který měl během natáčení na starosti dron s kamerou.

foto1


Skupina M Dance crew KM funguje pět let a v žánru zvaném street dance sklízí jeden úspěch za druhým. Jednak na exhibičních vystoupeních, jednak na soutěžích - jenom letos získala několik cenných vavřínů.  "Tento taneční rok byl pro nás asi nejúspěšnější," přiznává Marek Meluzín. "Na Tancer cupu Zlín jsme vytancovali třetí místo, to byl pro nás tento rok takový rozjezd. Na konci března to jsme získali první místo a putovní pohár města Lipníka nad Bečvou.  A na soutěži Hot dance v Zubří to bylo také první místo. Ale přiznám se, že mám raději spokojenost a odezvu publika. Když slyším lidi, jak nás povzbuzují a jak nám fandí , tak je to nad všechny poháry a medaile."
K úspěšným vystoupením ostatně patřilo i to, které proběhlo 26 června těsně před vystoupením Davida Deyla v Domě kultury v Kroměříži.  Tehdy se skupina, která se věnuje "street dance", představila se svým úspěšným číslem Fialovej úlet.

foto 2


Křtu nového video klipu Project Chillies in move, na kterém si vzal slovo Vladislav Františ, Marek Meluzín nebo členka skupiny Soňa Drábková, se zúčastnili současní i dřívější členové  i s rodinnými příslušníky a blízkými přáteli. I když se skupina M dance crew KM během léta představí na "open class" na kroměřížském koupališti Bajda, oficiální vystoupení chystá až na podzim.

Foto archiv Marek Meluzín, koláž Miroslav Vrchký


 
Banner

PřihlášeníS toxickými vztahy je to jako s chřipkou – virus daleko snadněji napadne člověka s oslabenou imunitou

S velkou nadsázkou by se tenhle příběh dal nazvat „Jíst, meditovat a milovat po česku“. Jen to není taková selanka, i když se děj odehrává v romantickém přírodním prostředí Grand Canyonu. Hlavní hrdinka tam ani nemedituje, ani si neužívá místních kulinářských specialit, ale tvrdě maká a kručení v břiše už ani nevnímá. A milování? Počáteční elektrické výboje vzrušení brzy vystřídají bolest, paralýza ze strachu a živočišný odpor. Naštěstí zafunguje i pud sebezáchovy.

Pointa

Skřítci Houbáci opět zasahují

Děti, co mají pod kloboukem, už jistě znají skřítky Houbáky. Ti se nyní vracejí na scénu a s nimi spousta dalších lesních bytostí, bez nichž by to v lese nebylo tak úplně ono. Na světě je druhý díl Houbáčků, knížky, která by měla ležet na čestném místě všech knihkupectví. Čím je tak výjimečná? Je prostě jedinečná!

Pointa

Banner

Hledat

Rozhovor

DeeThane: „Naslouchal jsem a hledal, jestli na mě beat “dýchᔓ

deethane 200DeeThane je streamer a hudební interpret. Letošní jaro měl strávit na turné, ale současná situace mu to nedovolila a on se tak pustil do práce na novém albu. Co na něm fanoušci najdou? A jak DeeThane odpočívá?

...

Videorecenze knih

Fotbal je magie, je to souboj umění, techniky a síly se soupeřem, který chce taky vyhrát

Na svém kontě má 130 fotbalových zápasů v nejvyšší československé soutěži, během nichž vystřelil 11 gólů. Kromě toho je dvakrát mistr Kostariky a jednou mistr střední Ameriky, z doby kdy působil v kostarickém klubu LD Alajuelense. Řadu let byl fotbalovým expertem a komentátorem fotbalových zápasů v České televizi. Spolu s manželkou, dcerou a synem pořádají každoročně pravidelně rodinný příměstský tábor pro děti Multi Art Camp, o který je obrovský zájem. Věnuje se také grafice a malování obrazů. Řeč je o Pavlu Karochovi.

Z archivu...

Čtěte také...

Chillibraní a Chilližrout 2014 = skvěle strávený den

chillibrani 200Festival milovníků pálivého Chillibraní a s ním spojené mistrovství české a slovenské republiky v pojídání pálivého Chilližrout rychle a úspěšně pracuje na tom, aby se stal legendární a vyhlášenou akcí pro ...


Literatura

Nanos – my určíme, co si budete myslet

nanos 200Německo roku 2028. Celá země poslušně následuje svého prezidenta a leadera Johanna Khelise. Jeho logo JK můžete vidět prakticky všude od restaurací po obaly potravin. Všichni mu věří a řídí se jeho radami. Pokud máte, že vy nebo někdo z vašich blízkých o jeho slovech pochybuje -...

Divadlo

Tragédie člověka, který neuměl říct NE

netrpelivost-srdce perexPoručík Anton Hofmiller (Petr Matyáš Cibulka) má jednu vlastnost, která mu občas nesmírně komplikuje život: neumí říkat ne. Když se spřátelí s nádhernou Ilonou (Romana Widenková), zdá se, že našel své štěstí.

<...

Film

Minulost je minulostí… dokud tě nedostihne.

temne200Od června mohou diváci v českých kineh zhlédnout mysteriozní  thriller s názvem Temné kouty. Režisérem a scénáristou je Gilles Paquet-Brenner, který v roce 2010 získal cenu diváka a nejlepší režie na filmovém festivalu v Tokiu za film Klíč k minulost...