Křtem nového videoklipu kroměřížská taneční skupina M Dance crew KM uzavřela sezónu

Křtem nového videoklipu kroměřížská taneční skupina M Dance crew KM uzavřela sezónu

Tisk

foto perexZavršením minulé sezóny se pro skupinu M dance crew KM stal křest nového video klipu Project Chillies in move, který proběhl ve středu 1. července v kroměřížské restauraci M club. Na křtu nechyběl ani režisér a kameraman Vladislav Františ stejně jako stávající či bývalé členky dnes už populární taneční skupiny, kterou už pět let vede choreograf a tanečník Marek Meluzín.  Skupina má za sebou vůbec úspěšné období. Po několika vítězstvích na přehlídkách a soutěžích se představila rovněž jako předskokan nedávného kroměřížského koncertu zpěváka Davida Deyla.

 


"Jak bych charakterizoval náš nejnovější klip? To je velká inspirace naším vzorem Yanisem Marshallem.  Tentokrát jsme snažili, aby to bylo spojeni tance, vášní a vůbec smyslnosti. A moc nám v tom pomohl právě Vladislav Františ, jehož kameru a vůbec jeho cit pro náš žánr milujeme. Neděláme s ním poprvé," říká Marek Meluzín.
"Choreografie tvoříme spolu s mou nejlepší tanečnicí Jitkou Kutrovou. Spolupracujeme spolu už čtyři  roky a myslím, že si hodně rozumíme, máme i společné cítění hudby," dodává Marek Meluzín, čehož je dokladem i nejnovější klip.

Filmový materiál do video klipu natočila skupina M dance crew KM  15. června v Podzámecké zahradě s kameramanem Vladislavem Františem, který s ní  spolupracoval už na předcházejícím klipu Project Dark Horse. Samozřejmě u toho nechyběl ani Jiří Staněk, který měl během natáčení na starosti dron s kamerou.

foto1


Skupina M Dance crew KM funguje pět let a v žánru zvaném street dance sklízí jeden úspěch za druhým. Jednak na exhibičních vystoupeních, jednak na soutěžích - jenom letos získala několik cenných vavřínů.  "Tento taneční rok byl pro nás asi nejúspěšnější," přiznává Marek Meluzín. "Na Tancer cupu Zlín jsme vytancovali třetí místo, to byl pro nás tento rok takový rozjezd. Na konci března to jsme získali první místo a putovní pohár města Lipníka nad Bečvou.  A na soutěži Hot dance v Zubří to bylo také první místo. Ale přiznám se, že mám raději spokojenost a odezvu publika. Když slyším lidi, jak nás povzbuzují a jak nám fandí , tak je to nad všechny poháry a medaile."
K úspěšným vystoupením ostatně patřilo i to, které proběhlo 26 června těsně před vystoupením Davida Deyla v Domě kultury v Kroměříži.  Tehdy se skupina, která se věnuje "street dance", představila se svým úspěšným číslem Fialovej úlet.

foto 2


Křtu nového video klipu Project Chillies in move, na kterém si vzal slovo Vladislav Františ, Marek Meluzín nebo členka skupiny Soňa Drábková, se zúčastnili současní i dřívější členové  i s rodinnými příslušníky a blízkými přáteli. I když se skupina M dance crew KM během léta představí na "open class" na kroměřížském koupališti Bajda, oficiální vystoupení chystá až na podzim.

Foto archiv Marek Meluzín, koláž Miroslav Vrchký


 

PřihlášeníRomán Všechny naše životy je skvělé čtení na léto. Je snazší žít životy druhých, než ten vlastní

Jako závan letního vánku, který nese chvíle pohody, přátelské atmosféry a příslibu blížících se prázdnin. Takový je román „Všechny naše životy“ od francouzské spisovatelky Sophie Astrabie. Pohladí vás po duši a zahřeje u srdce. Nemusíte nad ním hlouběji přemýšlet, stačí se jen nechat unášet jeho jemným kouzlem. Co si více přát, když si potřebujete prostě jen odpočinout a uvítáte společnost nenáročné a milé knihy.

Setkání s C. G. Jungem poskytlo nakladatelství Portál. Schůzka je to parádní!

Pokud patříte mezi příznivce C. G. Junga, nová knížka z nakladatelství Portál bude pro vás opravdovou lahůdkou, která vám rozzáří oči. Publikace přináší výběr z Jungovy tvorby i pozůstalosti, ale i vzpomínky jeho blízkých či dalších osob, které se s ním setkaly a spolupracovaly. Knížka je velmi pestrá a zajímavá, můžete se k ní opakovaně vracet. Já jsem neskutečně nadšená, protože patřím mezi velkou obdivovatelku Junga a takovou knihu jsem si nemohla nechat ujít.

Banner

Hledat

Videorecenze knih

Rozhovor

Dělám věci tak, jak je cítím. Naplno, říká zpěvák Pavel Novák


pavel novak 200I když je synem slavného zpěváka Pavla Nováka a navíc jde v jeho šlépějích, své postavení hned v několika oblastech si vybudoval jen díky svému talentu a pracovitosti. Nevěnoval se vždy jen muzice, ale nakonec se v ní zase našel. Pr...

Výchova štěněte – ideální příručka nejen pro nováčky!

Nakladatelství Kazda vydalo v únoru úžasnou praktickou příručku Výchovu štěněte od trenérky psů Kathariny Schlegl-Koflerové. Pokud si plánujete pořídit malé chlupaté štěstí nebo vás zajímají aktuální trendy ve výchově štěňátek, tato kniha je pro vás nutnost!

Z archivu...

Čtěte také...

Kdo z tvůrců nejlépe ztělesní Dyzajn?

Dyzajn market 200Dyzajn market Léto se bude konat 27. a 28. června na ploše před Průmyslovým palácem v pražských Holešovicích. Představí na 150 značek tvůrců převážně z České republiky. Zhlédnout i nakoupit můžete autorské šperky, oblečení, módní i b...


Literatura

Pozor na chyby, přichází Korektor!

korektor 200Důvěru v lidstvo dal do zastavárny a peníze za ni propil, ve znaku má škodolibost a sarkasmus je pro něj univerzální odpověď na všechno. Ano, to je cynický korektor, který své poznatky z opravování cizích paskvilů, rady i názory na život sděl...

Divadlo

Na podzim do divadla: Cudnost ledovců

200divO prázdninách divadla nehrají představení, ale připravují se na další sezonu. Díky nám si můžete vybrat, na co v podzimních měsících vyrazíte. Přijměte pozvání na jedinečný projekt Cudnost ledovců do Divadla Archa.

...

Film

Vzestup další říše

Vzestup 200Film 300: Vzestup říše (2014) je tak trochu lyrický, a přitom hodně akční a bohatý na speciální efekty, spousty falešné krve nevyjímaje. Herečka Eva Green v něm hraje uprostřed mezi dvěma dávnými soupeři tu nejhlavnější roli.