Chcete darovat blízkým knihu a nevíte jakou? Máme řešení

Chcete darovat blízkým knihu a nevíte jakou? Máme řešení

Tisk

Dame Knihu 200Vybíráte dárek na poslední chvíli? Hledáte překvapení, které bude určitě oceněno? Chcete potěšit své blízké knížkou, ale nejste si jistí, kterou zvolit? Pořiďte knižní dárkovou poukázku v libovolné hodnotě na www.dameknihu.cz.

 

 

Dárek můžete přizpůsobit „na míru“ obdarovanému: na výběr máte mnoho nápaditých motivů, které lze doplnit o věnování nebo jakýkoli osobní vzkaz. S poukázkou si můžete také pohrát a v jednoduchém editoru ji celou vytvořit dle vlastní fantazie, třeba s vlastními fotografiemi.

Osobitý dárek pak můžete obdarovanému nechat zaslat elektronicky, nebo si lze objednat dárkové balení a doručení papírové poukázky až do domu.

Dárkovou knižní poukázku z Dámeknihu.cz je možné uplatnit 12 měsíců od zakoupení. Poukázka není limitována výběrem v konkrétním knihkupectví, ale jelikož je vytvořený Svazem českých knihkupců a nakladatelů jako „oborová poukázka“, poskytuje příjemci širokou možnost uplatnění v partnerských knihkupectvích téměř po celé České republice.

Poukázky jsou využitelné jak pro jednotlivce, tak i pro školy, neziskové organizace, úřady či firmy.

dame knihu

Výhody dárkové poukázky

• Pořídíte ji online ve dne i v noci, 365 dní v roce.
• Poukázku je možné uplatnit 12 měsíců od zakoupení v široké síti partnerských knihkupectví.

Kdo Dáme knihu ocení?

• Ten, kdo řeší dárek na poslední chvíli – „lepší než bonboniéra“
• Ten, kdo chce dát knihu, ale „neví, co čte“
• Ten, kdo hledá dárek pro lidi, které nezná tak dobře (kolegové, známí, vzdálenější příbuzní)
• Ten, kdo by rád odměnil své žáky, studenty, učitele, zaměstnance...
• Ten, kdo pátrá po atraktivních cenách do tombol, soutěží...

Svaz českých knihkupců a nakladatelů je přesvědčen, že je třeba aktivně hledat nové cesty, jak uchovat a podporovat zájem čtenářů, zákazníků knihkupectví. Jejich příspěvkem k inovaci knižního trhu je projekt oborové knižní dárkové poukázky.

Cílem projektu dárkové poukázky je rozšířit trh s knihami a do knihkupectví přivést nové zákazníky. Svazová dárková poukázka nenutí obdarovaného k nákupu v konkrétním knihkupectví, ale poskytuje mu možnost volby, které knihkupectví zvolí.

dame knihu plakat

Více informací: https://www.dameknihu.cz/


 
Banner

PřihlášeníRáda bych si zazpívala s Jaroslavem Svěceným

Zpěv ji okouzlil již v dětství. Studium na konzervatoři nevyšlo, touha po zpěvu ale zůstala a nakonec se na základě konkurzu dostala do operetního souboru Divadla J. K. Tyla v Plzni, kde pak zpívala i v opeře. Po odchodu z angažmá v divadle nadále hostovala. Pak několik let vystupovala v Německu a skandinávských zemích. Po návratu do Čech působila ve finančnictví a nakonec se ke zpěvu Miriam Čížková vrátila. Dnes nejen koncertuje, ale také vede dětský pěvecký kroužek Svět kvítek.

Olomoucká Liška B. je inscenace půvabná a svébytná i díky silné hudební složce

Kdysi jsem viděl v hukvaldském amfiteátru operu Příhody lišky Bystroušky, což na mě natolik zapůsobilo, že jsem se stal milovníkem hudby Leoše Janáčka. Jenomže očekávaná premiéra inscenace nazvaná Liška B., která proběhla v pátek 19. ledna v Moravském divadle Olomouc, je přece jenom jiná písnička. Nicméně i hudební stránka nové inscenace je velmi silná.

Banner

Hledat

Videorecenze knih

Rozhovor

Rita Kindlerová: „Je to jeden z nejlepších příběhů o lidskosti a cestě člověka k poznání sebe sama a svého místa na světě.“

Rita Kindlerova 200Rita Kindlerová je naše nejrespektovanější překladatelka z/do ukrajinštiny, intelektuálka a žena různých zájmů. Ačkoliv dříve měla problém se překladatelstvím uživit, v posledním půlroce je její profese velmi žádaná. Její posled...

Machiavelliho Vladař – cynik nebo realista?

Politika je umění, jak zacházet s mocí, aby se dosáhlo úspěchu. Má se zabývat tím, co je, nikoli tím, co by mělo být. V politice neexistují zcela bezpečné směry, obezřetnost spočívá ve výběru těch nejméně nebezpečných.

Z archivu...

Čtěte také...

Jan Přeučil oslavil neuvěřitelných pětaosmdesát. Kulatiny čekají Evu Hruškovou!

Přeučil perexPětaosmdesát. Nikdo by mu to nehádal. Pedagog, dabér a rétor Jan Přeučil 17. února oslavil úctyhodný věk, který je v jeho případě opravdu jen číslem.

...

Literatura

Kolem anglického trůnu se vždy děly věci!

Vestinustrunu 200Léto a historické romány, to patří k sobě. Je dovolená, léto, jako když vyšije, hrady a zámky nás lákají i v parných dnech (minimálně poskytnou kýžený chládek, ale nadšencům historie i kulturní a edukační zážitek). A přečíst si román o...

Divadlo

Kdo věří pohádkám, ten patří k vítězům...na zámku tě vítá i princ s Popelkou! Fotoreportáž z českobudějovického představení Popelka na ledě.

popelka perexDivácky nejúspěšnější a nejprodávanější muzikál v České republice a Slovensku během Jarního turné 2014 navštívil exkluzivně Liberec, České Budějovice a Ostravu. V sobotu 5. dubna ještě zavítá do Hradce Králové a...

Film

Import-eksport a vztah dvou lidí z odlišných kultur
ImageJiž od středy 15. února není chladno jen ve vzduchu, ale také v pražském kině Atlas, v brněnském Artu a ostravském Minikině. Severská filmová zima servíruje divákům ochutnávku toho nejlepšího ze švédské, norské a finské kinematografie. Čtvrtek 16. ú...