Páteř a ploténky - Jak se zbavit bolesti zad

Páteř a ploténky - Jak se zbavit bolesti zad

Tisk

jak se zbavit bolesti zad200V březnu vydalo nakladatelství Kazda prakticky laděnou příručku s názvem Páteř a ploténky - Jak se zbavit bolesti zad od erudovaného autorského dua Ronald Liebscher-Bracht a doktorka Petra Brachtová. Pokud máte problémy se zády a chcete to změnit, tato kniha vám dozajista pomůže!

 Lékařská dvojka

Ronald Liebscher-Bracht a doktorka Petra Brachtová se již více než 30 let věnují vědeckému výzkumu a terapii. Během této doby se jim podařilo vyvinou jedinečnou a vysoce účinnou metodu léčby bolesti zad.

V knize se dozvíte:

  • jak vzniká bolest zad a proč klasická terapie z dlouhodobého hlediska nepomáhá
  • jak vám metoda Liebscher & Bracht dává reálnou šanci na zbavení se bolesti
  • jak si můžete od bolesti zad pomoci sami díky speciálně vyvinutému programu, který se skládá z lehké osteopresury, protahovacích a posilovacích cviků a fasciální masáže
  • jak můžete okamžitě zmírnit akutní bolesti zad
  • jak si zachovat pohyblivost a žít bez bolesti až do vysokého věku

Knihu můžete vyhrát v naší soutěži: Zbavte se bolesti zad

Proč si knihu pořídit?

Velmi oceňuji fakt, že kniha je přehledně rozčleněna na dvě hlavní části, Teorie a Praxe, a zaměřuje se hlavně na praktickou část, tedy na samouzdravení. Nicméně za velmi poučnou považuji i část teoretickou, která je sepsána srozumitelně a opět s důrazem na praktický život.

Velmi se mi líbí provedení knihy, že nejde o žádné složitosti, ale vše je sepsáno věcně tak, že tomu porozumí každý laik. Množství fotek, obrázků i členění textu – a samozřejmě jeho obsah - považuji jednoduše za sympatický.

Díky doprovodným fotografiím a kvalitnímu vysvětlení jednotlivých cviků i problémů dokáže tyto cviky provádět doma každý. Někomu se může zdát brožované vydání s klopami nepraktické, je to však věc názoru a zvyku.

V dnešní době má spousta lidí sedavé zaměstnání a s tím související bolesti zad nebo další problémy, jež souvisejí se zády. Tato realistická příručka nám předkládá doma proveditelné cviky a dokonce celý cvičební program, který nám pomůže pokořit bolest. Občasné problémy se zády máme v modernídobě všichni, pojďme s nimi zatočit!

jak se zbavit bolesti zad

Název: Páteř a ploténky - Jak se zbavit bolesti zad
Autor: Roland Liebscher-Bracht a Dr. Med Petra Brachtová
Původní název: Rücken & Bandscheiben Schmerzen selbst behandeln
Žánr: zdraví, vzdělání
Nakladatelství: Kazda
Rok vydání: 2024, brožovaná vazba
Počet stran: 128
Hodnocení: 95 %

Odkaz na web: https://www.knihykazda.cz/pater-a-plotenky/


 

PřihlášeníRomán Všechny naše životy je skvělé čtení na léto. Je snazší žít životy druhých, než ten vlastní

Jako závan letního vánku, který nese chvíle pohody, přátelské atmosféry a příslibu blížících se prázdnin. Takový je román „Všechny naše životy“ od francouzské spisovatelky Sophie Astrabie. Pohladí vás po duši a zahřeje u srdce. Nemusíte nad ním hlouběji přemýšlet, stačí se jen nechat unášet jeho jemným kouzlem. Co si více přát, když si potřebujete prostě jen odpočinout a uvítáte společnost nenáročné a milé knihy.

Setkání s C. G. Jungem poskytlo nakladatelství Portál. Schůzka je to parádní!

Pokud patříte mezi příznivce C. G. Junga, nová knížka z nakladatelství Portál bude pro vás opravdovou lahůdkou, která vám rozzáří oči. Publikace přináší výběr z Jungovy tvorby i pozůstalosti, ale i vzpomínky jeho blízkých či dalších osob, které se s ním setkaly a spolupracovaly. Knížka je velmi pestrá a zajímavá, můžete se k ní opakovaně vracet. Já jsem neskutečně nadšená, protože patřím mezi velkou obdivovatelku Junga a takovou knihu jsem si nemohla nechat ujít.

Banner

Hledat

Videorecenze knih

Rozhovor

Turisas: „Když jsme začínali, tak jsme kupovali zmrazenou krev“

turisas 200Festivalová sezóna se pomalu blíží, a proto vám přinášíme rozhovor s Turisas – jednou z hvězd festivalu Made of Metal. Ten se koná 14. až 16. srpna u Hodonína a kromě Turisas se na něm představí například Epica, Amorphis, Gloryhammer nebo Týr. Na...

Výchova štěněte – ideální příručka nejen pro nováčky!

Nakladatelství Kazda vydalo v únoru úžasnou praktickou příručku Výchovu štěněte od trenérky psů Kathariny Schlegl-Koflerové. Pokud si plánujete pořídit malé chlupaté štěstí nebo vás zajímají aktuální trendy ve výchově štěňátek, tato kniha je pro vás nutnost!

Čtěte také...

Desetidenní program ke každodenní vyrovnanosti: Léčba mysli

lecba mysli200V lednu vydalo nakladatelství Pragma knihu Léčba mysli od doktorky Sarah Vohra, která nám nabízí průvodce pěti smysli, abychom vedli klidnější a šťastnější život. Jedná se o praktickou knížečku, kde máte možnost zapisovat své myšlenky a pocity ...


Literatura

Brontík – Kamarád z pravěku

brontik perexVydejte se společně se svými dětmi na dobrodružství malého Brontíka – dinosaura, který přečkal v ledu několik milionů let. A možná by tam zůstal dalších mnoho let, pokud by ho neobjevily a neodnesly dvě neobyčejně zvídavé děti!

Divadlo

Slovácké divadlo v Uherském Hradišti získalo další dvě nominace na prestižní cenu

Cena Ravenhilla 200Po nominacích na Ceny divadelní kritiky, ceny Divadelních novin a poté, co se Slovácké divadlo umístilo v desítce nejlepších českých divadel, se v Uherském Hradišti radují zase. Od čtvrtku 8. dubna se slováčtí divadelníci chlubí i ...

Film

Smutný konec nezapomenutelné herečky Kláry Jernekové

klara 200Kdysi slavná herečka Klára Jerneková, dlouholetá členka činohry Národního divadla Praha, zažila hořký konec své kariéry, deprese z osamění a alkohol jen urychlily její předčasnou smrt. Tak jako tak vytvořila řadu rolí, které přežily ji samotnou a má...