50 skutečně zázračných vět pro větší sebejistotu v každodenním životě

50 skutečně zázračných vět pro větší sebejistotu v každodenním životě

Tisk

50 vet ktere vam usnadni zivot200V dubnu vydalo nakladatelství Kazda knihu pro rozvoj osobnosti 50 vět, které vám usnadní život od známé německé autorky a životní koučky Karin Kuschikové. Pokud chcete životními situacemi proplouvat lehčeji a hledáte klíč k vnitřní sebejistotě, můžete sáhnout zrovna po této praktické příručce.

 

Koučka Karin

Kariéra Karin Kuschikové je založena na vyprávění příběhů: studovala žurnalistiku, byla rozhlasovou moderátorkou, účastnila se filmové akademie, podstoupila mediální trénink, a v současnosti působí jako konferenciérka, autorka písní a řečnice. Pracovala před kamerou i za ní a od roku 2000 radí špičkovým manažerům a celebritám jako business koučka. V této knize poprvé sdílí svou expertízu se širokým publikem. Karin Kuschiková pracuje po celé Evropě a žije v Berlíně.

Co v knize najdeme?

Příručka je velmi přehledně rozdělena do 50 základních kapitol, navíc zde máme Předmluvu, Úvod, Výzvu, Poděkování a místo pro Poznámky. Autorka na základě svých životních i pracovních zkušeností přináší možnost do našeho každodenního života vnést nekomplikované věty, které nám mohou zlepšit kvalitu života, vztahů mezi ostatními i ke vztahu sami k sobě.

Autorka sama říká, že některé věty mají cenu zlata a že i přes jejich jednoduchost v nich může každý nalézt hloubku a poklad, který mu může pomoci. Pokud se jimi budeme řídit, nebo to aspoň zkusíme, zjistíme, že si třeba sami komplikujeme život a že to jde i jinak a lépe.

Knihu můžete vyhrát v naší soutěži: Usnadněte si život

Proč si knihu přečíst?

Autorka poprvé prezentuje svou práci koučky, a to velmi srozumitelnou formou jednoduchých vět, na kterých ukazuje jak můžeme situace řešit. Je příjemné, že kapitoly na sebe nezavazují a můžeme přeskakovat podle toho, co nám přijde nápomocné nebo co nám prostě padne do oka. Vše je vyloženo na základě příběhů ze života a z práce a zabaleno do sympatického a optimistického balíčku. Pokud hledáte knihu pro lepší komunikaci, pak doporučuji tento počin!

 50 vet ktere vam usnadni zivot

Název: 50 vět, které vám usnadní život
Autor: Karin Kuschiková
Původní název: 50 Sätze, die das Leben leichter machen: Ein Kompass für mehr innere Souveränität
Žánr: rozvoj osobnosti
Nakladatelství: Kazda
Rok vydání: 2024, brožovaná vazba s klopami
Počet stran: 320
Hodnocení: 80 %

Odkaz na web: https://www.knihykazda.cz/50-vet-ktere-vam-usnadni-zivot/?variantId=12034


 

PřihlášeníRomán Všechny naše životy je skvělé čtení na léto. Je snazší žít životy druhých, než ten vlastní

Jako závan letního vánku, který nese chvíle pohody, přátelské atmosféry a příslibu blížících se prázdnin. Takový je román „Všechny naše životy“ od francouzské spisovatelky Sophie Astrabie. Pohladí vás po duši a zahřeje u srdce. Nemusíte nad ním hlouběji přemýšlet, stačí se jen nechat unášet jeho jemným kouzlem. Co si více přát, když si potřebujete prostě jen odpočinout a uvítáte společnost nenáročné a milé knihy.

Setkání s C. G. Jungem poskytlo nakladatelství Portál. Schůzka je to parádní!

Pokud patříte mezi příznivce C. G. Junga, nová knížka z nakladatelství Portál bude pro vás opravdovou lahůdkou, která vám rozzáří oči. Publikace přináší výběr z Jungovy tvorby i pozůstalosti, ale i vzpomínky jeho blízkých či dalších osob, které se s ním setkaly a spolupracovaly. Knížka je velmi pestrá a zajímavá, můžete se k ní opakovaně vracet. Já jsem neskutečně nadšená, protože patřím mezi velkou obdivovatelku Junga a takovou knihu jsem si nemohla nechat ujít.

Banner

Hledat

Videorecenze knih

Rozhovor

Rudolf Neuls o blížícím se 40. ročníku Československého jazzového festivalu v Přerově

rudi200Zatímco v říjnu proběhne v Přerově jubilejní 40. ročník Československého jazzového festivalu, další neméně významné jubilem oslaví i Rudolf Neuls. Už třicet let působí jako ředitel tohoto velkého jazzového svátku. Dříve profesionální hudebník a velká osobnos...

Výchova štěněte – ideální příručka nejen pro nováčky!

Nakladatelství Kazda vydalo v únoru úžasnou praktickou příručku Výchovu štěněte od trenérky psů Kathariny Schlegl-Koflerové. Pokud si plánujete pořídit malé chlupaté štěstí nebo vás zajímají aktuální trendy ve výchově štěňátek, tato kniha je pro vás nutnost!

Čtěte také...

Vánoční tipy z nakladatelství Smart Press

tradiar obalka makova (2)Z nakladatelství Smart Press tu máme nějaké vánoční novinky a poděkování paní Martiny Boledovičové autorům. Podívejte se, které knihy by vás mohly zaujmout a které byste třeba rádi svým blízkým nadělili pod stromeček. 


Literatura

Vinařský deník svérázného rebela

vinarsky denik perexJestliže znáte autorovu prvotinu Naivní sezóna, již víte, co od Vinařského deníku může očekávat. Vy, kteří držíte knihu Daniela Jahna v ruce poprvé, již v krátké době zjistíte, že se seznamujete s velice svérázným rebelem, ...

Divadlo

Půjdeš mi za svědka? To je nová komedie o mnohdy neuvěřitelných vztazích mezi lidmi

Pujdes mi za svedka200Mam pozve na svoji svatbu s Lili, se kterou již 12 let chodí, za svědka svého nejlepšího přítele Toma, kterého několik let neviděl, protože mu Lili zakázala se s ním stýkat, a to proto, že kdysi opustil jejich kamarádku. Tom p...

Film

Matka v trapu v únoru v kinech

Matka v trapuPNový český film Matka v trapu vstoupí do kin 22.2. 2024. Snímek, který doprovází slogan: skorokomedie ze života, nabídne v hlavních rolích Petru Hřebíčkovou, Lenku Vlasákovou, Janu Švandovou, Jaroslava Plesla a řadu dalších oblíbených herců....