Letní soutěž s Cinema City: Kupte si vstupenku do kina na libovolný film a vyhrajte nový automobil!

Letní soutěž s Cinema City: Kupte si vstupenku do kina na libovolný film a vyhrajte nový automobil!

Tisk

SUMMER PROMO 2023 čtverecOblíbená letní soutěž vtrhla do multiplexů Cinema City po celé České republice. Nezáleží na tom, jestli si do kina přijdete užít bláznivou komedii, akční trhák nebo si naopak plánujete odpočinout u animáku. Výhra na vás totiž čeká doslova na každé sedačce. Ve hře je, mimo jiné, nový automobil Škoda Karoq, luxusní kosmetické balíčky, vstupenky do kina, občerstvení a dalších více než 360 tisíc cen.

Soutěž SUMMER PROMO s mottem „V Cinema City vyhrává každý filmový nadšenec!“, můžete znát již z minulých let. Stala se natolik oblíbenou a žádanou, že si léto bez ní již těžko dokážeme v multiplexech Cinema City představit. Potěšeni budou nejen všichni filmoví nadšenci, ale příležitostní návštěvníci, protože v této soutěži vyhrává skutečně každý! Libovolnou zakoupenou vstupenku stačí zaregistrovat online na webových stránkách www.kazdyvyhrava.cz, kde se vzápětí dozvíte, jakou cenu jste vyhráli. I letos je v soutěži spoustu atraktivních a rozmanitých cen, mezi nimiž jsou poukazy na nákup v obchodech Klenoty Aurum, ScanQuilt nebo Astratex. Tiskárna HP LaserJet Tank, jízdenky do Špindlerova Mlýna, dárkové tašky s drinky Big Shock!, dárková kazeta Versace, taška s produkty Rodinné od Sedity, Barbie DreamHouse pro malé princezny, vstupenky do kina či slevy na občerstvení a hlavní výhra, kterou je osobní automobil Škoda Karoq.

„Letos opět přinášíme divákům oblíbenou letní soutěž, ve které je každá zakoupená vstupenka výherní. Tato marketingová aktivita je pro nás úspěšná a i letos čekáme, že se diváci aktivně zapojí díky atraktivním výhrám a silným filmovým titulům,“ říká marketingová manažerka Cinema City Lenka Tichá.

Letošní léto je plné filmových blockbusterů. Prázdniny odstartuje již páté dobrodružství archeologa Indiana Jonese s názvem Indiana Jones a nástroj osudu, hned poté se vrhne na plátna kin Tom Cruise v novém snímku série Mission: Impossible Odplata - První část. Christopher Nolan se opět vrací na plátna kin s mimořádným počinem. V polovině července uvede svůj nejnovější snímek Oppenheimer, který bude, mimo jiné formáty, promítán také v 70mm IMAX kopii, a to v pouhých 30 kinech po celém světě. Přičemž právě pražské kino IMAX v Cinema City Flora bude jediné v kontinentální Evropě, které film v tomto formátu nabídne. Pro odlehčení na vás čeká růžová komedie Barbie s Margot Robbie a Ryanem Goslingem v hlavních rolích.

Pokud se rádi bojíte, můžete se těšit na duchařský horor Insidious: Červené dveře. Nezapomínáme ani na ty nejmenší diváky, které potěšíme kouzelným animákem Mavka: Strážkyně lesa. Naopak, pokud jste milovníci akčních filmů, můžete zajít třeba na závodní trhák inspirovaný stejnojmennou videohrou Gran Turismo, akční komedii Želvy Ninja: Mutantí chaos, krimi thriller s Denzelem Washingtonem Equalizer 3: Poslední kapitola, příběh z hlubin oceánu Meg 2: Příkop nebo na nový komiksový DC film Blue Beetle. Z české kinematografie se můžete těšit například na komedii podle stejnojmenné divadelní hry Můžem i s mužem nebo přísně utajovaný projekt, na kterém Kazma a jeho tým pracovali přes 4 roky s názvem ONEMANSHOW: The Movie.

SUMMER PROMO 2023 čtverec

Soutěž probíhá od 29. června do 31. srpna. Registrujte svou vstupenku do 31. srpna na www.kazdyvyhrava.cz a užijte si svou výhru. A hlavně nezapomeňte, že v Cinema City vyhrává každý filmový nadšenec! Více informací naleznete na www.cinemacity.cz/


 
Banner

PřihlášeníRáda bych si zazpívala s Jaroslavem Svěceným

Zpěv ji okouzlil již v dětství. Studium na konzervatoři nevyšlo, touha po zpěvu ale zůstala a nakonec se na základě konkurzu dostala do operetního souboru Divadla J. K. Tyla v Plzni, kde pak zpívala i v opeře. Po odchodu z angažmá v divadle nadále hostovala. Pak několik let vystupovala v Německu a skandinávských zemích. Po návratu do Čech působila ve finančnictví a nakonec se ke zpěvu Miriam Čížková vrátila. Dnes nejen koncertuje, ale také vede dětský pěvecký kroužek Svět kvítek.

Olomoucká Liška B. je inscenace půvabná a svébytná i díky silné hudební složce

Kdysi jsem viděl v hukvaldském amfiteátru operu Příhody lišky Bystroušky, což na mě natolik zapůsobilo, že jsem se stal milovníkem hudby Leoše Janáčka. Jenomže očekávaná premiéra inscenace nazvaná Liška B., která proběhla v pátek 19. ledna v Moravském divadle Olomouc, je přece jenom jiná písnička. Nicméně i hudební stránka nové inscenace je velmi silná.

Banner

Hledat

Videorecenze knih

Rozhovor

Lucie Roubínová: „Na každém koncertě při rozloučení a poděkování přeji lidem, ať jsou zdrávi. A vše ostatní přijde samo.“

lakoma barka 200Českokrumlovská dívčí folková kapela Lakomá Barka v září oslavila 15. narozeniny. Velký to důvod k oslavě a třeba i zamyšlení, čím si děvčata za ta společně strávená léta prošla a jak to bude dál. To se sice nikdy ned...

Machiavelliho Vladař – cynik nebo realista?

Politika je umění, jak zacházet s mocí, aby se dosáhlo úspěchu. Má se zabývat tím, co je, nikoli tím, co by mělo být. V politice neexistují zcela bezpečné směry, obezřetnost spočívá ve výběru těch nejméně nebezpečných.

Čtěte také...

Do dávných tajemství není radno vstupovat

ztracena branaS policejním komisařem (Jiří Dvořák) a jeho kolegyní (Anna Geislerová) jsme se setkali už v Ďáblově bibli, kde společně s odborníkem na náboženství (Ivan Trojan) řešili s...


Literatura

V Ledovém království řádí Ledová příšera

ledove kralovstvi 200Nakladatelství Egmont přináší všem, kteří si oblíbili animovaný muzikál Ledové království (Frozen) z produkce společnosti Disney, další příběh princezen Anny a Elsy tentokrát nazvaný Ledová příšera.

Divadlo

Překrásná je nepotřeba nářku přináší zpět na jeviště poezii Jana Skácela

marta prekrasna je nepotreba narku200Letošní významné výročí sta let od narození Jana Skácela neoficiálně uzavře 15. 12. 2022 ve Studiu Marta inscenace studentů Divadelní fakulty JAMU Překrásná je nepotřeba nářku. Autorský počin re...

Film

Aerofilms uvede žhavou novinku jednoho z největších filmařů současnosti On se bojí

aerofilms 200Distribuční společnost Aerofilms představuje horkou novinku, 20. dubna uvede do kin film režiséra Ariho Astera On se bojí. Nový snímek originálního filmaře, který se řadí k nastupujícím hvězdám Hollywoodu a mezi jehož přední fanoušky se řadí mj...