Série plná lásky: S láskou z Riviéry

Série plná lásky: S láskou z Riviéry

Tisk

s laskou z riviery200Série S láskou pokračuje! Nakladatelství Motto vydalo v březnu další díl, tento se jmenuje S láskou z Riviéry a nestojí za ním nikdo jiný, než Jules Wake, neboli slavná autorka romancí o dobrém jídle a krásných místech Julie Caplin. Stojí to za to!

 


Autorka č. 1 na poli romancí

Jules Wake, pseudonym Julie Caplin (* 1970) ve svých deseti letech oznámila, že bude spisovatelkou. Od toho se trochu odklonila - pracuje v PR, mnoho let cestovala po Evropě spolu s nejlepšími novináři píšícími o jídle a pití a objevovala gastronomické skvosty v Itálii, Francii, Belgii, Španělsku, Kodani a Švýcarsku. Tyto cesty ji inspirovaly k psaní. Pod pseudonymem Jules Wake publikuje romance.

Romantika se vším všudy!

Co když je tím pravým… on? Vztah Carrie s Alanem je na první pohled dokonalý. Až na to, že před snoubencem tají svoji minulost. Má za sebou manželství s Richardem, kterého herecká kariéra odvála do Hollywoodu, takže nikdy nedošlo k jejich rozvodu. Nyní má Carrie příležitost svoji dávnou lásku potkat na Azurovém pobřeží a udělat si konečně pořádek v soukromí. Odjíždí i se svou sestrou Angelou a pubertální neteří Jade s cílem užít si léto naplno a uzavřít vztah s jedním mužem, aby mohla vplout do manželství nového. Léto na Riviéře rozhodně změní její život. Sama ale netuší, jak moc…

S láskou…

Proč mám tak ráda knihy Julie Caplin i jejího alter ega Jules Wake? Přinášejí vztahové kotrmelce, umí nádherně popsat úžasná místa naší planety a ještě lépe dokáže vylíčit motýlky v břiše, které máme, když se zamilujeme. Všechny její romány nám poskytují oddech, poklid, zároveň nás přenesou někam do exotiky a hlavně nám ukazují unikátní milostný příběh.

Do edice Srdcovky, tedy Série S láskou patří tyto knihy: S láskou z Říma (2022), S láskou z Paříže (2022), S láskou z Riviéry (20213), S láskou z Londýna (2023).

s laskou z riviery

Název: S láskou z Riviéry
Autor: Jules Wake
Původní název: Escape to the Riviera (2016)
Série: S láskou (4. díl)
Žánr: román pro ženy, romantika
Nakladatelství: Motto
Rok vydání: 2023, brožovaná vazba
Počet stran: 380
Hodnocení: 85 %

Odkaz na web: https://www.albatrosmedia.cz/tituly/83161940/s-laskou-z-riviery/


 

PřihlášeníRomán Všechny naše životy je skvělé čtení na léto. Je snazší žít životy druhých, než ten vlastní

Jako závan letního vánku, který nese chvíle pohody, přátelské atmosféry a příslibu blížících se prázdnin. Takový je román „Všechny naše životy“ od francouzské spisovatelky Sophie Astrabie. Pohladí vás po duši a zahřeje u srdce. Nemusíte nad ním hlouběji přemýšlet, stačí se jen nechat unášet jeho jemným kouzlem. Co si více přát, když si potřebujete prostě jen odpočinout a uvítáte společnost nenáročné a milé knihy.

Setkání s C. G. Jungem poskytlo nakladatelství Portál. Schůzka je to parádní!

Pokud patříte mezi příznivce C. G. Junga, nová knížka z nakladatelství Portál bude pro vás opravdovou lahůdkou, která vám rozzáří oči. Publikace přináší výběr z Jungovy tvorby i pozůstalosti, ale i vzpomínky jeho blízkých či dalších osob, které se s ním setkaly a spolupracovaly. Knížka je velmi pestrá a zajímavá, můžete se k ní opakovaně vracet. Já jsem neskutečně nadšená, protože patřím mezi velkou obdivovatelku Junga a takovou knihu jsem si nemohla nechat ujít.

Banner
CBDB.cz - Databáze knih a spisovatelů, knihy online, ebooky zdarma, eknihy ke stažení

Hledat

Videorecenze knih

Rozhovor

Rozhovor se spisovatelem MUDr. Antonínem Poláchem

polach antonin perexMUDr. Antonín Polách se narodil 21. 7. 1959 v Novém Jičíně. Po maturitě na tamějším gymnáziu vystudoval lékařskou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci. Po promoci v roce 1984 a...

Výchova štěněte – ideální příručka nejen pro nováčky!

Nakladatelství Kazda vydalo v únoru úžasnou praktickou příručku Výchovu štěněte od trenérky psů Kathariny Schlegl-Koflerové. Pokud si plánujete pořídit malé chlupaté štěstí nebo vás zajímají aktuální trendy ve výchově štěňátek, tato kniha je pro vás nutnost!

Z archivu...

Čtěte také...

Výlet do Japonska plného tajemství

neonova cizinka200Neonová cizinka je název thrilleru Filipa Kloudy, který v letošním roce vyšel v nakladatelství Kalibr. Především milovníci Japonska by si jej neměli nechat ujít!

 

...

Literatura

DVOJITÁ RECENZE: Noe – vše, co se plazí po zemi

Noe2 200Jana Vyskotová

Druhý díl komiksu Noe: vše co se plazí po zemi je netrpělivě očekávaným pokračováním čtyřdílné série, která vznikla podle první verze scénáře výpravného filmu. Strhující biblic...

Divadlo

Pan Kaplan má třídu rád, budete ho mít rádi vy?

pan kaplan ma tridu rad 200V dubnu se v Městském divadle Zlín konala poslední premiéra 73. sezóny, a to lingvistická komedie Pan Kaplan má třídu rád od Leo Rostena.

...

Film

Před měsícem vypukly Hvězdné války

Star Wars200Po téměř čtyřech desetiletích, kdy se zrodila první část Star Wars neboli Hvězdných válek, rozdělených do tří trilogií, přišla do kin v pořadí již sedmá část opatřená podtitulem Síla se probouzí. Nejprve vznikla prostřední trilogie, poté násle...