Radioservis přicházejí s novinkou v podobě Radiokaret

Radioservis přicházejí s novinkou v podobě Radiokaret

Tisk

Radiokarty 200Novinkou v nabídce Radiotéky, e-shopu vydavatelství Českého rozhlasu Radioservis, je Radiokarta. Má velikost kreditní karty a obsahuje unikátní stírací kód ke stažení konkrétní audioknihy.

 

 

Radiokarta je ideální volbou, pokud nevlastníte CD přehrávač, nebo sháníte pěkný dárek.

Vybírat můžete z klasiky i detektivek

V nabídce Radiokaret je aktuálně 22 titulů nejrůznějších žánrů, takže si vybrat může každý. Milovníci klasické literatury si mohou obstarat román Odysseus od Jamese Joyce, Tajuplný ostrov Julese Verna nebo například Velkého Gatsbyho od Francise Scotta Fitzgeralda. Nejen malí posluchači ocení hudební pohádku Péťa a vlk s Jiřím Lábusem či Mikulášovy lapálie a příběhy o Pipi Dlouhé Punčoše. Toho, kdo dává přednost napětí, pak potěší detektivky Patricie Gibneyové nebo titul Růže a tis Agathy Christie.

stara tajemstvi

Jednu Radiokartu můžete vyhrát i v naší soutěži: Poslechněte si příběh o zločinech na dvoře císaře Karla IV.

Jak to funguje?

Prvním krokem je přihlášení na portál Radioteka.cz. Kdo je zákazníkem, přihlásí se e-mailovou adresou, kdo ne, ten se musí zaregistrovat. Následně je potřeba setřít kód z Radiokarty a zadat jej v košíku do kolonky „slevový kód“. Pak už stačí jen stáhnout audioknihu a poslouchat ji na oblíbeném zařízení. Kdybyste si ji náhodou smazali, je možné ji z knihovny opakovaně stáhnout.

Radiokarty 1

Více informací: https://www.radioteka.cz/radiokarta


 
Banner

PřihlášeníKdo zabil Malého prince?

Autor policejních detektivek Michel Bussi se nechal inspirovat záhadnou smrtí Saint-Exupéryho a napsal napínavý příběh, který je hrou nejrůznějších náznaků a stop a zároveň je výjimečnou poctou Saint-Exupérymu a jeho malému hrdinovi.


JOTA

Dobrodružství mývala Gianlucy začínají na půdě malířské dílny mistra Leonarda da Vinciho

Fantasy plná napětí, záhad a humoru, odehrávající se v renesanční Itálii, se sice tváří jako četba pro děti a mládež, ale vůbec tomu tak nemusí být. Autor knihy Adam Folta totiž stvořil hrdinu – mývala Gianlucu, šibala, pohádkáře, dobrosrdečného naivku – který je sympatický jak svými kladnými vlastnostmi, tak svými nedokonalostmi.


65. pole
Banner

Rozhovor

Petr Kolář: „Na fotečku v plavkách si fanoušci budou muset ještě počkat“

kolar brnokoncert perexZpěvák Petr Kolář nemá čas na zahálení - svou poslední desku s názvem Čas nás naučí nahrával v Los Angeles, nyní pro své fanoušky chystá nové album a aktuálně má před sebou několik koncert...

Hledat

Epocha nároků: Christopher Caldwell o soumraku demokracie

Epocha nároků s podtitulem Zákon o občanských právech a soumrak americké demokracie popisuje na příkladu Ameriky od šedesátých let do současnosti, jak se může dobře míněný zákon zvrhnout ve svůj protiklad. Dílo v překladu Aleše Valenty vychází v edici Agora, ve které nakladatelství Leda představuje nekonformní knihy zaměřené na politiku a společnost.


LEDA

Čtěte také...

„Co abych tě drahá oběsil?“
spalovac 1Dalším dílem z první úvodní třetice audioknih z edice Mistři slova je hororové dílo Ladislava Fukse: Spalovač mrtvol. Zhostil se jej oblíbený český herec Miroslav Táborský. Jak to dopadlo?
 
...

Literatura

Nakoukněte do Íránu

couchsurfing v iranu 200Hurá, je tady další kniha německého novináře Stephana Ortha. Po Rusku se tentokrát vydává poznávat lidi i kulturu do Iránu a opět k tomu volí couchsurfing.

 

...

Divadlo

Divadelní svět 2012

divadelni-svet 2012 200Na začátku nového roku se hodnotí. Hodnotí se rok uplynulý, jeho činy, výsledky. Ohlédnutí zpátky může přinést zajímavá srovnání, poukázat na to nejdůležitější a navnadit do budoucnosti. I redakce divadla n...

Film

Hon: nezištné lži na komunální úrovni

hon jagten 200Obecně vzato jsou skandinávská dramata opředena řadou mýtů. Například, že seveřané točí často filmy o patologických jevech ve společnosti (násilí, alkoholismus, rodinné krize) a že je točí realisticky a bez cíleného uspokojování diváckých oč...