Tarotový balíček, který čerpá z moudrosti a síly archandělů

Tarotový balíček, který čerpá z moudrosti a síly archandělů

Tisk

Tarot andelske moudrosti perexKrásná směs základních symbolů tarotu, andělských doteků a zajímavě hledaných zákoutí významů každé karty, to je Tarot Andělské moudrosti. Autoři se do toho pustili opravdu ze srdce a na výsledku je to vidět. Andělé, duchovní bytosti, bohové a bohyně, to vše je tu spjato v jedné posvátnosti, která promlouvá k duši člověka.

Slibují, že jakmile s kartami strávíme nějaký čas, průvodce budeme moci odložit, což bych klidně potvrdila, protože karty skutečně patří k těm, které si snadno zamilujete a ve chvíli, kdy s nimi začnete souznít, vám už ty jejich informace začnou chodit samy. Jsou snadno průhledné a na láskyplný pohled velmi vstřícně reagují křišťálově čistým sdělováním informací.

Například pro dnešek jsem si na svou otázku vytáhla Královnu mečů.

Geniální – zkušená – vtipná – soudná

Opuštění situací nebo lidí, kteří vám již nevyhovují. Vidět humor i v obtížných situacích. Zaměření se na kariéru. Rozvedení nebo nesezdaní jedinci.

Tak to je text, který najdete na kartě, podívat se můžete i do příručky. Královna mečů, zde Královna vzduchu, je sarkastická, ale její rozhodování je zrozeno z bolesti. Ona ví, proč a co dělá, protože s tím má zkušenosti, patrně těžce vydřené. Takže to, co máme dělat, co máme vidět, je především využít své zkušenosti, nevstupovat do stejné řeky, například. Vidíme skryté odstíny v jednání lidí a jsme pozorní.

A královna sama pak na kartě vypadá velmi klidně, má ostrý jazyk, má smysl pro spravedlnost, kterou ale možná vidí jen ona sama v té dané chvíli, a právě to je faktor, se kterým musí opatrně nakládat.

No, a jak bude působit na vás, to už je na vás… rozhodně to jsou karty, které s každým dalším listem překvapí nějakým lehce skrytým významem, takže tím více mohou bavit. Tím více mohou lákat. A tím více mohou otvírat nové možnosti a radost.

O autorech: Radleigh Valentine je duchovní učitel, tvůrce mnoha karet s citem pro zázraky a naději pro lidi, zde vytvořil krásné texty a zasadil do nich tarotovou moudrost. Dan Craig je výtvarník, tvůrce obrázků na kartách, ze kterých sálá jeho moudrost a láska k přírodě.

tarot

Tarot andělské moudrosti

Original: Angel Wisdom Tarot

Vydalo nakladatelství Synergie Publishing, 2023, www.synergiepublishing.com

Přeložila Lucie Hovjacká

Hodnocení: 90 %

www.synergiepublishing.com/cs/shop/karty/tarot/000561_tarot-andelske-moudrosti.php 


 

PřihlášeníAneta Žabková: Největší radost mi uděláte kusem klacku z lesa

Vystudovala FAMU (katedra animované tvorby), vytvořila čtyři animované filmy, které získaly řadu ocenění, je úspěšnou ilustrátorkou mnoha dětských knih a přispívá do několika časopisů jako jsou Puntík či Tečka, spolupracovala i s Mateřídouškou a Sluníčkem. Řeč je o Anetě Žabkové.

Po Vodníkovi přichází neméně skvělá Dceřina kletba

Česká spisovatelka Tereza Bartošová zaujala tuzemskou čtenářskou obec předchozím titulem Vodník. Jednalo se o případ, který smrdí bahnem. Nyní přichází Dceřina kletba lákající na obálce na to, že si starý zločin žádá nové oběti.

Tapír

  • TAPÍR 2/2024
    Vždycky to uteče jak voda…  Nedávno jsme ještě listovali prvním číslem Tapíra tohoto roku a už je tady číslo druhé....
  • TAPÍR 1/2024
    S novým rokem přichází i nové číslo vašeho oblíbeného humoristického časopisu Tapír. Letos jsme se zakousli už do sedmého ročníku!...
  • Tapír 6/2023
    Poslední číslo Tapíra pro rok 2023 je venku! V tomto vydání se můžete těšit na vtipy zaměřené na téma Na...
Banner

Hledat

Videorecenze knih

Rozhovor

Hudba je moje životní vášeň

kristina 200

Mladičká studentka psychologie Kristýna Lištiaková je sympatickou písničkářskou s oduševnělými texty a nádherou barvou hlasu. Zpívá o spříznění duší a lásce, která se nedá na míru ušít…

...

Výborné herecké kreace a silné téma nabízí nový český film Sucho

Sucho to je tísnivé vesnické drama. Na jedné straně velkostatkář a na straně druhé chudý "kolchozník", který nutí rodinu k soběstačnému životu, ale také klíčící láska revoltujících mladých lidí. Zatímco ona je dcerou chudého farmáře, on synem vlivného agrárníka, který sice dává práci půlce dědiny, nicméně půdu, vodu a krajinu devastuje chemií. To je obrazově vytříbený a emočně nabitý film režiséra Bohdana Slámy, který je i autorem scénáře.

Čtěte také...

Nejvzácnější drahokam? Alexandrit!

Alexandrit 200Myslíte si, že nejvzácnějším drahým kamenem současnosti je diamant? Omyl! Princezny o tom už vědí své… a chtějí alexandrit.

...

Z archivu...


Literatura

Případ otce a dcery – Než přijde mráz Henninga Mankella

mraz perexKomiař Kurt Wallander je neúnavným potíratelem zla ve svém rajonu. Jakmile vyčenichá stopu, neuhne se z ní, doku případ nevyšetří. To je o něm známo. Kvůli tomu, že se tak říkajíc oženil s prací, rozešla se s ním žena. I s dcerou má trošku složitější...

Divadlo

Zdenek Merta a Leona Machálková se potkají u klavíru v MdB

merta 200Zdenek Merta není jen známý a úspěšný skladatel a klavírista, ale také zpěvák, showman, vtipný společník a zábavný vypravěč. Diváci Městského divadla Brno jej velmi dobře znají i jako zdatného moderátora neobvyklé divadelně-hudební talk show Zdenek M...

Film

Film JFK o pozadí atentátu na prezidenta Kennedyho konečně vyšel v režisérské verzi

jfk perexNa přelomu osmdesátých a devadesátých let byl americký režisér Oliver Stone (Četa, Narozen 4. července, Vítězové a poražení) na absolutním vrcholu, každý jeho film byl událostí a navíc dokázal vyvolat bouřlivé emoce, protože se vždy věnoval kontrover...