Festival Balaton Sound 2023 představuje první jména programu a 72hodinovou akci s nabídkou nejlevnějších lístků

Festival Balaton Sound 2023 představuje první jména programu a 72hodinovou akci s nabídkou nejlevnějších lístků

Tisk

balatonsound 200Balaton Sound – Pláž, slunce, koncerty. Jeden z nejznámějších a nejživějších elektronických plážových festivalů se v roce 2023 vrací s velkou pompou a představí ty nejlepší umělce a DJs, kteří v současnosti na elektronické scéně působí. Od 28. června do 1. července přivezou své největší hity světoví headlineři Armin Van Buuren, Don Diablo, Dimitri Vegas & Like Mike a řada dalších, kteří rozzáří pláže u jezera Balaton.

Balaton Sound se vrací v roce 2023 na idylické pobřeží maďarského jezera Balaton a nabízí bezkonkurenční luxusní VIP zážitek, na kterém se představí největší světová jména elektronické hudby. Na festivalu vystoupí nejen hvězdy Armin Van Buuren a Don Diablo, ale také nekompromisní Dimitri Vegas & Like Mike a opět se na Balaton Sound vrací také Hardwell. A co víc, jeden z nejunikátnějších britských umělců Dimension, který čerstvě vyprodal kultovní Printworks, vystoupí po boku oblíbenců festivalových fanoušků KSHMR, Kungs, Ofenbach a mnoha dalších umělců, kteří budou teprve oznámeni.

balaton 1 Armin

Letošní areál doplní denní plážové kluby a návštěvníci festivalu zažijí okouzlující představení různých pouličních divadel, extravagantní módní přehlídky mezinárodních návrhářů a řadu sportovní aktivit, ale i možnost relaxovat na kurzech jógy a mnoho dalšího.

Na letošním festivalu Balaton Sound bude k dispozici také více možností ubytování, a to tradičně jak v kempech, tak v glamping stanech a chatkách. Bude možné zakoupit také exkluzivní VIP prázdninový balíček v 5* hotelu BalaLand, který se nachází v pěší vzdálenosti od festivalu a nabízí apartmány s výhledem na jezero.

Na své si přijdou i milovníci jídla a vína! Balaton Sound je obklopen nejlepšími maďarskými vinicemi a nabízí kvalitní produkty z celého regionu. VIP zóny festivalu se mohou pochlubit řadou aktivit - od salonků pro líčení až po čerstvé nápoje a welcome drinky, stejně jako exkluzivními večírky a neohlášenými koncerty, které si nesmíte nechat ujít.

Anna Filutas (manažerka Balaton Sound festivalu) řekla: "Již v tomto prvním představení programu je vidět, že letos míříme vysoko. Máme účinkující ze samé špičky seznamu 'Top 100 DJs' časopisu DJ Mag, jako jsou Armin Van Buuren, Dimitri Vegas & Like Mike, Don Diablo, KSHMR nebo Vini Vici. Balaton Sound je unikátním místem pro party s nezapomenutelnými východy slunce na pláži Balatonu. Je ale také skvělým místem pro načerpání energie během dne. Snažíme uspokojit všechny potřeby návštěvníků festivalu, od dobrodruhů až po návštěvníky, kteří hledají exkluzivitu a pětihvězdičkové služby".

balaton 2 vini vici

Místní značka B My Lake letos znovu spojí síly s Balaton Sound a přivítá umělce z undergroundové hudební scény. Další účinkující budou oznámeni v následujících měsících.

Co: Balaton Sound
Dosud oznámený line-up v abecedním pořadí, A-Z
Armin Van Buuren
Dimension DJ set
Dimitri Vegas & Like Mike
Don Diablo
Hardwell
KSHMR
Kungs
Ofenbach
Vini Vici

& a už brzy oznámíme další jména!

Kde: Zamárdi, jezero Balaton, Maďarsko
Kdy: 28. června - 1. července 2023
Ceny vstupenek:
Prodejní akce 72 hodin začíná 8. prosince:
4denní permanentka od 199 €
3denní permanentka od 165 €
Vstupenky do kempu od 29 €
Jednodenní vstupenky od 69 € (v prodeji od 12. prosince)

balatonsound plakat

Více informací:

Website: www.balatonsound.com/cz/
Vstupenky link: https://balatonsound.com/cz/vstupenky
Official Facebook: https://www.facebook.com/balatonsoundCZ/


 
Banner

PřihlášeníS toxickými vztahy je to jako s chřipkou – virus daleko snadněji napadne člověka s oslabenou imunitou

S velkou nadsázkou by se tenhle příběh dal nazvat „Jíst, meditovat a milovat po česku“. Jen to není taková selanka, i když se děj odehrává v romantickém přírodním prostředí Grand Canyonu. Hlavní hrdinka tam ani nemedituje, ani si neužívá místních kulinářských specialit, ale tvrdě maká a kručení v břiše už ani nevnímá. A milování? Počáteční elektrické výboje vzrušení brzy vystřídají bolest, paralýza ze strachu a živočišný odpor. Naštěstí zafunguje i pud sebezáchovy.

Pointa

Skřítci Houbáci opět zasahují

Děti, co mají pod kloboukem, už jistě znají skřítky Houbáky. Ti se nyní vracejí na scénu a s nimi spousta dalších lesních bytostí, bez nichž by to v lese nebylo tak úplně ono. Na světě je druhý díl Houbáčků, knížky, která by měla ležet na čestném místě všech knihkupectví. Čím je tak výjimečná? Je prostě jedinečná!

Pointa

Banner

Hledat

Rozhovor

Ráda bych ještě jednou řekla: „Tak Karle, dobrý světlo!“

malek200Chtěla bych dnes krátce zavzpomínat na pana Karla Málka, moudrého a skromného člověka, který mi vstoupil do života a zanechal tam otisk už napořád. Poznala jsem ho jako pamětníka, vypravěče, fotografa a spisovatele. Na svou knihu Letecké legendy byl práv...

Videorecenze knih

Fotbal je magie, je to souboj umění, techniky a síly se soupeřem, který chce taky vyhrát

Na svém kontě má 130 fotbalových zápasů v nejvyšší československé soutěži, během nichž vystřelil 11 gólů. Kromě toho je dvakrát mistr Kostariky a jednou mistr střední Ameriky, z doby kdy působil v kostarickém klubu LD Alajuelense. Řadu let byl fotbalovým expertem a komentátorem fotbalových zápasů v České televizi. Spolu s manželkou, dcerou a synem pořádají každoročně pravidelně rodinný příměstský tábor pro děti Multi Art Camp, o který je obrovský zájem. Věnuje se také grafice a malování obrazů. Řeč je o Pavlu Karochovi.


Literatura

Přečtěte si příběhy z kouzelné Šumavy

bejvavalo-na-sumave-smutno-i-veselo 200V nakladatelství Pointa vyšla další kniha Lucie Oudové zaměřená na Šumavu. Začtěte se do ní!

 

...

Divadlo

Divadelní Flora začíná ve čtvrtek – světovou taneční premiérou

alt16. ročník tradiční olomoucké přehlídky odpočítává poslední hodiny do svého začátku. Čtvrteční a páteční program nabízí premiéru a první reprízu exkluzivní taneční koprodukce Power Power Dance, která vzniká speciálně pro festival s podporou

Film

Téměř ztracené Brehy nehy se vracejí

altFero Fenič natáčel svůj televizní hraný debut Brehy nehy v roce 1982 (jak nasvědčuje i datum na školní tabuli) a v témže roce jej dokončil, protože záhy - v měsíčníku Film a doba 3/1983 - na něj v rámci širší studie upozorňuje...