Colour Meeting spouští předprodej a nabízí první ochutnávku programu
Banner

Colour Meeting spouští předprodej a nabízí první ochutnávku programu

Tisk

colour meeting 200V Poličce se představí Midi lidi, Júlia Kozáková, Beata Hlavenková společně s HRTL nebo Kolektivní halucinace.

 

 

 

Příští ročník festivalu Colour Meeting se odehraje 12. a 13. července a představí řadu zahraničních i domácích jmen alternativní ale i populární hudby.

Spouštíme první vlnu předprodeje vstupenek za nejlepší cenu! Vstupenky budou za 550,- Kč k dostání do 31. prosince 2023! Nepromeškejte svou šanci a pořiďte k Vánocům zážitek!

Společně se vstupenkami oznamujeme první vystupující. Na Colour Meetingu se představí např. matadoři domací alternativní scény Midi lidi nebo výborná slovenská zpěvačka Júlia Kozáková, která představí své poslední sólové album Manuša. Ve speciálním společném setu se představí Beata Hlavenková & HRTL a v neposlední řadě kladenská Kolektivní halucinace.

„Colour Meeting je jedním z ‚objevitelských’ festivalů, jeho cílem je představovat návštěvníkům stále nové umělce nebo přinejmenším nové a zajímavé projekty umělců, kteří u nás již hráli,” prozrazuje k dramaturgii letošního ročníku ředitel festivalu Dušan Svíba.

Program festivalu budeme průběžně doplňovat a těšit se můžete standardně na zajímavá a neokoukaná zahrniční jména, stejně tak jako na to nelepjší z české a slovenské alternativní scény.

Příští Colour Meeting proběhne 12. a 13. července 2023 v parku u hradeb v Poličce. Na 3 pódiích se představí více než 20 hudebních a divadelních vystupujících, které oznámíme brzy. Vstupenky můžete zakoupit v sítích GoOut a Boom Events za 550,- Kč do 31. 12. 2023.

colour meeting

Vstupenky a více informací:

https://bit.ly/m/ColourMeeting

https://colourmeeting.cz/

https://www.facebook.com/colourmeeting

https://www.instagram.com/colourmeeting/


 
Banner

PřihlášeníRáda bych si zazpívala s Jaroslavem Svěceným

Zpěv ji okouzlil již v dětství. Studium na konzervatoři nevyšlo, touha po zpěvu ale zůstala a nakonec se na základě konkurzu dostala do operetního souboru Divadla J. K. Tyla v Plzni, kde pak zpívala i v opeře. Po odchodu z angažmá v divadle nadále hostovala. Pak několik let vystupovala v Německu a skandinávských zemích. Po návratu do Čech působila ve finančnictví a nakonec se ke zpěvu Miriam Čížková vrátila. Dnes nejen koncertuje, ale také vede dětský pěvecký kroužek Svět kvítek.

Olomoucká Liška B. je inscenace půvabná a svébytná i díky silné hudební složce

Kdysi jsem viděl v hukvaldském amfiteátru operu Příhody lišky Bystroušky, což na mě natolik zapůsobilo, že jsem se stal milovníkem hudby Leoše Janáčka. Jenomže očekávaná premiéra inscenace nazvaná Liška B., která proběhla v pátek 19. ledna v Moravském divadle Olomouc, je přece jenom jiná písnička. Nicméně i hudební stránka nové inscenace je velmi silná.

Banner

Hledat

Videorecenze knih

Rozhovor

Já rád hraju všude, ale všechna ta místa, kde vystupujeme, mají něco do sebe, říká bubeník Libor Školný

libor perexV otrokovické rockové kapele GAIA je její bubeník Libor Školný největším srandistou. Jeho smysl pro humor je pověstný a nakažlivý. Civilním povoláním je zlínský rodák svářeč - zámečník, ale k muzice má blízko už odma...

Machiavelliho Vladař – cynik nebo realista?

Politika je umění, jak zacházet s mocí, aby se dosáhlo úspěchu. Má se zabývat tím, co je, nikoli tím, co by mělo být. V politice neexistují zcela bezpečné směry, obezřetnost spočívá ve výběru těch nejméně nebezpečných.


Literatura

Dům, ve kterém straší vzpomínky

Dum perexNakladatelství Jota vydalo poutavou detektivku s názvem Dům. Autorem je britský novinář Simon Lelic. Už od začátku vás děj chytne a nepustí. Všechno je jaksi tajuplné a podivné. 

 

...

Divadlo

Listopadovou premiéru baletu Romeo a Julie v novém pojetí uměleckého šéfa Baletu ND Petra Zusky navštíví i královna Mab

200divPřípravy na premiéru nové inscenace Romea a Julie jsou v plném proudu. Premiéra je plánována na 14. listopadu v 19 hodin ve Státní opeře, druhá premiéra se uskuteční 15. listopadu.

...

Film

Akce 3Kino zpřístupnila zejména nové polské filmy

3kino 200Na počátku listopadu 2016 se v Praze pořádal již třetí ročník přehlídky 3Kino, zaměřené na český, slovenský, maďarský a zejména polský film, zastoupený nejhojněji. Proto se tento text bude také vztahovat k filmové tvorbě našich severních sousedů.

...