Iveta Bartošová natočila po delší pauze dvě nové písně

Iveta Bartošová natočila po delší pauze dvě nové písně

iveta bartosova noc je kralovstviOstře sledovaná zpěvačka konečně natočila nové písně. Mnozí už v něco takového nevěřili. Utopií se zdál i plán TV Pětka odstartovat zároveň se zahájením svého vysílání seriál ze života této kontroverzní zpěvačky. Nakonec se neuvěřitelné stalo skutečností a Iveta Bartošová se od října objevuje několikrát do týdne na televizních obrazovkách.

 

Diváci se tedy mohli stát svědky Ivetina hlasového cvičení, seznamování s novými písněmi, jejich nacvičování a ve finále i natáčení ve studiu. Novinky se jmenují Noc je království a Není cesty zpátky a jejich autory jsou muži, kteří pro Ivetu napsali i vůbec první singl v její umělecké kariéře (To mě nenapadá, 1984) - Pavel Vaculík (složil mj. i duetový megahit Knoflíky lásky) a Vladimír Kočandrle (mj. textař Svobodových Tří oříšků).

Obě skladby vycházejí nyní u příležitosti pěveckého vzkříšení Ivety Bartošové spolu s největšími hity i delší dobu odpočívajícími písněmi na výběrovém albu. Samozřejmě na něm nechybí slavné duety s Petrem Sepéšim Knoflíky lásky a Červenám, její snad nejžádanější píseň Tři oříšky, i předešlé comebackové hity Heja, heja a Nebe plné červánků.

Výběrové album pojmenované podle jedné z novinek Noc je království vyjde 7. 12 ve vydavatelství EMI Czech Republic.

iveta bartosova noc je kralovstvi

Studiové novinky Noc je království a Není cesty zpátky by zpěvačka měla poprvé živě představit ve společnosti svých nejslavnějších hitů za doprovodu Big Bandu Felixe Slováčka na svém prosincovém koncertě v Lucerně, který plánuje odvysílat TV Pětka.


 

PřihlášeníSoutěže

Za časů ušatých čepic…

Jo, jo, to bývaly časy. Venku nasněžilo, mráz lezl za nehty, děti sáňkovaly a koulovaly se, oblečení samý sníh a boty promáčené, dobře bylo. Prý tehdy světem chodil medvědář, který na poutích a jarmarcích předváděl svého medvěda.
Jonathan Livingston

Krása vsakující se do míst, kde žijeme...

Začala bych duchem místa. Odkazem mých předků. Nalezením svých silných míst. A začala kolem sebe tvořit krásu, která se podle autorky bude vsakovat do místa, na kterém žijeme. Zamyslela jsem se. Znáte ty lidi, kteří umí udělat domov kdekoliv? U kterých je vám krásně, protože z ničeho udělali mnoho? Tak tady bych si byla jistá, že tito lidé vědí, kam náleží.
GRADA
Banner

Videorecenze knih

Banner

Rozhovor

Autor Psí bible říká: „Zásadní je právo psa snažit se, učit se s radostí a uspět. A být pak i odměněn.“

psi bible200A taky bezpečí, jistota, láska a porozumění. Přátelství, důvěra. Poslušnost. Tak nějak si představujeme ideální vztah člověka a jeho psa. Dokud si psa opravdu nepořídíme a nezjistíme, že mnoho věcí je úplně jinak. Pokud ne úplně všechny. A my t...

Hledat

Sylva Lauerová: V románu Hodina zmijí své pokušení hrát si se čtenáři posouvám až k hranici dokonalosti

Fanoušci spisovatelky Sylvy Lauerové se po třech letech konečně dočkali a jejich radost může být hned dvojnásobná. Je to jen pár týdnů, co vyšla její sbírka poezie s názvem Klóketen a nyní se na knižních pultech objevil i nový román Hodina zmijí.

Z archivu...


Literatura

Vím, kdo jsi – identita k zapůjčení

VímkdoAimee Sinclairová je herečka a miluje svou práci. Líbí se jí předstírat, že je někdo jiný a žít život někoho jiného. Má v tom docela praxi, přesně tohle totiž dělá téměř celý svůj život.

Divadlo

Nabarvené ptáče představilo první díl s názvem Bastard
ImagePalissimo Company uvedlo 7. a 8. února v divadle Archa reprízu kontroverzního tanečního představení z trilogie Nabarvené ptáče jeho první část s názvem Bastard. Že se jedná o skrze neotřelé a velmi poeticky zaměřené...

Film

MARKÉTA IRGLOVÁ nazpívala singl pro film POSLEDNÍ Z APORVERU

marketa irglova„Vezme nás vítr, zmizíš, zmizím“, zpívá Markéta Irglová v duetu s kapelou Zrní. Píseň s názvem Mejsó právě vychází v exkluzívní nabídce digitálního servisu SUPRAPHONline jako p...