Romantika Holka přes palubu

Romantika Holka přes palubu

Tisk

holka pres palubu200V červnu vydalo nakladatelství Cosmopolis oddechovou romantickou slaďárnu holka přes palubu od Američanky Tessy Bailey. Pikantní romantické čtení ocení všechny ženy, které si přejí přečíst přímočarý příběh o lásce.Svěží americká autorka

Tessa Bailey je autorkou knih, které se pravidelně umisťují na předních příčkách žebříčků bestsellerů New York Times a USA Today. Na kontě má celou řadu knih a dokonce i knižních sérií, ale čeští čtenáři mají zatím možnost přečíct si pouze Holku přes palubu.

Fiflena a drsoň

Naší hrdinkou je osmadvacetiletá zhýčkaná slečinka jménem Piper Bellingerová, která to jednou přežene s alkoholem a je zatčena. Jelikož má bohatého otčíma, žije jen večírky a online životem. Čeká ji ovšem tvrdý pád do reality. Otčím ji odstřihne od financí a pohodlného života v bavlnce a pošle ji na druhý konec Ameriky, aby se v zapadákově postarala o bar svého dávno zesnulého otce. Má se postavit na vlastní nohy a konečně dospět. Na této cestě jí pomáhá její oddaná a umírněná sestra Hannah. V rybářském městečku Westport způsobí panička Piper rozruch, ale postupem času si získává přátelství, obdiv i lásku místních starousedlíků. Mezi ně patří i drsný a málomluvný kapitán Brendan Taggart, který se do Piper zakouká a jak se ukáže, protiklady se přitahují a dočkáme se nečekaného zažehnutí plamene lásky.

Karanténní kniha

Jak autorka přiznává, tuto romantiku napsala v karanténě roku 2020 a je to na ní znát, že přináší mořský vánek pitoreskního rybářského městečka s jeho nezaměnitelnými postavičkami. Čte se jednoduše, vždyť je to příběh lásky. Co ale nemůžu překousnout, je rozmazlená hrdinka, která působí strašně nesympaticky, a přese všechno nedovedu pochopit, že v ní lidé našli zalíbení. A taky mně osobně nesedí explicitní popis sexuálních hrátek ústřední dvojice, táhnoucí se několik stránek. Ale dokážu pochopit, že někdo takové erotické popisky vyhledává. Piper byla pipina, v hlavě mi příběh nezůstane, ale nemůžu říct, že by to byl zas takový propadák. Pokud hledáte jednoduchou pohodovku, klidně Holku pres palubu zkuste.

holka pres palubu

Název: Holka přes palubu
Autor: Tessa Bailey
Původní název: It happened One Summer (2021)
Žánr: román pro ženy
Nakladatelství: Cosmopolis
Rok vydání: 2022, paperback
Počet stran: 360
Hodnocení: 60 %

https://www.grada.cz/holka-pres-palubu-12904/


 
Banner

PřihlášeníKdo zabil Malého prince?

Autor policejních detektivek Michel Bussi se nechal inspirovat záhadnou smrtí Saint-Exupéryho a napsal napínavý příběh, který je hrou nejrůznějších náznaků a stop a zároveň je výjimečnou poctou Saint-Exupérymu a jeho malému hrdinovi.


JOTA

Dobrodružství mývala Gianlucy začínají na půdě malířské dílny mistra Leonarda da Vinciho

Fantasy plná napětí, záhad a humoru, odehrávající se v renesanční Itálii, se sice tváří jako četba pro děti a mládež, ale vůbec tomu tak nemusí být. Autor knihy Adam Folta totiž stvořil hrdinu – mývala Gianlucu, šibala, pohádkáře, dobrosrdečného naivku – který je sympatický jak svými kladnými vlastnostmi, tak svými nedokonalostmi.


65. pole
Banner
CBDB.cz - Databáze knih a spisovatelů, knihy online, ebooky zdarma, eknihy ke stažení

Rozhovor

Honza Paulík: Absenci na pódiu jsem začal kompenzovat živým vysíláním

Honza perexHonzu Paulíka znám od října 1979, kdy jsme se přestěhovali do Buštěhradu a já jsem nastoupila do třetí třídy Základní školy Julia Fučíka. Při prohlížení školních fotek mi teprve nedávno došlo, že jsme stáli vždycky za sebou. A určitě to nebylo s...

Hledat

Epocha nároků: Christopher Caldwell o soumraku demokracie

Epocha nároků s podtitulem Zákon o občanských právech a soumrak americké demokracie popisuje na příkladu Ameriky od šedesátých let do současnosti, jak se může dobře míněný zákon zvrhnout ve svůj protiklad. Dílo v překladu Aleše Valenty vychází v edici Agora, ve které nakladatelství Leda představuje nekonformní knihy zaměřené na politiku a společnost.


LEDA

Z archivu...

Čtěte také...

Sedm čísel o zločinu v ženském pojetí

Sedm čísel 2

Už samotná obálka čtenářům napovídá, čeho se v thrilleru Sedm čísel dočkají. Anna Karolina se představuje české čtenářské komunitě a nabízí zajímavě pojatý příběh, který se může zalíbit ženám i mužům.


Literatura

Horáčkův Český kalendář nejen na rok

CeskyKalendar perexNa tři tradice navázal Michal Horáček ve své knize Český kalendář, která je zároveň jeho první básnickou sbírkou. Útlá knížečka obsahuje villonské balady rozdělené do cyklů inspirovaných ročním kolob...

Divadlo

Prague Shakespeare festival: ohromná událost!

Rutherford CravensPrague Shakespeare festival uvede od 21. září do 3. listopadu na scéně Národního divadla v divadle Kolowrat v originální angličtin...

Film

Lovci a oběti na premiéře v Lucerně

lovci a obeti perexVe středu 25. března proběhla slavnostní premiéra filmu Lovci a oběti, který následující den oficiálně vstoupil do českých kin. Na této akci nechyběla řada osobností a ani já za magazín Kultura 21.