Heather Roan Robbins: Hvězdné kódy

Heather Roan Robbins: Hvězdné kódy

Tisk

hvězdné kódyPonoření se do svých otázek a hledání odpovědí může být velmi uspokojující. S Hvězdnými kódy dvojnásob. Jsou to naprosto bezchybné karty pro každého, kdo potřebuje odpovědi, a přitom se nechce koupat v duchovních řečech. Příručka je ohromná studnice moudrosti a zajímavých nápadů. Od klasických výkladů po speciální výklad ve spojení s vaším horoskopem, ale také pro prosté povídání si s kartami. To všechno.

 

Rozhodně jsem si velmi rychle karty Hvězdné kódy zařadila mezi ty, které čas od času vezmu do ruky a svěřím se jim, jsou rázné, jednoznačné, a v textech i tom, co mi docházelo v souvislostech u výkladů, jsou velmi přesné. Jako by tušily, jakými směry se vydává lidská psychika a jaké jsou metody, jak překonat to, či ono.

A vůbec se nevyjadřuji o tom, jak jsou přesné. Neskutečně. Naprosto jasně poznaly, kdy potřebuji klid, a kdy potřebuji jít vpřed a udělat nějaký krok. Jak je to možné?

Můžeme si o vykládání karet myslet cokoliv, ale Hvězdné kódy se poněkud vymykají. Jsou na jednu stranu hluboké a velmi symbolické, ale autorkám se podařilo vnést do nich praktickou stránku, která je využitelná téměř okamžitě.

Ani netřeba velkého seznamování, Hvězdné kódy jsou prostě hned připraveny a ve svých slovech k nám promlouvají jazykem, který známe a jež se není třeba dlouze učit ani se na něj snad ladit. Prostě kamarádka, která ukáže prstem přesně do černého: To jsou ony!

Výuka astrologie i symboliky

Kromě karetních významů a obyčejných výkladů, lze karty využít i v rámci výuky astrologie, protože její základy, souvislosti jsou tu také vysvětleny. A pak se už můžete ponořit do jednotlivých významů a pustit se do vlastního vykládání. Ukáží se drsní učitelé našeho života, možnosti do budoucna, silné stránky, slabiny. Všechny rady, které karty dají, slouží k růstu vašemu i vašich blízkých.

Dokonalé kartičky!

O autorech:

Heather Roan Robbins má více než čtyřicet let zkušeností práce s rituály a intuitivní astrologií, publikuje v časopisech, podcastech a má svou astrologickou praxi. Její svěží a moderní vhled je protkán moudrostí použitelnou v běžném životě. Žije v Montaně a astrologii se věnuje i její partner.

Lucas Lua De Souza je tatér, který od dětství miluje umění a ač nemá odpovídající vzdělání, vypracoval si svůj dokonalý styl a kariéru. Žije v Melbourne a pro svou práci žije tělem i duší.

Original: Starcodes Astro Oracle

Vydalo nakladatelství Synergie Publishing SE, 2023, www.synergiepublishing.com

Hodnocení: 100 % (grafika, symbolika, vysvětlení i praktické použít - vše dokonalé!)

hvězdné kódy

 


 

PřihlášeníŘeka pod hladinou – hra na samotné výspě teritoria život

Na knižním trhu se nedávno objevil titul, který by si zasloužil multižánrové zařazení. Řeka pod hladinou s podtitulem Vědomím proti času totiž není pouhým dobrodružstvím, ale románem s mnohem širším, filosoficko-psychologicko-vědeckofantastickým přesahem. Vypráví o muži, jehož v červnu roku 2018 objevili indiánští lovci na břehu řeky Tatshenshini v oblasti Yukon a přivezli jej s vážným poraněním do Nemocnice sv. Pavla ve Vancouveru. Neznámý v bezvědomí je později identifikován jako vodácký průvodce z Čech.

Bílá vlčice

Na první pohled mě Bílá vlčice zaujala svou nádherně ilustrovanou obálkou, která láká k samotnému prozkoumání obsahu knihy. Pojďme se tedy společně ponořit do dobrodružství maličké Pětky a jejího věrného druha havrana Raaka, který ji doprovází na její místy i strastiplné životní pouti. Budete zažívat nezměrná dobrodružství v hlubokých lesích, podél řek i na rozsáhlých pláních v samotném srdci hor, kdy se radostné chvíle, budou střídat s těmi smutnějšími, avšak rozhodně vás nenechají vydechnout.

Tapír

  • Tapír 6/2023
    Poslední číslo Tapíra pro rok 2023 je venku! V tomto vydání se můžete těšit na vtipy zaměřené na téma Na...
  • Tapír 5/2023
    Páté číslo Tapíra je od 6. 9. 2023 v prodeji! Tentokrát se můžete těšit na indiánský speciál plný kresleného i...
  • Tapír 4/2023
    Léto je tady v plné síle a s ním i prázdninové číslo časopisu Tapír. Na dovolenou to pravé čtení pro...
Banner

Hledat

Videorecenze knih

Rozhovor

MUDr. Jan Hnízdil vydává svou knihu i na Slovensku: Není v ní nic, co byste nevěděli

hnozd200Léčí svým celostním přístupem k pacientovi. Zdraví netvoří jen tělo, ale především duše, styl života a to, jakým způsobem sami se sebou zacházíme. Když ale necháme vzletných slov, můžeme MUDr. Jana Hnízdila charakterizovat jako člověka, který se svým...

Tvrdý jak voda - varování před totalitou "kulturních revolucí"

Tvrdý jak voda je tvrdá politická satira, román, kde se mísí humor a emoce. Univerzální lidské drama o povaze moci, nebezpečí pýchy a síly touhy, jež se valí navzdory všemu a všem, jen směr nikdo z nás nezná. Román Tvrdý jak voda se odehrává v místech, kde se autor narodil, na Oradelské vrchovině uprostřed Číny. Je jaro roku 1968, zuří kulturní revoluce a hlavní hrdina, Kao Radboj odchází z armády, aby "přenesl plamen nového myšlení na rodnou hroudu".

Čtěte také...

Dokumentární film Býk a krotitel mapuje svět masek tradičního karnevalu

krotitel

Dokumentární film Býk a krotitel mapuje svět masek tradičního karnevalu konaného v sardské vesnici Escalaplano, přičemž jeho ztvárnění se pohybuje 

Z archivu...


Literatura

Dostaňte se zvířatům pod kůži

kosti 200V září vydalo nakladatelství Albatros půvabně ilustrovanou knihu britského spisovatele Jula Howarda s poněkud nicneříkajícím názvem Kosti. Avšak podtitul Dostaňte se zvířatům pod kůži hovoří za vše! Pojďte si proto s malými čtenáři od devíti let v...

Divadlo

Městské divadlo Zlín představuje retrokomedii k popukání – Charleyho tetu

cht200Zlínské divadlo uvedlo koncem listopadu premiéru anglické konverzační komedie Brandona Thomase Charleyho teta a konečně tu máme něco svěžího, neokoukaného a hlavně šíleně vtipného!

...

Film

Jiskřivá dokumentární tvorba

CT perex 1Stejně jako podzimní listí, tak i letošní nabídka dokumentární tvorby bude na stanicích České televize hýřit barvami. Tvůrci přichystali téměř dvě desítky dokumentárních a publicistických projektů tykajících se přírody, historie či životního stylu, ...