V kině se dějí zázraky nejen na velkém plátně. Valentýna tu totiž slaví nejen šťastně zadaní, ale i ti, kteří svou polovičku hledají. Nevěříte?

V kině se dějí zázraky nejen na velkém plátně. Valentýna tu totiž slaví nejen šťastně zadaní, ale i ti, kteří svou polovičku hledají. Nevěříte?

Tisk

Rande jako z filmu 200Ať jste single nebo zadaní máme pro vás tip, jak skvěle strávit valentýnský večer a nesedět jen doma na gauči. Cinema City si totiž i letos pro své návštěvníky připravilo oblíbenou valentýnskou soutěž s názvem Rande jako z filmu. Ta nenechá na holičkách ani zamilované, ale ani ty, kteří na svou životní lásku čekají.

 

 

Ptáte se, jak je to možné? Zadané páry si totiž ve hře prověří, jak dobře znají svého partnera a jeho filmový vkus. Ti, kteří partnera aktuálně nemají, se naopak mohou díky aplikaci seznámit s novým protějškem a rovnou zažít společné rande. Pokud si myslíte, že svého partnera znáte víc než dobře a aplikace k tomu nepotřebujete, VIP Cinema City je pro vás jasná volba.

Aplikace Rande jako z filmu je v multiplexech Cinema City již tradicí a mnozí návštěvníci se na ní každý rok těší. Důkazem jsou toho i zpětné vazby, které se od návštěvníku dostavily. “Moc jsem tomu nevěřila, ale nakonec jsem si řekla proč ne, aspoň budu mít vstupenku zdarma a valentýnskou aplikaci jsem zkusila. A musím říct, že jsem dobře udělala,” svěřila se divačka Nikola, která je teď díky schůzce naslepo zasnoubená.

A jak na to? Návštěvníci se zaregistrují na stránce www.randejakozfilmu.cz a vyberou si, zda chtějí hrát hru pro nezadané, nebo pro pár. Poté vyplní deset otázek. Nezadaným následně vyskočí další zapojení uživatelé v blízkosti nastaveného preferovaného kina. Ti spolu mohou následně chatovat, když si domluví schůzku a potvrdí rande, získají výhru podle vzájemné schody odpovědí. Čím větší shoda, tím atraktivnější výhry. Při 100% shodě ve verzi pro nezadané, čeká na výherce vstupenka 1+1 zdarma. Při 70%, 50% a 25% shodě se můžou “singles” i “couples” těšit na slevu na duet menu. Na e-mail přijde každému jedna polovina kódu, kterou následně nahlásí v kině, kde obdrží vstupenku zdarma při zakoupení druhé nebo slevu na menu. U páru je mechanismus hry téměř stejný, jen na místo fáze s chatem, soutěžící zadává email partnera, kterému přijde pozvánka do společné soutěže. Po vyplnění testu je opět vyhodnocena shoda, na jejímž základě je každému doručena polovina kódu. Diváci se mohou těšit na téměř 20 tisíc cen.

Rande jako z filmu

Láska prochází nejen žaludkem, ale i filmovým vkusem. O tom se přesvědčil nejeden milovník filmů. Ptáte se jak tyto dvě věci nejlépe skloubit dohromady? Ve VIP Cinema City jsou připraveni i na ty nejnáročnější diváky. V rámci valentýnské akce na návštěvníky, kromě klasického neomezeného popcornu, nachos a buffetu s jídlem a pitím, čeká navíc variace řízečků s hranolkami a cibulovými kroužky, lahodné francouzské palačinky s ovocem a zmrzlinou a welcome drink. Nesmí se opomenout ani pohodlné a polohovatelné sedačky, které k VIP sálu neodmyslitelně patří. K tomu všemu samozřejmě intimní atmosféra malých sálů.

Rande VIP valentyn

Speciálně v tento den bude navíc v předpremiéře uvedena nová romantická komedie Láska podle plánu. Ke příležitosti 25. výročí se na plátna kin vrací legendární Titanic, a to rovnou ve formátu 3D! Milovníci české kinematografie potěší na programu ve VIP sálech film Ostrov s Jiřím Langmanejrem a Janou Plodkovou v hlavní roli. V neposlední řadě nesmíme opomenout film Bez kalhot: Poslední tanec, který zakončí stejnojmennou trilogii.

Valentýnská soutěž probíhá na www.randejakozfilmu.cz od 3. února do 19. února. Ceny lze čerpat do 28. února 2023.

Vstupenky, předprodeje, rezervace a více informací naleznete na oficiálním webu kin www.cinemacity.cz nebo přímo v aplikaci Cinema City, která je dostupná v App Storu i na Google Play.


 

PřihlášeníBanner

Roky od nobelistky Annie Ernaux jsou výjimečnou mnohogenerační zpovědí

Spisovatelka Annie Ernaux získala v roce 2022 Nobelovu cenu za literaturu za to – podle vyjádření švédské akademie – „s jakou odvahou a klinickou ostrostí odhaluje ve svých literárních textech odcizení a kolektivní omezení osobní paměti“. Právě tento motiv figuruje i v jejím starším díle zvaném Roky, které teď konečně po 15 letech vyšlo i v českém překladu.

Host

Já, smrt = zdařilá česká young adult

V nakladatelství Cosmopolis vyšla další kniha mladého autora Aleše Novotného, young adult thriller Já, smrt.

Cosmopolis

Banner

Hledat

Rozhovor

Daniela Choděrová: Divadlo a kreativní práce jsou mojí bytostnou součástí

Daniela Choderova perexJe dvojnásobnou mistryní ČR v pole dance, což je tanec na tyči. Na scéně vystupuje ve vtipné komedii Cavewoman a je to podle ní jedna z nejlepších hereckých zkušeností. Vyzkoušela si také psaní scénářů a kromě divadla milu...

Videorecenze knih

Anketa

Červen, Mezinárodní den dětí, Světový den hudby. Co pro vás hudba znamená, vnímáte ji od dětství?
 
Banner

Fifty aneb Když je trojka životním snem

Představení Fifty Dejvického divadla bylo vrcholem čtvrtého dne zlínského divadelního festivalu Setkání Stretnutie, jehož cílem je upozornit na aktivní vztahy českých a slovenských divadel a divadelníků a ukázat výsledky jejich spolupráce.

Městské divadlo Zlín

Čtěte také...

Navštivte Přehlídku netradičního filmu 2013

pnf logo 200Mladá Boleslav bude již po čtvrté hostit Přehlídku netradičního filmu (PNF), zaměřenou na nahotu a sexualitu v médiích. Přehlídka se uskuteční v termínu od 26. do 28. září 2013 v Divadelním sále Domu Kultury v Mladé Boleslavi.


Literatura

Dívka, která upíjela měsíc

divka mesicFamózní úspěch této knihy v zahraničí lze podle mě přičítat dvěma věcem: nádherně a jímavě, leč velmi překvapivě rozbalovaným charakterům postav. A potom příběhu, ve kterém si čtenář každého věku i založení najde to svoje.

...

Divadlo

Rodina je základ státu. Švandovo divadlo uvádí hru Ecce Homo Homolka inspirovanou známou komedií

Ecce Homo Homolka perexRodina Homolkových vyráží na výlet do přírody. Kromě ušlápnutého Ludvy (Jan Grundman), frustrované Heduš (Natálie Řehořová) a jejich dvojčat (Marek Frňka) a výletu účastní i babi (Nataša Bednářová/Lucie Valenová) a děd...

Film

Požární autíčko Finley jako učitel společenské výchovy
ImageKaždý rodič se snaží do svého dítěte co nejdříve “napumpovat” základy slušného chování, nastínit svému potomkovi, jak správně fungovat v rodině i mezi kamarády. Vydavatelství Intersonic vysílá rodičům na pom...