Kapela ZAKÁZANÝ OVOCE natočila klip plný drog, sexu a celebrit

Kapela ZAKÁZANÝ OVOCE natočila klip plný drog, sexu a celebrit

Tisk

zakazany ovoce20000Punkrocková kapela ZAKÁZANÝ OVOCE má na youtube.com skoro půl milionu fanoušků. Nyní točili provokativní klip ve spolupráci s režisérkou Ivannou Benešovou. V dalších rolích se objevila řada celebrit. Dominu s bičem v ruce hraje sexbomba Taťána Makarenko, druhou divoženku ztvárnila finalistka letošní České Miss Zuzana Juračková a Václav Upír Krejčí si zahrál masturbujícího „securiťáka“. Klip plný odvážných scén, drog a alkoholu se natáčel v hotelu Ambassador v centru Prahy.

Čtyřčlenná kapela se rozhodla natočit videoklip ke skladbě Groupie. Skladba sama o sobě vypovídá o divokém životě rockerů. „Je to o tom, co nás na muzice baví nejvíc. Holky, drogy, prachy a sex,“ říká k textu skladby zpěvák Pišto. Pro realizaci klipu kapela oslovila režisérku Ivanna Benešovou, která se do povědomí dostala díky celovečernímu fiktivnímu dokumentu Zneužívaný nebo dokumentu Jak se dělá porno. „Všechny naše předchozí klipy točili režiséři muži. Tak jsme si řekli, že je na čase konečně oslovit nějakou pěknou babu. Ivanna je nejen dostatečně pěkná, ale taky profesionál. Do týdne od doby, co jsme ji oslovili, jsem držel v ruce scénář a za dva týdny se už točilo,“ říká Pišto.

zakazany ovoce

Děj klipu popisuje divokou párty na hotelovém pokoji, kde vedle mohutného popíjení alkoholu a šňupání kokainu probíhají také sadomasochistické hrátky. V těch exceluje modelka Taťána Makarenko, která bičuje holé tělo kytaristy. Asistuje jí při tom finalistka letošního ročníku České Miss Zuzana Juračková. Kytarista naříká bolestí, protože rány z biče jsou skutečné, nikoli hrané jen pro oko kamery. I rány na jeho zádech jsou reálné. „Vzhledem k tomu, že obě holky jsou neherečky, bylo jednodušší nechat je, aby vše dělaly doopravdy, takže bičování, poutání a polštářová bitva byla reálná a skutečně drsná, bez hraní a bez příkras,“ říká režisérka Ivanna Benešová a dodává, že štáb pouze za kamerou kontroloval, aby slečnám nevykouklo ze spodního prádla více, než je vhodné.

zakazany ovoce2

Další hvězdou v klipu je Václav Upír Krejčí. Zahrál si roli hotelového hlídače, který sedí u bezpečnostních obrazovek. Nejprve je zděšen tím, co se na pokoji odehrává. Nakonec se ale u obrazovek rozvášní natolik, že sám začne onanovat. „Bylo to poprvé v životě, kdy jsem někomu vysvětlovala, jak má správně masturbovat. Ale musela jsem si ho zrežírovat, aby to na kameře vypadalo dobře. A musím říct, že působil jako velký profesionál a ani netradiční role se nezalekl,“ míní Benešová.

zakazany ovoce upir krejci

Ani členové kapely nebyli nahoty ušetřeni a většina z nich musela v rámci role také v Adamově rouše běhat po hotelu. Vedle toho všeho se natáčelo také proskakování skleněnou tabulí stolu, tančení na nábytku, lámání židlí, zapalování koberců a záclon. Není proto divu, že si turisté v hotelu stěžovali na rušení nočního klidu. Štábu proto byla dodatečně za natáčení vystavena pokuta ve výši 100 euro.

zakazany ovoce4

Natáčelo se 27. a 28. dubna. Ve druhý zmiňovaný den trvalo natáčení 20 hodin v kuse. „Začali jsme v neděli v poledne a skončili dopoledne v pondělí. Unaveni jsme ani nebyli, spíše nabuzeni. A já pak dlouho nemohl usnout, takže jsem ještě stihl vymyslet námět na další klip,“ říká zpěvák Pišto. Odvážný a pobuřující klip k písni Groupie vyjde koncem měsíce května.

zakazany ovoce3

Zdroj foto: archiv skupiny


 
Banner

PřihlášeníSlavná herečka a její studentka. Která z nich si zahraje v nově otevřeném Národním divadle?

Eliška Pešková (Miroslava Pleštilová) je divadelní hvězda, úspěšná učitelka herectví a žena divadelního podnikatele Pavla Švandy ze Semčic. Otýlie Malá (Iveta Hlubučková) je zas mladá dívka, která ze všeho nejvíc touží stát se herečkou.

Začala jsem svým snům rozumět a vykládat je i druhým

Nejdříve psala básničky, které, jak sama přiznává, byly spíše jakési přetlaky emocí a jejího silného vnímání. Pak přišly novelky ze života, v nichž mohla uplatnit svoji fantazii, která pracovala na plné obrátky. Později si jen tak vydala básnickou sbírku Proudy, novelku Mimo prostor a čas a v roce 2021 již pod nakladatelstvím Albatros Media knihu Tajemství snů a jak ho rozluštit, na jejímž pokračování pracuje. Také má rozepsaných několik románů a jako šéfredaktorka vede internetový magazín Kultura21.cz.

Banner

Hledat

Videorecenze knih

Rozhovor

Nová deska kapely KOFE-IN je tady!


200rozJan Kunze spolu se svou kapelou jsou opět středem zájmu, jelikož jim vychází po dvou plackách nová deska. K této příležitosti připravili i klip ke skladbě s názvem Moje dobré nebe. O desce, klipu a dalších věcech vám teď poreferuje frontman sám.

Tvrdý jak voda - varování před totalitou "kulturních revolucí"

Tvrdý jak voda je tvrdá politická satira, román, kde se mísí humor a emoce. Univerzální lidské drama o povaze moci, nebezpečí pýchy a síly touhy, jež se valí navzdory všemu a všem, jen směr nikdo z nás nezná. Román Tvrdý jak voda se odehrává v místech, kde se autor narodil, na Oradelské vrchovině uprostřed Číny. Je jaro roku 1968, zuří kulturní revoluce a hlavní hrdina, Kao Radboj odchází z armády, aby "přenesl plamen nového myšlení na rodnou hroudu".


Literatura

Sladká Francie s pachutí zločinu

Cerny demant perexSama jsem se setkala s tím sympaťákem poprvé, ale už má prý za sebou několik případů. Policista Bruno je „správňák“ a zločinu nehodlá ustoupit ani za nic. Žije v St. Denis, mohl by vyrazit za kariérou,...

Divadlo

ZLOMVAZ 2012
ImageLetošní festival DAMU - ZLOMVAZ se uskuteční od 8. do 12. května. 19. ročník tradičního divadelního festivalu je pořádaný pro studenty a pedagogy uměleckých škol z České republiky, Slovenské republiky a Polska. Jedná se o ...

Film

Historické sci-fi: Zítra vstanu a opařím se čajem

altFilm Zítra vstanu a opařím se čajem (1977) se odehrává v nedaleké budoucnosti, kdy se lidem povedlo zvládnout cestování časem. Od jisté doby se odlétá na turistické výlety do starověkého Egypta nebo třeba na prohlídky druhohor a dinosaurů.