Léto na Santorini. Oddechová četba na dovolenou

Léto na Santorini. Oddechová četba na dovolenou

Tisk

Léto na SantoriniNakladatelství Cosmopolis vydalo další skvělý ženský román jako stvořený na dovolenou, anebo když už si tu cestu k moři prozatím nemůžete dopřát, kniha vás tak dokonale naladí, že si vysněnou romantickou dovolenou u moře užijete alespoň ve svých představách. Hlavní hrdinka se totiž vydá rovnou na cestu lodí po řeckých ostrovech, kde prožije to, o čem leckterá žena jen sní. Knihu četla moje maminka, která ji ohodnotila slovy: „taková oddechovka, ale hodně dobrá, dávám 100%”.

Děj úplně nemůžeme prozradit, ale hlavní hrdinka Sarah odjíždí po rozchodu na řecké ostrovy, kde si zamluví plavbu lodí, která ji přenese do úplně jiného světa pohody, klidu, nicnedělání, romantiky a spousty zážitků. Nejen že pozná nové přátele a skvělé lidi, ale zřejmě také lásku. Jenomže muži jsou tu hned dva. Pro kterého se rozhodne? Pro mladšího Joshe, k němuž od začátku cítí velkou přitažlivost, ale rozum jí dává stopku? Anebo pro staršího bohatého sběratele umění, který se chová jako gentleman? Jak všechno dopadne se budete muset už dočíst sami, ale jak povídala mamka, konec je opravdu překvapivý a spíše otevřený. Moc se jí to líbilo a dává 100%.

Knížku hodnotím jako typický ženský román, příjemnou oddechovku, kterou každý potřebujeme, abychom se odreagovali a odpoutali od reality. Myslím si, že je to skvělé čtení na léto!

Léto na Santorini

Název: Léto na Santorini
Autor: Sandy Barkerová
Nakladatelství: Cosmopolis
Rok vydání: 2024
Počet stran: 328
Hodnocení: 100%

https://www.grada.cz/leto-na-santorini-(1)-14051/


 

PřihlášeníRomán Všechny naše životy je skvělé čtení na léto. Je snazší žít životy druhých, než ten vlastní

Jako závan letního vánku, který nese chvíle pohody, přátelské atmosféry a příslibu blížících se prázdnin. Takový je román „Všechny naše životy“ od francouzské spisovatelky Sophie Astrabie. Pohladí vás po duši a zahřeje u srdce. Nemusíte nad ním hlouběji přemýšlet, stačí se jen nechat unášet jeho jemným kouzlem. Co si více přát, když si potřebujete prostě jen odpočinout a uvítáte společnost nenáročné a milé knihy.

Setkání s C. G. Jungem poskytlo nakladatelství Portál. Schůzka je to parádní!

Pokud patříte mezi příznivce C. G. Junga, nová knížka z nakladatelství Portál bude pro vás opravdovou lahůdkou, která vám rozzáří oči. Publikace přináší výběr z Jungovy tvorby i pozůstalosti, ale i vzpomínky jeho blízkých či dalších osob, které se s ním setkaly a spolupracovaly. Knížka je velmi pestrá a zajímavá, můžete se k ní opakovaně vracet. Já jsem neskutečně nadšená, protože patřím mezi velkou obdivovatelku Junga a takovou knihu jsem si nemohla nechat ujít.

Banner
CBDB.cz - Databáze knih a spisovatelů, knihy online, ebooky zdarma, eknihy ke stažení

Hledat

Videorecenze knih

Rozhovor

Renata Štulcová je od dětství jazykový nadšenec a miluje češtinu

renata stulcovaS Renatou Štulcovou jsme se poprvé setkaly v roce 2003. Strávily jsme spolu pěkné dopoledne na besedě s dětmi. Zrovna jí vyšla první kniha Nemetonburk aneb Tajemství ve skále. Renata malovala dětem lab...

Výchova štěněte – ideální příručka nejen pro nováčky!

Nakladatelství Kazda vydalo v únoru úžasnou praktickou příručku Výchovu štěněte od trenérky psů Kathariny Schlegl-Koflerové. Pokud si plánujete pořídit malé chlupaté štěstí nebo vás zajímají aktuální trendy ve výchově štěňátek, tato kniha je pro vás nutnost!

Z archivu...

Čtěte také...

RECENZE: Útok na pekárnu

utok na pekarnu200Autora nová kniha Útok na pekárnu Harukiho Murakamiho netřeba dlouze představovat. Tento světoznámý japonský spisovatel má na své kontě již více, než dvě desítky knih, které čtenáře okamžitě ohromí svou jedinečností.


Literatura

Zdeněk Svěrák exkluzivně pro K21 o své nové knize vzpomínek uhnětených ve vláčné a voňavé těsto

zdenek sverak 200Nová kniha českého herce a spisovatele Zdeňka Svěráka ponese název Po strništi bos a bude se týkat především vzpomínek na dětství. Vyjde u Nakladatelství Fragment v říjnu tohoto roku ...

Divadlo

Svět je naruby – jsem sluha anebo pán? A není to vlastně fuk?

harlekyn je mrtvy perexNa jednom parkovišti jednoho nákupního centra se před očima diváků rozvíjí příběh commedie dell'arte… a známy darebák Harlekýn se pouští do souboje dobra se zlem.

...

Film

Přehlídka Be2Can otevírá náruč

be2can perexČesko-slovenská distribuční firma Film Europe (která navíc provozuje i několik placených televizních kanálů) pořádá každoročně přehlídku svých filmů, posbíraných z nejprestižnějších filmových festivalů – z Berlína, Benátek a Cannes. K tomu odk...