Výchova štěněte – ideální příručka nejen pro nováčky!

Výchova štěněte – ideální příručka nejen pro nováčky!

Tisk

vychova stenete200Nakladatelství Kazda vydalo v únoru úžasnou praktickou příručku Výchovu štěněte od trenérky psů Kathariny Schlegl-Koflerové. Pokud si plánujete pořídit malé chlupaté štěstí nebo vás zajímají aktuální trendy ve výchově štěňátek, tato kniha je pro vás nutnost!

 


Autorka-trenérka

Katharina Schlegl-Koflerová je zkušená trenérka psů a odbornice na výběr vhodného plemene s ohledem na potřeby a schopnosti majitele. Přes 20 let má psí školu, kde najdou pomoc i dobré rady všichni pejskaři. V češtině jí vyšly tyto knihy: Cvičení a hry se psem – Jak na to, Výchova psa – Radostné soužití se čtyřnohým kamarádem, Štěně – Jak na to.

Co v knize najdeme?

Výcvik štěněte je zásadní jak pro jeho pohodu, tak pro vaše vzájemné soužití. Trénink navíc posiluje pouto mezi vámi a vaším štěnětem a podporuje vztah založený na důvěře a pozitivní interakci. Kromě výcvikových návodů se také dozvíte, jakým způsobem psi komunikují, na jaká vývojová stádia se dělí štěněcí věk, co je potřeba pejskovi pořídit a co dělat v případě problémů. Součástí je mimo jiné řada vysvětlujících fotografií s roztomilými štěňátky.

Knihu můžete vyhrát v naší soutěži: Zjistěte, jak na výchovu štěněte

Co nejdůležitějšího kniha nabízí?

 • Optimální výcvikový program s cvičebními plány na prvních osm týdnů života vašeho štěněte v novém domově.
 • Pokyny psané stylem krok za krokem s ilustračními fotografiemi usnadňující postup. Tipy pomáhající při potížích s výchovou štěněte.
 • Následný výcvik mladého psa až do konce prvního roku navazuje na cviky poslušnosti a upevňuje to, co se už naučil.

Proč si knihu pořídit?

Už při prolistování je na první pohled vidět, že knihu napsal profík, který už má něco za sebou a tudíž má co nabídnout pro nás pejskaře. Kniha působí velmi přehledně, stravitelně a jedinečně díky rozčlenění textu, tabulkám a hlavně fotkám. Vřele doporučuji všem pejskařům!

vychova stenete

Název: Výchova štěněte
Autor: Katharina Schlegl-Koflerová
Původní název: Welpenerziehung: Der 8-Wochen-Trainingsplan für Welpen. Plus Junghund-Training vom 5. bis 12. Monat
Žánr: zdraví, vzdělání
Nakladatelství: Kazda
Rok vydání: 2024, brožovaná vazba s klopami
Počet stran: 168
Hodnocení: 100 %

Odkaz na web: https://www.knihykazda.cz/vychova-stenete/


 

PřihlášeníRomán Všechny naše životy je skvělé čtení na léto. Je snazší žít životy druhých, než ten vlastní

Jako závan letního vánku, který nese chvíle pohody, přátelské atmosféry a příslibu blížících se prázdnin. Takový je román „Všechny naše životy“ od francouzské spisovatelky Sophie Astrabie. Pohladí vás po duši a zahřeje u srdce. Nemusíte nad ním hlouběji přemýšlet, stačí se jen nechat unášet jeho jemným kouzlem. Co si více přát, když si potřebujete prostě jen odpočinout a uvítáte společnost nenáročné a milé knihy.

Setkání s C. G. Jungem poskytlo nakladatelství Portál. Schůzka je to parádní!

Pokud patříte mezi příznivce C. G. Junga, nová knížka z nakladatelství Portál bude pro vás opravdovou lahůdkou, která vám rozzáří oči. Publikace přináší výběr z Jungovy tvorby i pozůstalosti, ale i vzpomínky jeho blízkých či dalších osob, které se s ním setkaly a spolupracovaly. Knížka je velmi pestrá a zajímavá, můžete se k ní opakovaně vracet. Já jsem neskutečně nadšená, protože patřím mezi velkou obdivovatelku Junga a takovou knihu jsem si nemohla nechat ujít.

Tapír

 • Tapír č. 3/2024
  Je tady číslo třetí. A na co se můžete těšit v tomto vydání? Jako obvykle v něm narazíte na hromadu...
 • TAPÍR 2/2024
  Vždycky to uteče jak voda…  Nedávno jsme ještě listovali prvním číslem Tapíra tohoto roku a už je tady číslo druhé....
 • TAPÍR 1/2024
  S novým rokem přichází i nové číslo vašeho oblíbeného humoristického časopisu Tapír. Letos jsme se zakousli už do sedmého ročníku!...
Banner

Hledat

Videorecenze knih

Rozhovor

Herec Tomáš David: „Vedu dialog s pánví, kastrólem nebo vidličkou“

200divvvMěstské divadlo Zlín si na novou sezonu sehnalo posily – dva Tomáše. Kromě Tomáše Červinky jde o Tomáše Davida, kterého jsme nyní pořádně vyzpovídali. Na prknech ho můžete vidět jako Pejska v pohádce O pejskovi a kočičce.

...

Výchova štěněte – ideální příručka nejen pro nováčky!

Nakladatelství Kazda vydalo v únoru úžasnou praktickou příručku Výchovu štěněte od trenérky psů Kathariny Schlegl-Koflerové. Pokud si plánujete pořídit malé chlupaté štěstí nebo vás zajímají aktuální trendy ve výchově štěňátek, tato kniha je pro vás nutnost!

Čtěte také...

NAPOLEONSKÉ SLAVNOSTI V ÚSTÍ NAD LABEM

napoleonske slavnosti 200Je tomu již 200 let, co válečné události, které sužovaly Evropu, zasáhly i ústeckou oblast. Ústecké muzeum, než dojde k „velké bitvě“ u Chlumce koncem srpna, připravilo na měsíc červen bohatý program, ...


Literatura

Depresivní mrzutý advokát a beznadějný případ – detektivní román Nevědomý svědek

nevedomy svedekI tak lze charakterizovat román Nevědomý svědek italského spisovatele, soudce a senátora Gianrika Carofiglia. Jeho hlavní hrdina – advokát Guido Guerrieri – neprožívá dobré období. Opustila ho žena ...

Divadlo

Repríza Dvořákovy opery Rusalka ve Státní opeře v Banské Bystrici bude událostí sezóny

opera banska bystrica perexHvězdného obsazení se dočká ve Státní opeře v Banské Bystrici repríza Dvořákovy opery Rusalky, která proběhne 4. června. V hlavních rolích tohoto mimořádného představení vystou...

Film

Severský filmový podzim – Ptáci nad průlivem

ptaci 200I v pátek 10. listopadu jsem vyrazila na film v rámci festivalu Severský filmový podzim do pražského kina Lucerna. Tentokrát padl výběr na válečné drama Ptáci nad průlivem, který přibližuje osudy dánských Židů a pokusy o jejich záchranu před běsnícími nacisty.