Za 30 hodin ověř podnikatelský nápad

Za 30 hodin ověř podnikatelský nápad

Tisk

30-hodin-200Nakladatelství Jan Melvil Publishing založilo úspěšnou tradici českých průvodců pro začínající i úspěšné podnikatele. Jako třetí v řadě v ní pokračuje Dalibor Pulkert svou knihou „30 hodin. Ověř nápad v rekordním čase a rozjeď vysněné podnikání“.

Zatímco Roman Vlach v titulu „Na volné noze“ nabízí osvědčené know-how pro freelancery a Hana Konečná („Handmade byznys“) vás provede českým prostředím pro rukodělné podnikání, Dalibor Pulkert rozpracovává, jak v začínající či zavedené firmě během 30 hodin rozložených do 30 dnů ověřit a implementovat podnikatelský záměr.

Má váš nápad šanci na úspěch?

Tento do jednoho měsíce rozvržený program vás provede všemi úskalími potřebných kroků od zajištění potřebné motivace přes generování nápadů a vytvoření potřebného týmu, techniky rozmýšlení, výzkum v terénu, obchodní rozvahu, vytvoření testovacího prototypu až k realizaci záměru.

Vlastní záměr pod drobnohledem

Autor pro tento účel promyslel co nejsdělnější a nejnázornější grafickou a literární formu, do detailu vypracoval návody a uspořádal knihu tak, aby umožňovala využívat ji co nejpraktičtěji. Lze do ní vpisovat postřehy, poznámky o aktivitách a plnění úkolů apod.

Pulkertova příručka je dalším melvilským příspěvkem pomáhajícím těm, kdož se pro podnikání teprve rozhodují, i těm, kdo s ním už začali a teď hledají, jak svou firmu udržet a rozvíjet dál.

30 hodin

30 hodin. Ověř nápad v rekordním čase a rozjeď vysněné podnikání
Autor: Dalibor Pulkert
Žánr: popularizující literatura
Nakladatelství: Jan Melvil Publishing
Rok vydání: 2024, měkká vazba
Počet stran: 256

Hodnocení: 100 %

www.melvil.cz/kniha-30-hodin


 

PřihlášeníRomán Všechny naše životy je skvělé čtení na léto. Je snazší žít životy druhých, než ten vlastní

Jako závan letního vánku, který nese chvíle pohody, přátelské atmosféry a příslibu blížících se prázdnin. Takový je román „Všechny naše životy“ od francouzské spisovatelky Sophie Astrabie. Pohladí vás po duši a zahřeje u srdce. Nemusíte nad ním hlouběji přemýšlet, stačí se jen nechat unášet jeho jemným kouzlem. Co si více přát, když si potřebujete prostě jen odpočinout a uvítáte společnost nenáročné a milé knihy.

Setkání s C. G. Jungem poskytlo nakladatelství Portál. Schůzka je to parádní!

Pokud patříte mezi příznivce C. G. Junga, nová knížka z nakladatelství Portál bude pro vás opravdovou lahůdkou, která vám rozzáří oči. Publikace přináší výběr z Jungovy tvorby i pozůstalosti, ale i vzpomínky jeho blízkých či dalších osob, které se s ním setkaly a spolupracovaly. Knížka je velmi pestrá a zajímavá, můžete se k ní opakovaně vracet. Já jsem neskutečně nadšená, protože patřím mezi velkou obdivovatelku Junga a takovou knihu jsem si nemohla nechat ujít.

Tapír

  • TAPÍR 4/2024
    Léto je tady a s ním i nové prosluněné číslo Tapíra! V tématech pro toto vydání se vydáme na prázdniny...
  • Tapír č. 3/2024
    Je tady číslo třetí. A na co se můžete těšit v tomto vydání? Jako obvykle v něm narazíte na hromadu...
  • TAPÍR 2/2024
    Vždycky to uteče jak voda…  Nedávno jsme ještě listovali prvním číslem Tapíra tohoto roku a už je tady číslo druhé....
Banner

Hledat

Videorecenze knih

Rozhovor

Jana Pronská: Psaní je jako dýchání, když se jednou nadechnete, už nemůžete přestat

archiv Jana Pronská 4Psát začala již v dětském věku, nejdříve krátké historické příběhy a již tehdy snila, že jednou vydá knihu. První velký příběh Kethy, který má 750 stran začala psát ještě na ZŠ a psala jej celou střední a stal ...

Výchova štěněte – ideální příručka nejen pro nováčky!

Nakladatelství Kazda vydalo v únoru úžasnou praktickou příručku Výchovu štěněte od trenérky psů Kathariny Schlegl-Koflerové. Pokud si plánujete pořídit malé chlupaté štěstí nebo vás zajímají aktuální trendy ve výchově štěňátek, tato kniha je pro vás nutnost!

Čtěte také...

Festival KniŽižkov se letos zaměří na romskou literaturu

knizizkov200Druhý ročník žižkovského festivalu malých knižních nakladatelů představí v Kulturním centru Vozovna v sobotu 26. března to nejzajímavější z nejnovější literární produkce. Své stánky tu otevřou Knihovna Václava Havla, nakladatelství Cesta domů neb...

Z archivu...


Literatura

McCourtův Andělin popel vychází nově v nakladatelství Prostor

McCourtPokud neznáte knihu Andělin popel, nebo na ni navazující pokračování Andělina země, možná by vás leckdo mohl obvinit z literárního barbarství a neznalosti literatury. McCourt...

Divadlo

Návod na přežití v Divadle MANA: o lásce, naději a síle přátelství

Navod na preziti 200Návod na přežití - to je dubnová novinka, kterou připravuje divadlo MANA v pražských Vršovicích. Návod na přežití, je dojemná tragikomedie o stáří a nemoci, ale hlavně o životním nadhledu a nezdolném optimismu se skvělými herečkami...

Film

Tak trochu jiná láska - týden čínského filmu

Finding Mr. RightNejedná se o filmy Jiná láska nebo Tak trochu jiná love story. Řeč je o filmech, ke kterým se člověk zrovna často nedostane, pokud je nevyhledává. Mluvíme o asijských filmech. V pátek 26. 1. vyvrcholil v českobudějovickém...