ARCOLOR festival mladé módy

ARCOLOR festival mladé módy

Tisk
ImageChceš ukázat široké veřejnosti svůj talent? Jsi začínající módní tvůrce ve věku 18-35 let, student, absolvent či profesionál a chceš prezentovat svou tvorbu?Nastartujte svou kariéru a zúčastněte se jedinečného festivalu Arcolor, který má za cíl netradičně prezentovat mladou módu.

ArFashion Designer je soutěž pro mladé módní tvůrce a oděvní designéry, která vznikla v rámci festivalu Arcolor. Odborná porota vybere 8 nejlepších, kteří budou prezentovat svou práci na závěrečném večeru festivalu Arcolor. Po přehlídkách všech finalistů bude vyhlášen celkový vítěz, který získá titul Arfashion designer a kontrakt na přehlídku na nejdelším mole světa přímo v pražských ulicích v rámci festivalu Arcolor a věcné ceny v hodnotě 10.000 Kč.

Účast v porotě pro rok 2012 již přislíbili:

- Iška Fišárková
- Eliška Nová
- Nina Provaan Smetanová
- Jakub Brixy
- Daniel Chodusov
- Česlav Jaroš
Image


Podrobnosti k soutěži:
Podmínky účasti na festivalu:

- fyzicky zhotovená oděvní kolekce o počtu 10 modelů
- profesionální fotografie této kolekce (mohou být přidány i kresebné skici modelů a vzorky materiálů)
- CV včetně popisu soutěžní kolekce
- motivační dopis

Podmínkou účasti na finálovém večeru (pouze vybraní finalisté) je zaplacení jednorázového poplatku 800 Kč.

Kdo se může přihlásit?

Začínající módní tvůrci ve věku 18-35 let, studenti, absolventi, profesionálové, ale i lidé, které oděvní tvorba baví.

Jak se přihlásit do soutěže Arfashion Designer?
Zasláním fotografií soutěžní kolekce a motivačního dopisu na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nejpozději do 30. 4. 2012. Tato forma přihlášení je závazná a nevratná!

Zdroj: www.arcolor.cz

 

PřihlášeníŘeka pod hladinou – hra na samotné výspě teritoria život

Na knižním trhu se nedávno objevil titul, který by si zasloužil multižánrové zařazení. Řeka pod hladinou s podtitulem Vědomím proti času totiž není pouhým dobrodružstvím, ale románem s mnohem širším, filosoficko-psychologicko-vědeckofantastickým přesahem. Vypráví o muži, jehož v červnu roku 2018 objevili indiánští lovci na břehu řeky Tatshenshini v oblasti Yukon a přivezli jej s vážným poraněním do Nemocnice sv. Pavla ve Vancouveru. Neznámý v bezvědomí je později identifikován jako vodácký průvodce z Čech.

Bílá vlčice

Na první pohled mě Bílá vlčice zaujala svou nádherně ilustrovanou obálkou, která láká k samotnému prozkoumání obsahu knihy. Pojďme se tedy společně ponořit do dobrodružství maličké Pětky a jejího věrného druha havrana Raaka, který ji doprovází na její místy i strastiplné životní pouti. Budete zažívat nezměrná dobrodružství v hlubokých lesích, podél řek i na rozsáhlých pláních v samotném srdci hor, kdy se radostné chvíle, budou střídat s těmi smutnějšími, avšak rozhodně vás nenechají vydechnout.

Banner

Hledat

Videorecenze knih

Rozhovor

Zahnízdila jsem se na chalupě a více méně odjíždím jen za prací, říká Petra Janů

petra janu200I když v minulém roce slavila kulatiny a padesát let na scéně, také jí vyšlo retrospektivní dvojalbum a v televizi měl premiéru dokument, pořád má co dělat. Ale taková je už Petra Janů a ani letos se nic zásadního nezměnilo. Pořád ji to baví ...

Fanouškovství i historie nejúspěšnějšího českého klubu

Úspěšný český autor Ota Kars přichází s dalším dílem, které se tentokrát věnuje jeho vášni pro fotbal. Fotbalová škvára je další knihou vydanou ke 130. výročí od založení letenského klubu. Popisuje jeho historii tak trochu jiným způsobem.

Z archivu...

Čtěte také...

V první slovenské kolekci projektu 100ks se potkávají výrazní představitelé současné umělecké scény

100ks.sk-Erik-Sille-Happines-is-within-reachNejnovější kolekce uměleckých tisků v nabídce 100ks překročila hranice a zaměřila se na uměleckou scénu na Slovensku. Nese název Lineární obsese a sestavila ji významná slovenská kurát...


Literatura

Rodné město jako nalíčená past

kontinuita-parku 200V nakladatelství HOST vyšla kniha Petra Šestáka s názvem Kontinuita parku. Není pro každého, ale s češtinou pracuje autor unikátně.

...

Divadlo

Doma u Hitlerů: Historky z kuchyně

doma u hitlera 200V rámci dvacátého ročníku divadelního festivalu Setkání Stretnutie přijelo do Zlína Štátne divadlo Košice s hrou Doma u Hitlerů: Historky z kuchyně. Tu speciálně pro Košice a vlastně celý slovenský stát upravil Arnošt Goldflam. Prem...

Film

Divoká stvoření jižních krajin: dokonalý film s dojemným a naivním poselstvím

divoka stvoreni jiznich krajinV porovnání s blockbustery letošního léta trhajícími rekordy v multikinech působí Divoká stvoření jižních krajin jako blesk z čistého nebe. Celovečerní debut Benha Zeitlina...