Jan Bendig přesouvá koncert ve Foru Karlín na 2023, hosty budou Lucie Bílá i Michal David

Jan Bendig přesouvá koncert ve Foru Karlín na 2023, hosty budou Lucie Bílá i Michal David

Tisk

bendig200Vystoupení Honzy Bendiga ve Foru Karlín se přesouvá z původně plánovaného termínu v letošním září na nové datum, a to 25. 2. 2023. Hlavním důvodem jsou důležití hosté Lucie Bílá a Michal David. Již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.

 

 

V letošním roce spolupracoval Honza Bendig se zmíněnou Lucií Bílou i Michalem Davidem. S Lucií Bílou vydal v dubnu videoklip Jednu malou chvíli, který nedávno překonal 4 miliony zhlédnutí a v žebříčku nejlepších videí v ČR je na osmém místě. Společný song má Honza i s Michalem Davidem. Před nedávnem k němu natáčeli videoklip. Vydání je naplánováno na září. Má být rozhodně na co hrdý, i přes to přiznává, že za posunutí koncertu ve Foru Karlín může jeho nesmělost.

„Nebudu si nic vymýšlet. Přiznávám, že za posunutí termínu můj strach. Bál jsem se Lucku i Michala Davida oslovit, aby na mém koncertě vystoupili. Dlouho jsem to odsouval a když už jsem se konečně odhodlal, měli bohužel termín plný.“ Spolupráce s nimi pro Honzu hodně znamená, a tak se snažil najít řešení. Jediný společný termín našli právě 25. února. „Je to zatím můj největší koncert a chci na něm Lucku i Michala. Jsou to pro mě legendy, na kterých jsem vyrůstal. Vystoupit po jejich boku je pro mě čest. I když je ze tří čtvrtin vyprodaný, rozhodl jsem se ho nakonec posunout,“ vysvětluje Honza.

bendig1

Zpěvák chystá s produkčním týmem do Fora Karlín velkolepou show. Mezi dalšími hosty se představí Monika Bagárová, Markéta Konvičková, Refew, Lucie Bikárová, Elis Mraz, Gipsy Kubo nebo Honzův bratr Marsell. Tento seznam hostů ještě není konečný, Honza si schovává další velká jména na pozdější odhalení.

Jan Bendig se na hudební scéně pohybuje od roku 2009, kdy na sebe upozornil účastí v SuperStar. Od té doby odvedl pořádný kus práce. Důkazem jsou například miliony zhlédnutí u videoklipů na jeho YouTube, stovky odehraných koncertů a úspěšné sólové skladby (třeba S tebou, Čaje nebo Bella Ciao) i songy ve spolupráci s Lucií Bílou, Monikou Bagárovou nebo Markétou Konvičkovou.

Vstupenky jsou k dispozici v síti Ticketmaster v následujících cenových relacích:
* Super fanoušek - 3 990 Kč (obsahuje: VIP vstup, přednostní odbavení, meet & greet, merch)
* Základní vstupné - 590 Kč
* Golden circle (stání pod pódiem) - 990 Kč
* Balkón 2. patro - 1290 Kč

Vstupenky a více informací:

https://www.ticketmaster.cz/event/jan-bendig-vstupenky/43429
https://www.facebook.com/JanBendig.OfficialSite
https://www.instagram.com/bendigjan/


 

PřihlášeníRoky od nobelistky Annie Ernaux jsou výjimečnou mnohogenerační zpovědí

Spisovatelka Annie Ernaux získala v roce 2022 Nobelovu cenu za literaturu za to – podle vyjádření švédské akademie – „s jakou odvahou a klinickou ostrostí odhaluje ve svých literárních textech odcizení a kolektivní omezení osobní paměti“. Právě tento motiv figuruje i v jejím starším díle zvaném Roky, které teď konečně po 15 letech vyšlo i v českém překladu.

Host

Já, smrt = zdařilá česká young adult

V nakladatelství Cosmopolis vyšla další kniha mladého autora Aleše Novotného, young adult thriller Já, smrt.

Cosmopolis

Banner

Hledat

Anketa

Červen, Mezinárodní den dětí, Světový den hudby. Co pro vás hudba znamená, vnímáte ji od dětství?
 

Fifty aneb Když je trojka životním snem

Představení Fifty Dejvického divadla bylo vrcholem čtvrtého dne zlínského divadelního festivalu Setkání Stretnutie, jehož cílem je upozornit na aktivní vztahy českých a slovenských divadel a divadelníků a ukázat výsledky jejich spolupráce.

Městské divadlo Zlín


Literatura

Zasvěcený průvodce plný hudby

ZUB-CASU 200Dobře zapamatovatelný název Zub času zastřešuje pozoruhodný knižní rozhovor, který spolu vedli dva hudební publicisté: mladší Honza Dědek (*1972) zpovídal staršího Josefa Vlčka (*1951). Jeden se...

Divadlo

Dream job nebo mediální pakáž?

MP DJ perexJe poslední týden před volbami a v redakci nejmenovaného periodika vládne napětí. Nestačí, že musí celý tým během předvolebního týdne dělat přesčasy, aby byly pokryty všechny důležité události, ale je potřebné zveřejnovat všechno dřív, než konku...

Film

Britská škola humoru pro pokročilé: U Konce světa

200filmKomediální autorské dvojici Simon Pegg – Edgar Wright se podařilo získat pro svůj film U Konce světa řadu hvězdných jmen, mimo jiné i Pierce Brosnana. Možná to nemluví samo za sebe, ale leccos to o nové britské komedii napovídá.

...