Jan Bendig přesouvá koncert ve Foru Karlín na 2023, hosty budou Lucie Bílá i Michal David

Jan Bendig přesouvá koncert ve Foru Karlín na 2023, hosty budou Lucie Bílá i Michal David

bendig200Vystoupení Honzy Bendiga ve Foru Karlín se přesouvá z původně plánovaného termínu v letošním září na nové datum, a to 25. 2. 2023. Hlavním důvodem jsou důležití hosté Lucie Bílá a Michal David. Již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.

 

 

V letošním roce spolupracoval Honza Bendig se zmíněnou Lucií Bílou i Michalem Davidem. S Lucií Bílou vydal v dubnu videoklip Jednu malou chvíli, který nedávno překonal 4 miliony zhlédnutí a v žebříčku nejlepších videí v ČR je na osmém místě. Společný song má Honza i s Michalem Davidem. Před nedávnem k němu natáčeli videoklip. Vydání je naplánováno na září. Má být rozhodně na co hrdý, i přes to přiznává, že za posunutí koncertu ve Foru Karlín může jeho nesmělost.

„Nebudu si nic vymýšlet. Přiznávám, že za posunutí termínu můj strach. Bál jsem se Lucku i Michala Davida oslovit, aby na mém koncertě vystoupili. Dlouho jsem to odsouval a když už jsem se konečně odhodlal, měli bohužel termín plný.“ Spolupráce s nimi pro Honzu hodně znamená, a tak se snažil najít řešení. Jediný společný termín našli právě 25. února. „Je to zatím můj největší koncert a chci na něm Lucku i Michala. Jsou to pro mě legendy, na kterých jsem vyrůstal. Vystoupit po jejich boku je pro mě čest. I když je ze tří čtvrtin vyprodaný, rozhodl jsem se ho nakonec posunout,“ vysvětluje Honza.

bendig1

Zpěvák chystá s produkčním týmem do Fora Karlín velkolepou show. Mezi dalšími hosty se představí Monika Bagárová, Markéta Konvičková, Refew, Lucie Bikárová, Elis Mraz, Gipsy Kubo nebo Honzův bratr Marsell. Tento seznam hostů ještě není konečný, Honza si schovává další velká jména na pozdější odhalení.

Jan Bendig se na hudební scéně pohybuje od roku 2009, kdy na sebe upozornil účastí v SuperStar. Od té doby odvedl pořádný kus práce. Důkazem jsou například miliony zhlédnutí u videoklipů na jeho YouTube, stovky odehraných koncertů a úspěšné sólové skladby (třeba S tebou, Čaje nebo Bella Ciao) i songy ve spolupráci s Lucií Bílou, Monikou Bagárovou nebo Markétou Konvičkovou.

Vstupenky jsou k dispozici v síti Ticketmaster v následujících cenových relacích:
* Super fanoušek - 3 990 Kč (obsahuje: VIP vstup, přednostní odbavení, meet & greet, merch)
* Základní vstupné - 590 Kč
* Golden circle (stání pod pódiem) - 990 Kč
* Balkón 2. patro - 1290 Kč

Vstupenky a více informací:

https://www.ticketmaster.cz/event/jan-bendig-vstupenky/43429
https://www.facebook.com/JanBendig.OfficialSite
https://www.instagram.com/bendigjan/


 

PřihlášeníZvířata nejsou bez citu

Nakladatelství Portál vydalo velmi zajímavou knihu. Zve nás do obrovského světa zvířecích smyslů. A je mi až hanba, jak člověk s těmito smyslově bohatými zvířaty zachází a je dojemné, když je někdo miluje a plně respektuje jejich potřeby.
Portál

Nevyhazujte dřevo a vyrobte si z něj jednoduše nějaký nábytek

Jednoduše ze dřeva s podtitulem Nábytek a předměty z nasbíraného dřeva je název knihy, která vyšla v nakladatelství Grada už v roce 2016 a loni se dočkala dotisku. Nadšení Antje Rittermannové je rozhodně nakažlivé!
Grada

Hledat

Když se v písních stmívá

Album Martina Hejnáka Chmýří, které vlastním nákladem vydal v roce 2021, obsahuje 14 (relativně) nových či zrevitalizovaných skladeb. Jednotlivé songy nejsou příliš dlouhé, takže i přes jejich celkový počet výsledná stopáž jen o fous přesahuje 30 minut.

Literatura

Zajímavé příběhy písní

Pribehy pisni 200Tahle recenze na knihu Michala Bystrova Příběhy písní (díl třetí), se mi nepsala vůbec snadno. Na jedné straně velmi kvalitní obsah, na straně druhé ne zcela vydařená forma.

 

...

Divadlo

Cybercomics ukazuje budoucnost světa i moderního divadla

cybercomics200Cybercomics je sci-fi román z nedaleké budoucnosti od Egona Bondyho, do kterého se se vším vervou pustilo Slovácké divadlo. Svět mafie a nadnárodních společností vás pohltí a nepustí.

...

Film

Doba ledová 4 potěší malé i velké diváky

altKdyž před třemi lety Doba ledová 3 vydělala celosvětově téměř 900 miliónů dolarů, nikdo jistě nepochyboval, že do pár let vznikne další pokračování. 28. června tedy vstoupilo do našich biografů nejnovější dobrodružství podivné smečky tvořené...