Pirátští Alestorm v srpnu vydají nové CD!

Pirátští Alestorm v srpnu vydají nové CD!

alestorm 200Skupina Alestorm vznikla v roce 2004 a je populární svou folkmetalovou muzikou s pirátskými prvky. Za svou existenci vydala tři alba a nyní oznámila informace o čtvrtém, které se bude jmenovat Sunset on the Golden Age a na světlo světa se dostane 1. srpna 2014.

 

 

Deska vyjde u Nuclear Blast a bude obsahovat těchto 10 skladeb:
1 - Walk the Plank
2 - Drink
3 - Magnetic North
4 - 1741 (The Battle of Cartagena)
5 - Mead from Hell
6 - Surf Squid Warfare
7 - Quest for Ships
8 - Wooden Leg!
9 - Hangover
10 - Sunset on the Golden Age

O písních zatím Alestorm nechtějí více prozrazovat, ale Hangover je cover letního tanečního hitu od Taio Cruz a Flo Rida. „Opravdu to funguje, věřte mi,“ glosuje kytarista a zpěvák Chris Bowes. Na výsledek si budeme muset počkat, ale minimálně textově se to k Alestorm bude hodit. Však posuďte sami u poslechu originálu.

 

Autorem přebalu desky je Ingo Römling, který měl na starosti i jejich předešlá alba. Obsahuje hromadu pirátských lodí, které dělají to, co umí nejlíp - střílejí na sebe. Děla jsou cool. A nebe je rudé, což značí západ slunce.

Název alba The Golden Age of Piracy je odkazem na dobu přibližně 1680 až 1720, kdy všichni slavní piráti dělali svou práci v Karibiku. Kradly se poklady, kopalo se do britského námořnictva, drancovaly se ženy a podobně. Tyto věci musely jednoho dne skončit, proto jsme je využily jako obecné téma alba. Ale samozřejmě nechybí ani písně o pití a párty.

alestorm

Pokud byste si chtěli zkrátit čas do vydání The Golden Age of Piracy nebo zveřejnění dalších novinek o něm, můžete si naplánovat jejich koncert na festivalu Made of Metal v pátek 15. srpna v Hodoníně.

Zdroj foto: alestorm.net


 

PřihlášeníSoutěže

Za časů ušatých čepic…

Jo, jo, to bývaly časy. Venku nasněžilo, mráz lezl za nehty, děti sáňkovaly a koulovaly se, oblečení samý sníh a boty promáčené, dobře bylo. Prý tehdy světem chodil medvědář, který na poutích a jarmarcích předváděl svého medvěda.
Jonathan Livingston

Krása vsakující se do míst, kde žijeme...

Začala bych duchem místa. Odkazem mých předků. Nalezením svých silných míst. A začala kolem sebe tvořit krásu, která se podle autorky bude vsakovat do místa, na kterém žijeme. Zamyslela jsem se. Znáte ty lidi, kteří umí udělat domov kdekoliv? U kterých je vám krásně, protože z ničeho udělali mnoho? Tak tady bych si byla jistá, že tito lidé vědí, kam náleží.
GRADA
Banner

Videorecenze knih

Banner

Rozhovor

Roman Janků: „Po dvaceti letech začínám mít opravdu obavu o budoucnost živých koncertů klasiky na menších městech.“

Roman Janku200K současné situaci v kultuře se v následujícím rozhovoru vyjadřuje dlouholetý organizátor koncertů klasické hudby a zakladatel cyklu KLASIKA VIVA Roman Janků.

...

Hledat

Sylva Lauerová: V románu Hodina zmijí své pokušení hrát si se čtenáři posouvám až k hranici dokonalosti

Fanoušci spisovatelky Sylvy Lauerové se po třech letech konečně dočkali a jejich radost může být hned dvojnásobná. Je to jen pár týdnů, co vyšla její sbírka poezie s názvem Klóketen a nyní se na knižních pultech objevil i nový román Hodina zmijí.

Z archivu...


Literatura

Martin Patřičný: Jak se dělá knížka aneb nezlikvidujeme si dřevo v globálním světě?

vystavka patricny 200Martin Patřičný je výtvarník a „dřevař“, tak trochu renesančního typu. Nejenže vytváří nádherné dřevěné artefakty, ale také píše knihy, je výborný společník, moudrý bavič, citlivý recitátor, hudebník a vůbec mu...

Divadlo

Co nabídnou komorní scény zlínského divadla

200divadlaMěstské divadlo Zlín disponuje dvěma menšími scénami, které nabízejí jiný zážitek než prkna velkého sálu. Jedná se o Studio Z a klubovou Dílnu. Pro 68. sezonu si připravili několik nových her, se kterými vás nyní seznámíme.

...

Film

Matouš Ruml a Eva Toulová jako zamilovaný pár filmu Superžena

Superzena perexMájová nálada dorazila i na plac nového celovečerního filmu Superžena, ve kterém tvůrci natáčeli stěžejní vztahové scény snímku s Matoušem Rumlem a režisérkou Evou Toulovou. Hned v prvním obraze, který se natáčel ve Štramberském hotelu...